Mastery 2014 - Pytania do organizatorów

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Mastery 2014 - Pytania do organizatorów

Post autor: Lazur »

Dymitr pisze:i jak tu żyć...
popraw szybko nim się Groszek skapnie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Kaleson, wiem że pytasz o moją imprezę, ale to nie ma nic do rzeczy.
Powściągnij zaczepliwy ton zanim wpadniesz znów w taki klimat jak ostatnio, bo tym razem taryfy ulgowej za robienie syfu na LL czy nie LL nie będzie.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jasif, dzięki za szybką odpowiedź. Pytania zadałem, bo pojawiły się na naszym forum. Myślę, że dostaniecie nasze głosy w tym roku.

Co do DMP, to pewnie ja.

Krzysiek, o co Ci chodzi? Nie wolno pytać o Twojego mastera, bo mi zabierzesz paszport polsatu? Nie szukaj problemu tam gdzie ich nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Dobrze wiesz o co chodzi. Wolno pytać, nie wolno nakręcać atmosfery sposobem pytania. EOT w tym zakresie.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dobra, to przemyślimy jeszcze te głosy, skoro tak traktujecie pytajacych. Tak czy owak dzięki za odpowiedź.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Chyba o tym była mowa właśnie;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Pomijając wszelkie złośliwości, to zdajemy sobie sprawę z pewnych niedociągnięć zeszłorocznego Silesiana. Złożyło się na to sporo czynników - prawdziwe życie wygrało z figurkami i master był robiony na miarę możliwości czasowych głównych organizatorów. Wiele uciążliwych drobiazgów nie zostało dopilnowanych, mimo, że spokojnie były do ogarnięcia. Wiemy, że lany bez ograniczeń browar nie przykryje wszystkich niedoskonałości.

W tym roku organizować Silesiana będą również ludzie odpowiedzialni za Orle Gniazdo, więc wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Co do noclegów to postaramy się, żeby priorytet mieli goście z odległych zakątków Polski. Postaramy się, żeby każdy mógł w tym roku skorzystać z restauracji, jak znudzi mu się grill.
Dobra, to przemyślimy jeszcze te głosy, skoro tak traktujecie pytajacych
Założę się, że gdyby zapytał się ktokolwiek inny, to reakcja byłaby zgoła odmienna.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Będzie wyżej, szybciej, dalej:)
Chcemy żeby opinie dorównały tym z pierwszego Silesiana a nawet je przegoniły:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Byłem raz na Silesianie i mi się bardzo podobało, nawet go wygrałem. Ale ludzie u nas maja wątpliwości, przez kwestie, które wymieniłem, są to wszystko rzeczy, które łatwo poprawić, a odpowiedz na pytania mają przekonać niezdecydowanych u nas, zeby poparli waszą kandydaturę a nie odwrotnie.
Także zamiast sie spinać wystarczy zachować sie jak Jasif i będzie git.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Kaleson zwrócił tylko uwagę na realne problemy, które miały miejsce rok temu. Możecie wierzyć lub nie, ale nie byliśmy w tym osamotnieni. Zimno, ciemno i daleko do domu - jak stwierdził pewien mój imiennik.
Obiektywnie rzecz ujmując:
1. było ciemno
2. było zimno
3. dostaliśmy 1 os pokoik na 5 os, mimo, że przyjechaliśmy z daleka, a większość osób śpiących w miejscu turnieju przyjechała zza przysłowiowej miedzy
4. do jedzenia nie mam zastrzeżeń
Jak dla mnie to co napisali Jankiel i Jasif jest wystarczające.
BTW parafrazując klasyka - nie po to jadę pól Polski by się napić piwa :wink:
pozdr.
Obrazek
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Parafrazująć klasyka chyba dokładnie odwróciłes idee jego mysli :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

-Qc- pisze:Parafrazująć klasyka chyba dokładnie odwróciłes idee jego mysli :D
Między innymi do tego może zostać wykorzystana parafraza. :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A wiem wiem, ale chciałem się upewnić ze dobrze oryginał kojarzę :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Kontaktowałem się w sprawie terminu, ale prawdopodobnie będę wiedział dopiero we wtorek jak z terminami.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

A moze bysmy przeglosowali, ze na zasadzie wyjatku w tym sezonie bedzie 10 masterow plus DMP? W tym roku de facto nie ma z czego wybierac. Zostanie odstrzelony jeden przypadkowy master, niekoniecznie dlatego, ze jest obiektywnie rzecz biorac najslabszy, a raczej dlatego, ze jest:
- daleko
- jego organizatorzy maja najmniej kolegow
- zostanie ofiara ukladow i porozumien

minusem takiego rozwiazania jest to, ze trudniej bedzie zgrac kalendarz imprezowy, plusem natomiast to, ze unikniemy kolejnych niepotrzebnych konfliktow i durnych sporow, bo prawie na pewno znowu pojawia sie zarzuty o bezprawnie uzyskanych glosach i fikcyjnych turniejach. oszczedzmy sobie tego. no i kazde srodowisko bedzie mialo swojego mastera, a nikt nie bedzie sie czul pokrzywdzony.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Idea szczytna, ale czy uda się pogodzić 10 ośrodków w kwestii terminów?

Popatrzmy na terminy (zgłoszone):

Poznań - przed DMP/jesień
Gorzów Wlkp. - maj/czerwiec/lipiec
Kraków - luty/listopad
Białystok - kwiecień
Włocławek -czerwiec/lipiec
Szczyrk - maj
Kozłów - wrzesień
Łódź - październik/listopad/grudzień
Gdańsk - lipiec
Wrocław - listopad

Z czego dwa ośrodki mają sztywny termin.
W chwili obecnej mamy marzec którego nikt nie chce, i czerwiec oraz lipiec który jest bardzo oblegany.
Ciekawe jak się rozwiną sprawy po głosowaniu, bądź bez głosowania - jeżeli postulat Jankiela znajdzie poparcie.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Osobiście zgadzam się z Jankielem nie dlatego że boimy się przegrać jako ośrodek, ale faktycznie jest Jankiel pisze. Odstrzelony zostanie tylko jeden i to przypadkowy ośrodek. Ja byłbym za.
Pytanie czy bez zbędnych kłótni któryś ośrodek zrezygnuje z jakiegoś terminu na rzecz innego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Lazur pisze:
Dymitr pisze:i jak tu żyć...
popraw szybko nim się Groszek skapnie :)
](*,) Przeoczyłem :evil:

I żeby nie nabijać postów to propozycja Jankiela żeby zmieścić nadprogramowy master bardzo rozsądna.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Nie no dajcie spokój niech będzie normalne głosowanie... zobaczycie jaki dym się zrobi z terminami i jak ciężko będzie to upchać...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

przecież nie zrobiłem błędu..?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ