HE ETC 2012

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Re: HE ETC 2012

Post autor: Aldean »

PiotrB pisze:
Slayer pisze:eeeeeee to o kant dupy rostrzaskać. Biorę się za malowanie moich DE przed turniejem :P
Ja tak zrobiłem 1,5 roku temu i była to najlepsza decyzja jaką podjąłem...wygrywam i wygrywam :mrgreen: ... Oczywiście HE nie sprzedałem a mam je na ponad 8k... Nawet wczoraj się zastanawiałem dlaczego tak jest ,że HE są tak lewe...dajmy na to smok..lepszy od smoka DE- lord lepszy od lorda DE...magowie - lepsi od magów DE... super arkana...I jaki z tego wniosek? A no taki ,że smok HE choć zajebisty nie ma wsparcia...mój smok w DE ma multum odginaczek do dyspozycji ,poka do wsparcia ,hydrę i rydwany ...moi kusznicy coś robią w przeciwieństwie do łuczników... Tymczasem w HE nawet jak weźmiesz bsb na orle i dwóch magów do smoka to zostają ci punkty na 1 porządny oddział WL...jeśli chcesz żeby byli z BoS to będzie ich mało....rozpacz :( . W DE stać cię na to ,żeby przy smoku jeszcze 2 bolce wystawić...w He nie ma szans... smutna ta armia :) Mam nadzieję ,że szybko będzie nowy book...
wystarczy zabrac PoK i hatred z hydry, armia ma game over. moje zdanie;]
ale tak czy siak masz racje. DE sa o wiele silniejsza armia. ale i tak figurek nie sprzedam, wiadomo ;]

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

ODPOWIEDZ