Propozycja zmiany regulaminu - Pax LL

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: Propozycja zmiany regulaminu - Pax LL

Post autor: Shino »

to i ja tak czytelnie ci odpowiem

JAK JESTES MODEM TO UKRACAJ TAKIE RZECZY. SZCZEGOLNIE JESLI CIE DRUGA STRONA DYSKUSJI O TO PROSI. NIE TRAKTUJ TU KOLEGOW Z KLUBU JAKO SWIETE KROWY TYLKO TNIJ I ZWRACAJ UWAGE.

Tez prosciej nie moge.
Jak dla mnie eot.
z kolei jna przyszlosc ci tlumacze, ze eot oznacza, iz nie bedzisz sie wypowiadal w danym temacie juz dalej. Nie ulraca to dyskusji jednak z drugiej strony (co po twoich odpowiedziach jak rozumiem chciales osiagnac).

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

zadajesz pytania, stawiasz dziwne tezy dostaje odpowiedzi. Ja nie ciąłem postów a jedynie prosiłem i zwracałem uwagę na "poziom".
Pociąłeś, czego robić nie wypadało bez względu na to komu. Jak ktoś chce, by go postrzegano przez pryzmat słąbych tekstów - jego sprawa. Jeśli już mi pozwolisz: eot.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

To żeby zostać policzonym do wstrzymujących się trzeba napisać "wstrzymuję się"? Też się wstrzymałem...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Tak trzeba napisać, ze się wstrzymujesz. Twój głos wtedy jest ważny jeśli chodzi o frekwencję. Możesz nie glosując sprawić, że ilość głosujących będzie za mała, żeby głosowanie było ważne, lub głosem wstrzymującym dać ważność głosowaniu, któremu frekwencji brakowało.
Obrazek

ODPOWIEDZ