Giery ON-line

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Luks
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: z Torunia

Post autor: Luks »

Aha, no tak to rozumiem :wink:

Awatar użytkownika
skejwen
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Lublin

Post autor: skejwen »

sentymentalnie - tremulous

nalogowo - savage: battle for newerth (polecam wielbicielom rtsow i fpsow ;))

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

skejwen pisze:sentymentalnie - tremulous

nalogowo - savage: battle for newerth (polecam wielbicielom rtsow i fpsow ;))
w savaga grałem, ale denerwowało mnie jak jakis koleś wbijał pomiędzy całe stado wrogów i nas kosił kilkoma ciosami, podczas gdy ja jego nie mogłem trafić ani z broni dystansowej, ani w walce wręcz :P

Awatar użytkownika
skejwen
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Lublin

Post autor: skejwen »

noskill :P

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

włąśnie wyszła nowa onlinka, bardzo fajna, chyba każdy chciał kiedyś być prawdziwym gladiatorem walczącym na arenach antycznego świata, gra ma pare dni wiec szybko mozna nadrobić, wchodzcie


gladiators
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Luks
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: z Torunia

Post autor: Luks »

Dzięki za podanie linka Kosa - właśnie zacząłem grać.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Też gram, już mam nawet trzeci poziom ;). Szkoda, że wszystkie fajne przedmioty są za rubiny, bo mam dużo kasy a i tak nic za to nie kupię dobrego. (kliknijcie na link w podpisie to mi wypchacie sakiewkę ;))

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Lunn, na rynku mozesz już znaleśc niezły sprzet gdyż wysokopoziomowi gracze sie pozbywają, a taki hełm gladiatora, czy miedzianne naramienniki do 4 poziomu są jak znalazł, ewentualnie dom aukcyjny, tam to mozna wychaczyć zajebisty sprzęt, taki jak ci mogą miec z premium, tylko, że jest dostępny dla wszystkich ale powiazane jest to z ryzykiem stratry kasy ;) ale mi się udało wychaczyć zbroje 90obrony i butki na 48 :) za małą kase, ejdnak ostatnio straciłem 2k sztuk złota, p[rzelicytowali mnie :/
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Skavenblight: a ciśniesz jeszcze w wesnotha? Ja grałem dość długo i nawet byłem całkiem niezły. Kiedyś pamiętam chyba jeszcze 1.0 nie było to z Dydem grałem, ale mieliśmy fun. :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

pingus pisze:Skavenblight: a ciśniesz jeszcze w wesnotha? Ja grałem dość długo i nawet byłem całkiem niezły. Kiedyś pamiętam chyba jeszcze 1.0 nie było to z Dydem grałem, ale mieliśmy fun. :)
Pocisnę jak dostanę dysk i zainstaluję sobie jakiś system [jakiś znaczy Ubuntu] bo póki co nic nie mogę instalować...
...ale na windowsach graliśmy z Hakiem, złośliwiec ustawiał nazwy typu "Góry Ruszniczne" :P

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Skavenblight pisze:
pingus pisze:Skavenblight: a ciśniesz jeszcze w wesnotha? Ja grałem dość długo i nawet byłem całkiem niezły. Kiedyś pamiętam chyba jeszcze 1.0 nie było to z Dydem grałem, ale mieliśmy fun. :)
Pocisnę jak dostanę dysk i zainstaluję sobie jakiś system [jakiś znaczy Ubuntu] bo póki co nic nie mogę instalować...
...ale na windowsach graliśmy z Hakiem, złośliwiec ustawiał nazwy typu "Góry Ruszniczne" :P
Jak coś ja zawsze chętny tylko muszę wiedzieć wcześniej jaka wersja żeby zainstalować na moim kubuntu, aktualnie nie mam żadnego, ale ostatnio tak w topie byłem. ;) Tylko wada jest taka, że od pewnego poziomu w tej grze się mało dzieje, zajmuje się pozycje i umacnia umacnia, kiedyś z typem po 54 turach na Den of Onis zrezygnowaliśmy, bo to był dopiero początek. Ale tak się kończa Dwarf vs Dwarf.. Ud vs Ud to już wogóle była masakra przed 1.3.x ;)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ja Undeadami zawsze grałam, jak zresztą w każdej grze...
ratunku, czy to oznacza, że jestem emo? :shock: :wink:

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Skavenblight pisze:Ja Undeadami zawsze grałam, jak zresztą w każdej grze...
Randomki, randomki.. chyba że hardkorem to drejkami, najtrudniejsze do opanowania, ale na odpowiedniej mapie z odpowiednim skillem mordercze. :)
ratunku, czy to oznacza, że jestem emo? :shock: :wink:
Może jeszcze nie. ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kosa pisze:włąśnie wyszła nowa onlinka, bardzo fajna, chyba każdy chciał kiedyś być prawdziwym gladiatorem walczącym na arenach antycznego świata, gra ma pare dni wiec szybko mozna nadrobić, wchodzcie


gladiators
Gra ktos jeszcze , bo gierka wyglada calkiem sympatycznie... Duzo czasu pochlania i czy mozna w nia grywac z przerwami ( bo np. w ogame przerwe jak sie robilo po powrocie bylo sie sporo sporo z tylu )

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Skavenblight pisze:Ja Undeadami zawsze grałam, jak zresztą w każdej grze...
ratunku, czy to oznacza, że jestem emo? :shock: :wink:
Nie do końca, ja też zawsze zdechlakami we wszystko cisnę i na pewno emo nie jestem. :wink:

A co do tych wszystkich gier on-line to postanowiłem z ty skończyć bo jednak dużo życia zabierają, a ja muszę do DMP Kemri całe i HE pomalować :?

Awatar użytkownika
skejwen
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Lublin

Post autor: skejwen »

a ja dalej grzmoce napsy w Savage ;)

btw. niedlugo wyjdzie Savage 2: the tormented soul

Awatar użytkownika
fingolfin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Łomża - gród nad Narwią

Post autor: fingolfin »

ja pykam od 4 lat w taką niszową gierkę web based The prophets song , prawie zero grafy ale niezła społeczność gry, a gram w ta juz ponad 4 lata próbowałem kilku innych girek ale zawsze wracam do tej.

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Ja tam pocinam w WarRocka - taki Counter Strike tylko freeware, grafa b. dobra, bardzo dużo polaków, ogólnie POLECAM.

http://www.warrock.net

Awatar użytkownika
skejwen
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Lublin

Post autor: skejwen »

warrock ssie - ma zalosny protokol sieciowy :P

Awatar użytkownika
Noir
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń

Post autor: Noir »

travian ; )
Obrazek

ODPOWIEDZ