Rollnikowa twórczość.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rollnikowa twórczość.

Post autor: Mongrim »

Ej, jeśli chodzi o konwersję to model ze zweihanderem wygląda rewelacyjnie! =D>

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Dzięki, jestem zadowolony z samego fiksa, jeszcze tylko go pomalować porządnie :roll:
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Dzisiaj nowa odsłona figurki dla mojej postaci z RPeGowego młotka, złośliwy krasnal, pogromca elfów i ich pluszowych pupili. Wykonany z nowych Hammerersów, którzy jak dla mnie są świetnie zrobieni.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 4 gru 2014, o 12:53 przez Rollnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Świetna robota =D> , głowa kociaka robiona na czuja, czy masz jakiegoś tutka do tego?

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Dzięki :) Na żywca wymyślałem jak dłubać, zdjęcie ziewającego lwa na wzór i tak jakoś wyszło :)
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Podoba mi się - głowa lwa podobna do tego co Korhil ma na plecach :)

Obrazek
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

WSTYDŹ SIĘ! [-X [-X [-X
porównywać krasnoluda do ELFA :lol2:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Widać, że elf kopiował od krasnoluda ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Bo ta miętka pipka Korhil poprosił Sverkera Olafssona, znanego w starym świecie pogromce potworów o zdobycie dla niego takiego futra. Zapłacił za to skrzynią złota, okrążył na kolanach rodzinną górę Sverkera powtarzając "jestem niegodny nosić to futro zdobyte przez najdzielniejszego z dzielnych!" po czym zjadł podwójną porcję Kurgulu pod bacznym okiem brodatego kucharza. Te poświecenie sprawiło że otrzymał owe futro, oczywiście i tak został wyszydzony że jest miłośnikiem męskich tyłków i rozcieńczanego brudną wodą goblińskiego wina. Tak, taka jest historia futrzaka na ramieniu tego szpiczastouchego :P
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Bardzo fajna konwersja- naprawdę fajnie wyszła głowa lwa :D Czekam na malowanie!
Pzdr
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Dzięki, przed malowaniem muszę skończyć lepić całą armie :)
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Super konwersje. Jak planujesz zrobić maszyny ?? Jakieś małe uboty zamiast kopt ??:P
Obrazek

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Kopyt pisze:Super konwersje. Jak planujesz zrobić maszyny ?? Jakieś małe uboty zamiast kopt ??:P
Dzięki :)

Żyrka i bombowce z modeli redukcyjnych II wojennych samolotów, zalegają mi 3 szwabskie latadła w skali 1:72, dostaną trochę krasnoludowej symboliki, jakieś różne dziwne dodatki i bronie, brodatego pilota, pływaki pod kadłubem, na podstawkach fale niosące deski, gobliny, beczki i inne śmieci po morskiej bitwie z zielonymi.

Jako działa wykorzystam skulpassowe maleństwa, idealnie pasują na lekki wagomiar na kutrze patrolowym, katapulty chcę zastąpić moździerzami, bolce działkami harpunniczymi, organki puki co będą "normalne". Katapulty i balisty będą prochowe bo plan jest taki żeby wizualnie prawie cała armia była napędzana piwem i prochem, tylko w oddziale kuszników będzie parę kusz wymieszanych z długimi muszkietami (jakoś się pogodzę z wystawianiem proxów ;) )
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Trzymam kciuki za wykonanie planu ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

dzikki pisze:Trzymam kciuki za wykonanie planu ;]
Dzięki, przyda się każdy kciuk do moich pociętych;)
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

A tak przy okazji to masz PW ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Dzisiaj coś z czego jestem jednocześnie dumny i się wstydzę, wyrzeźbiony prawie 10 lat temu LoTRowy krasnal. Coś miał w ręce ale się zgubiło i nie pamiętam co to było.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 4 gru 2014, o 13:04 przez Rollnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Trochę jakbym widział poprawę skilla. ;)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Naviedzony pisze:Trochę jakbym widział poprawę skilla. ;)
Czytaj opis :roll: :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Spokojnie, spokojnie, mała poprawa skila jest, trafny dowcipas ;) Szkoda tylko ze 8 lat zmarnowałem zanim wróciłem do rzeźbienia po tym pokurczu, może teraz było by dużo lepiej niż jest.
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

ODPOWIEDZ