Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Post autor: Xier »

Niestety popieram Fluffiego niektóre ograniczenia są całkowicie nie przemyślane. Moim zdaniem za szybko wrzuciliście ten regulamin. Czym takie demony mają grać? Co do grzybów również myślałem że to przegięte, ale zmieniłem zdanie w kluczowym momencie może czar nie wyjść... Za to HE znów przyjdą na spamie fireballi. I wciąż się upieram że 300 pkt na oddział to za mało. Ban k'daaia bez sensu jak nie umiecie ustawić, odgiąć czegoś z freenzy to proszę was :roll:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

PiotrB pisze:Butan ty masz jakiś problem żeby zrozumieć że Kadai jest gięty na te punkty i że musi to być specjalnie napisane mimo ,że koszt oddziału jest do 300 (kadai kosztuje 325) ? :D Fortecy nie da się wziąć bez lordów więc o co chodzi?
To jest wlasnie bezmyslnie zapisane skoro nie da sie tego wystawic przy ograniczeniu 300 pkt to po co wpisywac ?


A widze niesamowity muff ze strony WE. Ograniczenie oddzialow do 300pkt i +100 punkciow dla elfiatek bo sa slabe :D

Kolejny kwiatek:
Rary 0-1
Lizardmen:
Salamandry max dwie w oddziale
Scar-Veterans, Salamandry max 2

Myśleć!!!

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

c4h10 pisze: A widze niesamowity muff ze strony WE. Ograniczenie oddzialow do 300pkt i +100 punkciow dla elfiatek bo sa slabe :D
Myśleć!!!
Eureka, wreszcie ktoś to zauważył :D

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Też to zauważyłem, ale po co pisać jak i tak będą zaprzeczenia że są słabe :mrgreen:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

c4h10 pisze:
Kolejny kwiatek:
Rary 0-1
Lizardmen:
Salamandry max dwie w oddziale
Scar-Veterans, Salamandry max 2

Myśleć!!!

chodzi o to że możesz mieć 2 herosów albo 1 herosa i salamandre - nie możesz mieć 2 herosów i salamandry. Sam zacznij myśleć zanim coś napiszesz.

WE są uznawane za jedną z najsłabszych armii w WFB. To że mają dobrych graczy którzy sobie jakoś radzą to niczego nie zmienia.

Zastanówmy się nad genezą niezwykłego problemu O&G bo ja nie czaje tego grubego krzykacza. Możesz mieć 3 levele na magach tak? A więc możesz mieć 3 czary bo w O&G nie przedmiotu który by dawał dodatkowy czar. Możesz więc do każdego czaru dorzucić grzyba jeśli będziesz chciał. Możesz też dla odmiany pomyśleć i olać małe Wagh które jest nieporozumieniem i zainwestować w dobrego szamana orkowego z dużym Wagh i dobrymi czarami. I dalej możesz mieć +3PP! To jest takie krzywdzące? Brednie... małe Wagha ma jeden przyzwoity czar cała reszta to jest strata PP. Zasady O&G armijne są słabe - ale to proszę mieć prestensje do GW. Żeby pomóc graczom O&G dostajecie 100 pkt. To jest bardzo dużo.
Kadai i jego problem- była parówka we Wrocławiu - 2x1300 stwierdzili ,że na te formaty jest mega zgięty i ja im wierzę - i tak nikt już u nas nie gra Chd więc jest to kolejna dyskusja z dupy.
De - pok or hydra raczej zostanie- pok na pegazie na te punkty gnie system- więc też słabo z nim.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

PiotrB pisze:
c4h10 pisze:
Kolejny kwiatek:
Rary 0-1
Lizardmen:
Salamandry max dwie w oddziale
Scar-Veterans, Salamandry max 2
chodzi o to że możesz mieć 2 herosów albo 1 herosa i salamandre - nie możesz mieć 2 herosów i salamandry. Sam zacznij myśleć zanim coś napiszesz.
Wytłuściłem.
Przydałby się ktoś z brzytwą...

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

olać małe Wagh które jest nieporozumieniem
małe Wagha ma jeden przyzwoity czar cała reszta to jest strata PP
Zasady O&G armijne są słabe
A jednocześnie piszesz:
Jakoś musimy ogarnąć waszą magię i bardzo tanich szamanów...
Więc WTF? Jak O&G sa takie słabe to po cholerę te cięcia?
A jednocześnie
The Empire:
Demigryfys max 6 modele
Cannon/Steam tank/Standard of Discipline, max 2
Crown of Command/Steamtank, max 1
Dobrze rozumiem, że wchodzi steam tank i dwa oddziały demigryfów po 3 + cory i bohaterowie? Rozumiem też, że wg Was jest to mniej groźne od ropzpiski na goblinach, którą w imię balansu uwaliliscie dokumentnie? (max 3 hero, ograniczenie grzybów, 3 lev magii).. Lol^2

Bubel i kompromitacja. Przecież za takie "ograniczenia" powinien być paragraf..

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Moim zdaniem WE nie są słabe ... Nie każdy ma AS 1+ lub 2+ spróbuj do nich dojść np demonami - nie da się
Imperium też nie jest ograniczone ...
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

c4h10 pisze:
Kolejny kwiatek:
Rary 0-1
Lizardmen:
Salamandry max dwie w oddziale
Scar-Veterans, Salamandry max 2


ja pierdziele - MOŻESZ MIEĆ JEDEN ODDZIAŁ SALAMANDER W KTÓRYM JEST 2szt MAKSYMALNIE I JEDNEGO BOHATERA ALBO DWÓCH BOHATERÓW.
Xier pisze:Moim zdaniem WE nie są słabe ... Nie każdy ma AS 1+ lub 2+ spróbuj do nich dojść np demonami - nie da się
Imperium też nie jest ograniczone ...
Jest to najstarsza i jedna z najsłabszych armii w WFB i nie jest to moje zdanie ale setek graczy na całym świecie.
Imperium jest przycięte - będzie miało ld 8 to jest straszna kara! Denigryfów mieści się 9 będzie 6. Na turniejach poniżej 2000 imperium zajmuje miejsca w 2 połowie tabeli - nie ma więc o czym dyskutować.
Fluffy pisze:
Bubel i kompromitacja. Przecież za takie "ograniczenia" powinien być paragraf..
Z mojej strony koniec dyskusji z Tobą - do niczego ona nie prowadzi. Możesz zgłosić ten spisek na policje - może nas wsadzą :D
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stone
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 192

Post autor: Stone »

The Empire:
Demigryfys max 6 modele
Cannon/Steam tank/Standard of Discipline, max 2
Crown of Command/Steamtank, max 1

Dobrze rozumiem, że wchodzi steam tank i dwa oddziały demigryfów po 3 + cory i bohaterowie? Rozumiem też, że wg Was jest to mniej groźne od ropzpiski na goblinach, którą w imię balansu uwaliliscie dokumentnie? (max 3 hero, ograniczenie grzybów, 3 lev magii).. Lol^2
...i jeszcze cannon
Tu akurat się zgodzę, mocnejszej rozpy Imperium nie potrafie wymyślić ;)

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Jakoś nie widzę tej słabości We, ale niech inni się wypowiedzą
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Dodałem pewne zmiany w pierwszym poście.

Prosze o merytoryczną dyskusję a nie, z tym przegrałem ostatnio na małe pkt to trzeba to przyciac.

Xier - złóż rozpiske WE dam ci armie.
Ostatnio zmieniony 2 lut 2013, o 11:52 przez Dydu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Cannon/Steam tank/Standard of Discipline, max 1

tak miało być. Dydu zwałował.. :D
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Dopiszcie mnie

p.s.
wywalcie max 3. hero. Przy 350 ptsach na bohaterów nie da sie przegiac wystawiając 5 herosów. wychdozi srednio 70 pktów na typa wtedy => nie będą uber gięci turbo+. Przy zapisie max 2 takich samych hero tym bardziej ;)

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Z mojej strony koniec dyskusji z Tobą - do niczego ona nie prowadzi
Lol =D>
Imperium jest przycięte - będzie miało ld 8 to jest straszna kara! Denigryfów mieści się 9 będzie 6.
Popłakałem się ze śmiechu :mrgreen:

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Dydu pisze:Xier - złóż rozpiske WE dam ci armie.
Z cheica sie zamienie z toba armia na ten turniej.

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Dydu pisze:Xier - złóż rozpiske WE dam ci armie.
Dzięki, ale nie chce. Nie mówię że ta armia gra sama, chodzi mi o to że po prostu nie jest jakaś słaba. To jest tylko moja opinia :wink:

Wstępnie zapisz Lizz/Breta
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dydu pisze: Xier - złóż rozpiske WE dam ci armie.
A ja mogę? bo chętnie zagrałbym czymś takim jakbym nie miał egzaminów ^^:
1 Noble @ 179.0 Pts
General; Longbow; Light Armour; Shield
Amaranthine Brooch [35.0]
Dragonhelm [10.0]
Potion of Foolhardiness [5.0]
1 Great Eagle @ [50.0] Pts

1 Noble @ 125.0 Pts
Longbow; Battle Standard
Hail of Doom Arrow [30.0]
Charmed Shield [5.0]

9 Glade Guard @ 132.0 Pts
Longbow; Musician
1 Lord's Bowman @ [6.0] Pts

9 Glade Guard @ 132.0 Pts
Longbow; Musician
1 Lord's Bowman @ [6.0] Pts

14 Glade Guard @ 214.0 Pts
Longbow; Standard; Musician
Banner of Eternal Flame [10.0]
1 Lord's Bowman @ [6.0] Pts

9 Dryads @ 132.0 Pts
1 Branch Nymph @ [12.0] Pts

8 Dryads @ 120.0 Pts
1 Branch Nymph @ [12.0] Pts

10 Wardancers @ 180.0 Pts

1 Treeman @ 285.0 Pts

Models in Army: 59
Total Army Cost: 1499.0
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

jeśli ktoś chce brać udział w dyskusji -ta część naszego forum gdzie one się znajduje jest otwarta dla wszystkich... nie trzeba być członkiem klubu.
http://true-legion-krakow.phorum.pl/vie ... p=810#p810
W rozmowie proszę brać pod uwagę wszystkie przedstawiane argumenty a nie tylko te które nam nie odpowiadają. Jeśli komentujemy i skupiamy się tylko na wybranych uprawiamy POLITYKĘ a nie dyskusje... :D

Bardzo fajna rozpa QC - chalenge!

Figurki Ci załatwimy...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Jestem w stanie pozyczyc 1 armie WE, moze dwie jak zalatwi ktos lucznikow

Więc Butan mozesz zagrac WE, ja od 8 lat gram tylko WE, nie mam zamiaru grać czymś innym.

Qc ty masz przeciez WE ;P

ODPOWIEDZ