Marcowy Zając 06.03.2010r Bydgoszcz 2350 pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marcowy Zając 06.03.2010r Bydgoszcz 2350 pkt

Post autor: Ziemko »

Powiem Ci tak Thurion teoria to co napisales w sprawie lizakow - jak trafiasz na standard imperialny to magia ciezko sie przebic, generalnie to tez jest minimalizowanie strat, owszem WE maja gorzej - jedyne rozwiazanie to szarza kombinowana biegacza i treemena. Z drugiej strony przesuwanie lasu na czolgi jest mega opcja, plus dodatkowy las , ktory dupi 3 najbardziej giete rzeczy w imp altar i 2xczolgi.

Thurion Keeper z soul hungerem robi czokolandie czolgowi, pociski z tenczy tez , psy na dluzsza mete tez zle nie sa.

Choc nie ma co ukrywac , skavy , krasie czy orki i mengile maja duzo z tym ustrojstwem latwiej.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Ziemko pisze: pociski z tenczy tez ,
no... na 7 DD i 3 scrolle to sobie ostro porzucam :)
Ziemko pisze: Thurion Keeper z soul hungerem robi czokolandie czolgowi,
jezeli czokolandia jest wbicie 3 W to owszem...a jak slabiej pojda rzuty to 650 pkt ot tak poszlo sie gonic :P
Ziemko pisze:Z drugiej strony przesuwanie lasu na czolgi jest mega opcja, plus dodatkowy las , ktory dupi 3 najbardziej giete rzeczy w imp altar i 2xczolgi.
przeciez zgodnie z uscisleniami mozna robic wirtualny pivot gdy blokujemy sie terenem... nie widze tej mega opcj, dodatkowo nie sadze zeby magia WE przebila sie w jakiejs zajebistej ilosci przez imperialny dispel
Ziemko pisze:psy na dluzsza mete tez zle nie sa.
racja, oddzial 20 psow pewnie dalby rade skroic czolg zanim on skroilby psy
Ziemko pisze:Choc nie ma co ukrywac , skavy , krasie czy orki i mengile maja duzo z tym ustrojstwem latwiej.
inna rzecz ktorej nie ma co ukrywac to to ze akurat my mamy z imperium najgorzej bo akurat u nas sa dwaj najlepsi aktualnie praktykujacy gracze imperialni... Wawa gra tym co uber przegiete a Imperium chyba w ich standardach sie nie miesci, z reszty PL tez jakos imp graczy nie kojarze...

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

WIrtualny piwot jest tylko w ruchach chyba z tego co pamietam, takze nie zaszarzuje;]
wez smoka w welfach:P i kontra na czolg jak znalazl;]

Awatar użytkownika
Siwek
Falubaz
Posty: 1276
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Siwek »

Bardzo wstępnie i nieśmiało zgłaszam swój udział. Jeszcze potwierdzę w razie czego.
Naturalnym wrogiem skavenów są ludzie... i orki... i elfy... a także chaos... i oczywiście najgorszy wróg czyli inni skaveni.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1558
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Ale przypomne ze demony robią z czołgu kupe złomu pewnymi panami khorna też;) Faktycznie WE są upośledzone choć gdyby były 2 treemany to sie robi niewesoło bo tak na prawde czołg nie rozjedzie treemana więc ten moze go spokojnie wziac na klate. Juz mi sie zdażyło wjechac 2 czołgami w treemana i dostac po pysku oboma;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Rzymek pisze:Ale przypomne ze demony robią z czołgu kupe złomu pewnymi panami khorna też;) Faktycznie WE są upośledzone choć gdyby były 2 treemany to sie robi niewesoło bo tak na prawde czołg nie rozjedzie treemana więc ten moze go spokojnie wziac na klate. Juz mi sie zdażyło wjechac 2 czołgami w treemana i dostac po pysku oboma;)
Nie rozśmieszaj mnie.
Zapominamy chyba o 3+ działach i magii fire czy metal u Ciebie.
A to co opisałeś to chyba ktoś miał piłowane kostki na wardy...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1558
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

ależ Ty srasz. To tak jakbym chciał zeby w TK zrobili klope 0-1 bo mam z nimi bardzo cięzko. Sory ale 3+ dział to nie znaczy ze mam jak treemana trafić, jak sie dobrze schowasz to nic nie trafie a do magii trzeba zasięgu. Przepraszam że masz ciezko z imperium ale jak nie sikam za kazdym razem jak sie dowiem ze gram z dwarfami na 3 klopach albo chaos dwarfami czy O&G :roll:

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

A Ty pieperzysz bez sensu.
To nie ja chce zbanować DoW bo mi tanki uszkadzają więc sobie daruj pierdzenie takich tekstów.
Rzymek pisze:Sory ale 3+ dział to nie znaczy ze mam jak treemana trafić, jak sie dobrze schowasz to nic nie trafie a do magii trzeba zasięgu.
Jeśli mnie nic nie widzi to chyba ja też nie?

Mam gdzieś czy mi ciężko czy nie to, Warhammer. Z jednymi lepiej z innymi gorzej, ale hipokryzja mnie wkurza na maxa.

Nie płaczę żeby zbanować czołgi ale jeśli banujesz działa DoW [ nie mówię Ty ale ogół ] bo zbytnio neutralizują LT to zredukujmy też LT żeby nie miały takiego lajtowego życia bo komuś działka się nie podobają.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1558
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Sory ale nie pieprze bez sensu bo jak Ci ktos zabierze działo DOW to Ci nagle armia nie wysiada totalnie a jak mi ktoś zabrał 2 czołgi to nagle gracze imperium znikneli w ogóle ;) I sory jaka hipokryzja?

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Nie czołgi a czołg.
Na jednym się nie da grać?
Trzeba wtedy za dużo kawalerii wepchnąć czy jak?

Zresztą dlaczego mają mi zabrać działo?
Jest tak samo legalne w moim booku jak 2 tanki w Twoim.
Dlaczego? Bo mam booka 6ed i mam legalnie możliwość brania DoW.

Swoją drogą co tak frapuje 1 działo DoW? Mi dopóki nikt nie czepia się tego działka wiszą wszystkie LT bo mam szansę pogrozić tym potworkom, jednak jak właściciele podnoszą larum bo teoretyczny free frag może się odgryźć to nie pozostaję dłużny.

Wiesz czemu imperium zniknęło?
Demony, VC, DE - te armie przejęły graczy imperialnych. Dlaczego? Bo są bardziej wyjebane i łatwiej się wygrywa.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Z życia wzięte....Jedzie sobie Pan Pasiak na Włocławski turniej i pisze posta:
"Shinue, daj zapis o nie braniu DoW i RoR w innych armiach jak czyste DoW.
Zastanów się nad tym."

I jest ok bo 1 czołg 1 treeman proporcje zachowane
Jest turniej 2350 chłodna kalkulacja i lamenty jednak te dow może być bo czym ja czołgi zdejmę...
OMG konsekwencji prosimy trochę..
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1558
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

po 1 nie mowie ze nalezy zabrac działo ale np niech bedzie 0-1 bo lizaki inaczej sie z domu nie ruszą. I sory ale nie, na jednym czołgu własnie nie za bardzo da sie grać;) Czego przykladem był BP ktory zamordowal wszystkich graczy imperium prawie;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Wilqu pisze:...
...
Nię będę się rozpisywał jeśli nie widzisz różnicy między turem na 1999 a 2350...
Chociaż...
Na małe pkt działo nie jest konieczne a dodatkowo tylko by kusiło żeby DoW zapchać normalne armie.
Na duże pkt dochodzi naprawdę spore zagrożenie [ smoki, 2*LT w wielu armiach ]
Rzymek pisze:ale np niech bedzie 0-1 bo lizaki inaczej sie z domu nie ruszą.
W tym miejscu zaczynamy rozmawiać.
Zawsze jestem przeciwnikiem maxowania przegięć.
Wg mnie powinno być niepowtarzanie rarów wogóle [ choć pewnie część armii była by pokrzywdzona jak dwarfy i organy, orły w WE czy HE, itp] lub przynajmniej tych najbardziej giętych [ Drzewce, Hydry, Abominacje, Tanki, Flamery, Wrighty itp.]
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

Ciiii, ciiii Panowie.
Takie dyskusje to lepiej na spokojnie, przy piwku podczas turnieju, a nie tu sypać postami i nabijać licznik (napisał dodając +1 do liczby postów ;) ).
Coma pisze:I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Starczy. To nie temat do takich rozmow.

P.S. Konczac - jesli lizak sobie nie radzi bez dzial - niech lepiej zmieni armie.

Awatar użytkownika
Blasz
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Blasz »

To mnie też wpiszcie

Awatar użytkownika
PapaProtoss
Wałkarz
Posty: 99
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: PapaProtoss »

Ziemko, dobre słowa otuchy ^^. Dlaczego nikt nie wspomniał o carnosaurach, które rozkręcają tę kupkę metalu zwaną czołgiem?

Chętnie bym swoimi lizardami wpadł, tylko powiedzcie mi, czy mógłbym sproxować 5 lub 6 terków? Proxami byłyby niestety puste podstawki, bo za bardzo nie mam niczego terradonopodobnego do skołowania.
"Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji
Przewodnikiem mi Żółty Samoistny Człowiek
Jestem otwarty dla wyższych wymiarów
I przekraczam granice wyobraźni..."

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

PapaProtoss pisze:Ziemko, dobre słowa otuchy ^^. Dlaczego nikt nie wspomniał o carnosaurach, które rozkręcają tę kupkę metalu zwaną czołgiem?

Chętnie bym swoimi lizardami wpadł, tylko powiedzcie mi, czy mógłbym sproxować 5 lub 6 terków? Proxami byłyby niestety puste podstawki, bo za bardzo nie mam niczego terradonopodobnego do skołowania.

Spoko :) ważne aby jako puste podstawki przypadkiem jeszcze salamandry czy inne cuda nie latały i się nie myliły :D

Awatar użytkownika
PapaProtoss
Wałkarz
Posty: 99
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: PapaProtoss »

Fajnie, to proszę o dopisanie jako Danny.
"Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji
Przewodnikiem mi Żółty Samoistny Człowiek
Jestem otwarty dla wyższych wymiarów
I przekraczam granice wyobraźni..."

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Zapraszamy serdecznie.
Ziemko pisze:P.S. Konczac - jesli lizak sobie nie radzi bez dzial - niech lepiej zmieni armie.
[-X nieładnie decydować kto może a kto nie, grać daną armią.
Czy ja mam pisać że jak ktoś nie umie teraz grać drzewcem to ma zmieniać WE na coś innego?
Każdy gra jak lubi, może i chce ziemuś. :wink:

A teraz ciiii.
To temat o turnieju 8)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

ODPOWIEDZ