Nowe HE 8 ed. - zdjęcia str. 65

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Re: Nowe HE

Post autor: Korhil »

http://www.warseer.com/forums/showthrea ... lf-Rumours podsumowanie plotek na temat nowego booka, zapostowane przez harrego, który zazwyczaj ma bardzo wiarygodne informacje. Szykują się smoki. Z moich własnych domysłów podejrzewam, że jak już wszyscy gracze HE kupili duże ilości piechoty czas na powrót do kawalerii, silver helmy pewnie wrócą do corów, pojawi się nowa kawaleria, może jakiś boost dragon princów...
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4748
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

mogliby wrocic do honorow byly calkiem spoko...
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No, szał, więc chcą dać HE coldy w MC, zatem trzeba będzie porobić coś ciekawszego, jak kawalerię WL, wtedy może ujdzie.
I dragon prince na SD? Toż to gwałt na fluffie :lol2: , smoków jest tak mało, że nawet SD nie starcza dla magów.
Ale przeniesienie SH do corów wydaje się na plus, skończą się wreszcie narzekania, że łucznicy tylko.
Byleby WL nie pocięli.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Te ploty dziwne mi sie wydaja, latajacy chariot, MC na smokach - choc spodziewane, to nadal idea jest chora... juz predzej WL na lwach. Treeman u HE? O_o Jasne, avelorn etc, ale bez przesady. Wolalbym ewolucje niz taka rewolucje.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Vallarr pisze:Treeman u HE?
Na Ulthuanie są najstarsze drzewce ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Mnie się podoba idea Książąt z Caledoru na Smokach. Takie coś w Rarach mogło by być na przykład, to bym od razu kupił maksymalną ilość modeli :P
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Powrócili by do tego co było kilka edycji temu. Taka smocza kawaleria. :mrgreen: W końcu by się przydał nowy book, bo tym co mamy na tą edycje ciężko wyciągnąć wyniki.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

w sumie pojawienie się sporej ilości jednostek typu Monstrous Cośtam było do przewidzenia. W HE najłatwiej to zrobić wrzucając do armii więcej smoków (małych , średnich, bezskrzydłych, prawdziwych, legendarnych, itp).
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Jeszcze trochę i zrobi się smocza armia.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

to by fajne było :) ... nie każda jednak nowa armia dostaje MC. Na pewno jednak będzie dobry lub przegięty unit must have i must buy! ( minimum 3 pudełka)...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

PiotrB pisze:nie każda jednak nowa armia dostaje MC.
Póki co MC nie dostały orki i VC (ale zamiast tego 2 MI). Obstawiałbym, że HE dostaną MC, bo na MI nie widzę u nich szans. Myślę, że będą to WL na lwach.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Macias pisze:
PiotrB pisze:nie każda jednak nowa armia dostaje MC.
Póki co MC nie dostały orki i VC (ale zamiast tego 2 MI). Obstawiałbym, że HE dostaną MC, bo na MI nie widzę u nich szans. Myślę, że będą to WL na lwach.
Jak ghule nadmuchali to czemu by nie nadmuchać WL? Dla GW fluff się nie liczy tylko kasa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Jest różnica między ghoulami i WL. Nawet GW nie zdecydowałoby się na "nadmuchiwanie" WL (a przynajmniej mam taką nadzieję).
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Macias pisze:Jest różnica między ghoulami i WL. Nawet GW nie zdecydowałoby się na "nadmuchiwanie" WL (a przynajmniej mam taką nadzieję).
Ja też ale kto wie co GW wymyśli...
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Gdzie tam gadacie.. White Lioni na grzybkach i jazda :P

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Założę się że zrobią WL na lwach coś ala demigryfy w imperium. W rareach jakis smoczek

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Albo DP na drake-ach...
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Lucyfer pisze:Albo DP na drake-ach...
oby. :)
Dragon Princes riding some form of true dragon, (possibly limited to a sun dragon) Possibly in sets of three. (Actuality)
W końcu DP wrócili by do swojej świetności :)
Obrazek

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

Nie zrobią WL na lwach, bo duża część graczy zrobiła już konwersje takich modeli i by się aż tak dobrze nie sprzedawały oryginalne modele GW. Bardziej prawdopodobne są "demidragony" :lol2:

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Albo wymyślą jeszcze coś dziwniejszego, bo modele DP nowe dali, a na nich zbytnio nie zarobili jeszcze :P

ODPOWIEDZ