Robota Jamakota

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Skaveny Jamakota

Post autor: Rakso_The_Slayer »

zgadzam się, od razu wygląda zdecydowanie lepiej. Pobaw się jeszcze troche z czarnym i brązowym washem i będzie elegancki. Proponowałbym tez porozjaśniać niektóre krawędzie zielonej zbroi.
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Poprawki wyszły na dobre :)

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

bardzo podoba mi się twój warlord szacunek

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Jest bardzo ciekawy.

Chciałbym zobaczyć całą armię pokazaną w takich kolorkach :P

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

cała armia niebawem wrzucam zdjęcia Ikita
Obrazek
Obrazek


inne rzeczy które w ten czas wykonałem:
wieża oblężnicza z wykałaczek do skończenia
Obrazek
+linki też wieża
http://img88.imageshack.us/i/wiez3.jpg/
http://img266.imageshack.us/i/wiez2.jpg/
to miał być ołtarz rogatego szczura :wink:
Obrazek
http://img515.imageshack.us/i/18875715.jpg/

kowadło które dla kolegi zrobiłem.
Obrazek
Obrazek

zapraszam do komentowania :)
]arrrr

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Bardzo ciekawe prace.
jamakot pisze:to miał być ołtarz rogatego szczura :wink:
A nie będzie?
Najbardziej podoba mi się wieżyczka z takiego powodu, że dziwię Ci się że chce Ci się tak dłubać z wykałaczkami.
Co do pomalowanego szczurka, to mi się podoba pod względem kolorystycznym.
Zdaje mi się że za mało rozwadniasz farbę przy rozjaśnieniach, ale oprócz tego jest w porządku.
Czekam na armię :wink:

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

To kowadło na prawdę na poziomie ci wyszło =D>

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

No Kowadło na prawdę daje rade :) wygląda na naprawdę starożytne ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

o
Ostatnio zmieniony 10 sie 2013, o 13:52 przez jamakot, łącznie zmieniany 1 raz.
]arrrr

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Jak na materiał użyty do produkcji kowadełka to zadziwiająco dobry efekt,naprawdę porządne antyczne kowadełko.Wieża oblężnicza ogromna i pracochłonna.

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

jamakot pisze:ołtarz miał być saurusowy odbity przez szczury i przerobiony na skaveński, dlatego jest zniszczony. mam zamiar dodać trruchła jaszczurek :wink:

a co do kowadła to dla kolegi robiłem z gąbki ( 20zł)
A to w takim razie lepiej żebyś go nie robił
Nie ładnie jest robić sobie żarty ze sług przedwiecznych [-X

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ta wieża oblężnicza ma bidne proporcje, konstrukcję i jakiegoś sensownego trapu jej brakuje.. wewnątrz fajne elementy typu pomosty i drabiny ale z kolei nieszczurze idealnie ułożone poszycie ścian:/ sam projekt fajny ale sporo mu do ideału brakuje;) ołtarz wygląda lepiej, warto go skończyć nawet bez trupów.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

zacząłem malować moje "konwersje" :wink: na podstawce bujnym gąszczem traw ukryłem śmieci :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

skończone (wreszcie) queek pożeracz płonących czerepów i ikit krawny szpon piekieł :
Obrazek
Obrazek
]arrrr

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Trochę to wszystko kolorowe, nie wiem czy nie czasem wina zdjęcia, no ale mi się podoba. =D>
Tylko co zrobiłeś temu horo na plecach? Czy on przypadkiem nie ma oryginalnie jakiego fajnego kręgosłupa ;)?

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

nie wiem
Ostatnio zmieniony 10 sie 2013, o 13:53 przez jamakot, łącznie zmieniany 1 raz.
]arrrr

anonimbs
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: anonimbs »

Bardzo brudno to wygląda, farba grubo nałożona, brak kontrastów (cienie /rozjaśnienia) , dziwny dobór kolorów przez co modele są nieczytelne , bardzo brzydkie podstawki (obite , niedomalowane) , całość sprawia wrażenie malowanego bez podkładu i bez użycia wody i bez rozcierania farbki tylko nabieranej prosto z pojemniczka. Mam wrażenie że użyłeś przy 2 ostatnich modelach bohaterów lakieru błyszczącego który pogorszył jeszcze wygląd tych modeli.
Te elementy rzucają się w oczy reszta dość nieczytelna i ciężko ocenić.

co do konwersji (tych snajperów) to podobają mi się i to bardzo , na podstawkach fajne te zielone elementy roślinne ale boki podstawek tragiczne

przy malowaniu pamiętaj o kontraście , minimum 2 odcieniach danego koloru oraz o rozcieńczaniu farbki i zamiast malować raz by pokryło cały element równo nałóż 2 warstwy rozcieńczone , praca będzie bardziej czytelna
no i zamień kartki papieru na ciemny kolor bo pogarszają zdjęcia , a zdjęcia dawaj minimum 600pixeli szerokości na 1 model! nie na 2 koło siebie , będzie można ocenić napisać jakąś rade bo teraz ciężko o ocenę tego co na tych zdjęciach

spokojnie możesz umalować te modele dużo lepiej w prostszy sposób wystarczy być otwartym na krytykę i rady i się do nich zastosować , jeżeli z pewnymi elementami sobie nie radzisz nie dlatego ze nie chcesz tylko że po prostu ci to nie wychodzi to warto zapytać

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jamakocie. Troche się zgadzam z krytyką anonimbsa. Ze swojej strony dodam, że moim zdaniem chcesz za dużo i za szybko. Też tak kiedyś miałem ale to nie jest dobre rozwiązanie. Pomalujesz całą armię na średni poziom a potem kiedy się już rozwiniesz malarsko przestaną Ci się Twoje figurki podobać i zechcesz je przemalować. Moja rada Pomaluj jakiegos bohatera albo inną metalową figurkę. Poćwicz podstawowe techniki, jak zrobisz coś źle to poprostu zmyj. Jak już przyswoisz sobie to wszystko zacznij robić trudniejsze rzeczy. Nie zniechęcaj się do pracy przez to co napisałem bo nie to było moim zamiarem.
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

o
Ostatnio zmieniony 10 sie 2013, o 13:53 przez jamakot, łącznie zmieniany 1 raz.
]arrrr

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ano, sprawdzone w praktyce :)
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Czekałem na te strzelające szczurki,liczyłem na troszeczkę bardziej mroczną kolorystykę.Nie jest najgorzej,choć zawsze może być lepiej .Z poświęcaniem większej ilości czasu na poszczególne modele +1.Powodzenia.

ODPOWIEDZ