Mazańsko Wojta

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Silverbolt
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Włocławek

Re: Mazańsko Wojta

Post autor: Silverbolt »

Niezła diorama no i fajny Emperor Champion.Templarzy trzymaja klimat :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Jest w tym historia, klimat i świetne wykonanie. Bardzo fajne. =D> Motorek jak z programu Tede o tuningu. :wink:
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Pomysł świetny, wykonanie tyż... Dawaj więcej w tym stylu - goblina na sedżłeju albo w smarcie machnąłbyś w parę godzin ;)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Jak dla mnie bomba.
Bardzo przyjemnie się ją oglądało. =D>
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

super dioramka
wykonanie i pomysł bardzo mi się podobają =D>

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Duże =D> , pomysł i wykonanie na wysokim poziomie :D .

Awatar użytkownika
Wojto
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wojto »

Dzięki za komentarze! :)

Skończyłem pracować nad Grotami .Do trzech stworków dorobiłem jeszcze podstawkę sceniczną i wrzuciłem na półeczkę .Ciężko się ich malowało , w założeniu miał być jeden , potem rozrosło się do dwóch a na koniec postanowiłem zrobić oddział składający się z trzech Grotków .Przez to tracą trochę na jakości , tracą też przez moje lenistwo ale to już inna sprawa :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do komentowania ! :)


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wojto
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wojto »

Witam !
Pod długiej przerwie , postanowiłem coś pomazać.Jako pierwszy cel , wyznaczyłem sobie dokończenie zaległych projektów , które czekały na finalne prace już od bardzo długiego czasu.Przyznam , że bałem się pierwszego kontaktu z pędzlem i unikałem go jak ogniam .Moje obawy okazały się kompletnie nieuzasadnione , ponieważ styczność ze starą pasją okazała się świetnym doświadczeniem .Bardzo miło spędziłem czas .Czynnikiem motywującym była tu moja ukochana , która przez dlugi czas namawiała mnie do pomalowania modelu , za co serdecznie jej dziękuje(:*).

W każdym razie , przejdę do omówienia pierwszego modelu .Prace nad orkiem rozpocząłem już prawie dwa lata temu , lecz jedyne co zdążyłem zrobić to ogólne cienie na skórze .Dlatego też , dalsze prace były utrudnione . Najwiekszą trudność sprawiła mi właśnie skóra , przez długi czas zastanawiałem się nad pierwotnym rozmieszczeniem światłocienia , lecz żadnego pomysłu .Na domiar złego , po tak długim okresie przerwy , trudno mi było zachować dokładność i co najważniejsze płynne przejścia , sporo się przy tym namęczyłem :cry: .Okres przerwy , dał mi jednak świeże spojrzenie na techniki i ogólny proces malowania , toteż myślę , że finalnie efekty nie są złe .W każdym razie , samo malowanie jak i powrót do hobby sprawiło mi wiele radości :D

1)
Obrazek
2)
Obrazek
3)
Obrazek
4)
Obrazek
5)
Obrazek
6)
Obrazek

Mam szczerą nadzieje , że fotki nie są aż tak złe i dacie rade coś na nich ujrzeć .Niestety nie zdołałem uzyskać odpowiedniego naturalnego światła , więc musiałem się wspierać sztucznym oświetleniem , uroki zimowej aury .Za pomoc w obróbce dziękuję Gildorowi :) .Wreszcie poznałem tajniki , jakże bardzo zawiłego Gimp'a ... :bonk:

Zapraszam do komentowania , przyznam że z dość dużą dozą niecierpliwości , czekam na konstruktywną krytykę :oops:

Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Fajne :] =D> =D>
Jak dla mnie skóra za ciemna [ ale to tylko kwestia gusty :wink: ]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Wszystko ekstra =D> , oprócz skóry - nie wiem, czemu jej nie porozjaśniałeś... Odstaje od reszty na tych fotach...

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Podziękuj swojej lubej i ode mnie :D Baaardzo przyjemnie ogląda się takie efekty :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Faktycznie kilka rzeczy można by jeszcze dopieścić i poprawić. Skóra orka czy pysk squiga, który trochę za bardzo się zlewa.
Z całego projektu najbardziej podoba mi się piącha-znak :)
Obrazek

ODPOWIEDZ