Ukraina...co dalej?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Ukraina...co dalej?

Post autor: Afro »

a tak walczy o wolność część majdanowców :roll:

https://www.youtube.com/watch?v=BaWFMi15rvU
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Karlito pisze:Ukraińskie MSW planuje odbić 67 milicjantów przetrzymywanych przez protestujących w którymś z Hoteli na Majdanie. Wyrażono zgodę na użycie broni z ostrą amunicją podczas akcji.

Bo Majdan grozi ich egzekucją. Czekam na moment jak ich tam czołgami rozjadą, banda Banderwoskich bandytów, i tyle.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Poczekajmy tylko, aż władze Ukrainy do końca stracą zimną krew i ktoś w akcie desperacji sięgnie po wojsko. Wtedy połowa oficerów wypowiada władzy posłuszeństwo (niektórzy już głośno wypowiadali się o swoim poparciu dla protestujących) i z rewolucji, starcia przemienią się w wojnę domową.

Ogarnięci w historii powinni skojarzyć ten schemat rozwoju sytuacji z byłej Jugosławii, tam też wojna rozpoczęła się w taki sposób.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Ciekawy jestem czy tam samo mówiono o Polakach zastrzelonych przez ZOMO w czasach PRL #-o
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

bojówkarze opozycyjni na Ukrainie pokazują Polskiemu dziennikarzowi łuski "bojowe" jako dowód że do nich strzelają, a ten łyka to kłamstwo jak kaszkę, strzela się łuskami, tak?
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Jacobs pisze:
Wiesz.. hamerykanom nie wyszlo w syrii to teraz na ukrainie sie przezucili.... protestujacy maja kase od hamerykanow..
Teorii spiskowych ciąg dalszy, źli amerykanie dają hajs protestującym. Jeszcze lepszy żart niż ten z przejmowaniem Ukraińskich ziem :mrgreen: A pytanie o zdanie randomowego Ukraińca to żadne odzwierciedlenie sprawy. To tak jakbyś zapytał zatwardziałego wyborce PISu i PO. Usłyszałbyś 2 całkiem różne historie.

To co sie tam dzieje to już regularna wojna. Jest coś poważnie nie tak, jeśli snajperzy strzelają do ludności cywilnej #-o
Nie wiem kto to zaczął, ale od małych zamieszek między protestującymi, a milicją która stara sie ich rozpędzić, doszło do strzelania z kałachów.

A i jeszcze takie moje przemyślenie, co do demokratycznie wybranej władzy. Już dawno jeśli chodzi o Ukraine były wątpliwości co do zgodności wyborów z faktyczną demokracją, także nie stawiałbym sprawy jak jednostronnie na zasadzie ,,wybrali sobie takich, to czemu narzekają". Szczególnie, że wszyscy wiemy jak politycy zmieniają zdanie po wyborach :lol2:
Poczytaj i posluchaj ...
http://dziennikzwiazkowy.com/ameryka/ko ... dla-rosji/
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... &_ticrsn=3
http://www.wykop.pl/ramka/1856750/f-k-t ... -ukrainie/
Tutaj masz ulotki jakie sa rozdawane.. odrazu z opisem
http://www.monitor-polski.pl/wp-content ... Majdan.gif
Mojego kuzyna dziewczyna studjujaca w tarnopolu dostala taka ulotke
Jacobs pisze:Ciekawy jestem czy tam samo mówiono o Polakach zastrzelonych przez ZOMO w czasach PRL #-o
Tyle ze oni maja demokartycznie wybrany rzad, a my go w tamtych czasach nie mielismy... chyba ze to bez roznicy... a ameryce za cos takiego by juz dawno do nich strzelali z broni palnej bo maja takie prawo...
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

http://www.youtube.com/watch?v=MZ63bTbJEMA
Dla mnie to są bandyci używający broni palnej z ostrą amunicją . Strzelający do Milicjantów , przedstawicieli legalnej oraz uznawanej przez wszystkich władzy.
Jacobs pisze:Ciekawy jestem czy tam samo mówiono o Polakach zastrzelonych przez ZOMO w czasach PRL #-o
W 1982 r dwóch, czy trzech ,działaczy Solidarności śmiertelnie postrzeliło Milicjanta , przy próbie rozbrojenia go.
To jest Bandytyzm , nie polityczna dyskusja. #-o


Czekam na Czołgi , i to będzie sprawiedliwość dziejowa za Wołyń , sami sobie wymierzą sprawiedliwą karę za promowanie Bandery i jego ideologii.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Czekam na Czołgi , i to będzie sprawiedliwość dziejowa za Wołyń , sami sobie wymierzą sprawiedliwą karę za promowanie Bandery i jego ideologii.
To jest najgłupsza linijka tekstu, jaką przeczytałem w tym roku. Pora odkurzyć opcję ignorowania użytkowników.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Naviedzony pisze:To jest najgłupsza linijka tekstu, jaką przeczytałem w tym roku. Pora odkurzyć opcję ignorowania użytkowników.
Za 200000 ludzi zabitych w masowych mordach przez banderowców z UPA. Podczas Akcji Wisłą zabito tylko 1500 z 2000 pozostałych Nacjonalistycznych Ukraińskich Bandytów . Za mało jak widać ,to są ludzie którzy chcą robić to samo co ich przodkowie, wynoszą na ołtarze faszystów , co dalej powtórka z 1943/44 . Zgromadzeni z Majdanu przez samych Ukraińców nazywani są bandytami, bo spierdzieli to co Kliczko zbudował .
To nie są zwykli ludzie to Przestępcy.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

:shock:

Szkoda że media u nas pokazują Majdan tylko z jasnej strony.
Tak, zbierajmy kasę na pomoc banderowcom, tak zapraszajmy ich do nas do szpitali, tak wysyłajmy im pomoc humanitarną.

A jak ci z Majdanu dojdą do władzy to zacznie się polityka rewizjonistów ukraińskich.

Wiecie gdzie się zaczyna historyczna Ukraina i gdzie partia nacjonalistyczna chciałaby mieć granicę z Polską?
A partia nacjonalistów w obecnej chwili wyrasta obok Kliczki na głównego 'partnera' do 'rozmów' z rządzącymi.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Sevi pisze:
:shock:

Szkoda że media u nas pokazują Majdan tylko z jasnej strony.
Tak, zbierajmy kasę na pomoc banderowcom, tak zapraszajmy ich do nas do szpitali, tak wysyłajmy im pomoc humanitarną.

A jak ci z Majdanu dojdą do władzy to zacznie się polityka rewizjonistów ukraińskich.

Wiecie gdzie się zaczyna historyczna Ukraina i gdzie partia nacjonalistyczna chciałaby mieć granicę z Polską?
A partia nacjonalistów w obecnej chwili wyrasta obok Kliczki na głównego 'partnera' do 'rozmów' z rządzącymi.
Banderowcy w prost mowia ze chca odbic nasz wschod bo on jest ich a nie nasz :lol2: :lol2:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Właśnie to miałem na myśli ;)
Wisła Kraków.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Fuxiorr pisze:Banderowcy w prost mowia ze chca odbic nasz wschod bo on jest ich a nie nasz :lol2: :lol2:
Dla tego ja w prost mówię iż chcę zobaczyć jak, ława Armii ukraińskiej ogniem z broni automatycznej, pacyfikuje Banderowską swołocz z majdanu.

Obrazek
W ostateczności morze być i to.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2014, o 17:42 przez Wieszkto, łącznie zmieniany 1 raz.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Nina_love
Chuck Norris
Posty: 377
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Nina_love »

to niech przyjdą ... ciekaw jestem efektu :)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

to niech przyjdą ... ciekaw jestem efektu :)
Armia czy Nacjonaliści.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Nina_love
Chuck Norris
Posty: 377
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Nina_love »

bez znaczenia i tak wizy nie dostaną ;)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Afro pisze:a tak walczy o wolność część majdanowców :roll:

https://www.youtube.com/watch?v=BaWFMi15rvU
U nas wyrywają drzewka, a tam pałują porszaki :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Wieszkto pisze: Dla tego ja w prost mówię iż chcę zobaczyć jak, ława Armii ukraińskiej ogniem z broni automatycznej, pacyfikuje Banderowską swołocz z majdanu.
Agresja budzi agresję. Oczywiście jeżeli protestujący otwierają ogień do milicji ta ma prawo i powinna odpowiedzieć, ale tylko defensywnie. Nie masz chyba pojęcie jak poważnym krokiem jest wysłanie armii przeciwko własnemu narodowi. To właśnie jest przecież początek wojny najgorszej z możliwych, czyli domowej.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Agresja budzi agresję. Oczywiście jeżeli protestujący otwierają ogień do milicji ta ma prawo i powinna odpowiedzieć, ale tylko defensywnie
#-o
Chyba nie rozumiesz iż w każdym innym kraju nawet w Polsce , otwarto by do nich ogień z broni palnej.
Oni agresją pośród mojej rodziny wzbudzili w 44.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Słuchajcie, mamy do czynienia z wojną domową w sercu Europy. Pomyślcie, co to oznacza. I powściągnijcie radykalne komentarze, nie róbcie z siebie idiotów, jeśli chcecie uchodzić za dojrzałych ludzi - okażcie szacunek dla ludzkiego życia.

Zablokowany