Nowy Kodeks DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Nowy Kodeks DE

Post autor: RedScorpion »

Pomijając już kwestię zasad kotła to czy wydaje on się wam w ogóle grywalny? Strasznie miękki się teraz zrobił, Haga ma warda gorszego o 1. Strasznie byłoby szkoda tak fajnego modelu.

Będziecie go testowali na turniejach? Jedno działo po stronie przeciwnika i bye bye kociołku - tego się najbardziej obawiam.

Awatar użytkownika
FAZIK
Oszukista
Posty: 861

Post autor: FAZIK »

Oczywiście, niektórzy urodzili się w krajach anglojęzycznych i mają normalną interpretację zasad bo wiedzą co czytają.

http://lkhero.blogspot.com/2013/10/dark ... eview.html

O dziwo wszystkie interpretacje są przeciwne temu co twierdzą nasi gracze DE.
Nie czepiajcie się slówek, tylko grajcie zgodnie z zasadami jak je widać ...
Life's a game with save and load features disabled.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

FAZIK pisze:Oczywiście, niektórzy urodzili się w krajach anglojęzycznych i mają normalną interpretację zasad bo wiedzą co czytają.

http://lkhero.blogspot.com/2013/10/dark ... eview.html

O dziwo wszystkie interpretacje są przeciwne temu co twierdzą nasi gracze DE.
Nie czepiajcie się slówek, tylko grajcie zgodnie z zasadami jak je widać ...

To proponuje się zapoznac z opiniami ludzi z TWF - ktorych jezykiem ojczystym jest rowniez angielski. I mamy tam grupe, ktora mowi, jak brzmi zasada (zgodnie z RAW) i druga grupe, ktora mowi dokladnie to samo, ale najwidoczniej wie lepiej (lepiej niz RAW, text napisany i ewidentnie wiedza lepiej co autor mial na mysli niz sam autor) jak ta zasada ma dzialac i dlatego dodaja ...swoja wlasna interpretacje (zbytnio sie z tym nie kryjac).

Jest RAW i tego sie trzeba trzymac - a nie jakis 'moze' i 'albo' i inych gdyban. Jesli autor mial co innego na mysli, a napisal to tak ,ze wyszlo jak wyszlo - bedzie errata. Jesli jest ok i RAW jest zgodny z intencja autora to bedzie FAQ i tyle.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Ma ktos pomysl jak wystawic teraz assasina , czy juz wogole jest nie grywalny?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Ja mam pomysł jak wystawić Assassina. Assassina najlepiej wystawić na półce zaraz obok Meduz.

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

No jeśli chcesz wystawić mastera na piechotę, to czasem warto dopłacić to kilkanaście pkt za wyższy ws :mrgreen:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja to długo rozkminiałem i ogólnie żeby to miało jakiś (jakikolwiek) sens to manbane i chillblade (może być obsydian ale skoro za te same pk mamy coś ekstra to czemu nie ) i mój faworyt pota do siły i -1 do hita (i oczywiście manbane)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

palen
Wałkarz
Posty: 57

Post autor: palen »

Witam.

Dwa szybkie pytanka :)
Jakie zasady ma "Throwing weapons" u Assassina ?
Czy jest / kiedy będzie plik do AB ?

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

RedScorpion pisze:Pomijając już kwestię zasad kotła to czy wydaje on się wam w ogóle grywalny? Strasznie miękki się teraz zrobił, Haga ma warda gorszego o 1. Strasznie byłoby szkoda tak fajnego modelu.

Będziecie go testowali na turniejach? Jedno działo po stronie przeciwnika i bye bye kociołku - tego się najbardziej obawiam.
Choć kocioł jest słabszy jeśli chodzi o wytrzymałość, to i tak pojawi się na stołach. Wsparcie jakie daje w szczególności dla wiedźm sprawia, że wato go wystawiać.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Moge zapytac skad jest tekst z twojej sygnaturki?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

palen pisze:Witam.

Dwa szybkie pytanka :)
Jakie zasady ma "Throwing weapons" u Assassina ?
Zasięg 6 siła użytkownika szybkostrzelny.
Rince pisze:Moge zapytac skad jest tekst z twojej sygnaturki?
Mojej? Jeśli dobrze pamiętam to z AB DE 6ed.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
FAZIK
Oszukista
Posty: 861

Post autor: FAZIK »

palen pisze:Czy jest / kiedy będzie plik do AB ?
Pojawił się 2 minuty po północy w dniu premiery DE :P
Tu jest najnowsza wersja:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 8#p1139398
Life's a game with save and load features disabled.

palen
Wałkarz
Posty: 57

Post autor: palen »

Tullaris pisze:
palen pisze:Witam.

Dwa szybkie pytanka :)
Jakie zasady ma "Throwing weapons" u Assassina ?
Zasięg 6 siła użytkownika szybkostrzelny.
Nie ma żadnego "Multiple shots" ? Jak możesz to podaj skąd jest to info :)

Edit: Trochę popsułem cytaty :P

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

a co myślicie o zwykłych czariotach teraz ? opłaca się ?
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Teraz taki oftop. Zauważyliście, że Morathi na arcie jest brzydka jak noc, a zachowała zasadę coś tam beauty? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Plotki o nowych DE - 60 stron
Plotki o nowych HE -120 stron
I to my niby wymieramy #-o #-o #-o
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

el Victor pisze:a co myślicie o zwykłych czariotach teraz ? opłaca się ?
Dzisiaj byłem w Bardzie i objerzałem sobie dokładnie Hydrę i Krakena... chariot je deklasuje prawie pod każdym względem. Koszt, as, ataki, ld :P chariot w szarży rozjeżdża Hydrę i mknie dalej.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Paraszczak pisze:Ja mam pomysł jak wystawić Assassina. Assassina najlepiej wystawić na półce zaraz obok Meduz.
no co Ty u mnie beda robic za filler w jednostkach :)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

palen pisze:Nie ma żadnego "Multiple shots" ? Jak możesz to podaj skąd jest to info :)

Edit: Trochę popsułem cytaty :P
Str. 91 Polskiego RB, tam są wyraźnie opisane zasady "Broni Rzucanej" czyli "Throwing weapons" takiej jaka jest na wyposażeniu Assasyna. No chyba, że w wersji angielskiej nie ma tej specjalnej zasady, w takim razie ktoś dał d w tłumaczeniu.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

sorry ale czy to prawda ze exeki maja ld 9?

no kuzwa zarty?

pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

ODPOWIEDZ