Pruszków: Galaktyczna liga #10 [1200pkt] 21.01.15-18.02.15

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pruszków: Galaktyczna liga #10 [1200pkt] 19.11-17.12

Post autor: misha »

dzięki Bobson
Bearded Unclean 'Un pisze:Dżizas, jaki pierdolnik sie zrobił w tej grze...
+1! :D
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Ja swoje zgłoszenie na razie wycofuje, nie wiem czy w ostatnim tygodniu ligi będę w domu. Najwyżej doślę nową rozpiskę i zgłoszenie.
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

Witam koleżeństwo !
Jako że okrągły jubileusz zobowiązuje przekazuję co następuje:
aby godnie uczcić taką piękną okoliczność przyrody pula na nagrody zostaje zwiększona w tej edycji o 50% z funduszu jubileuszowego.
W dniu jutrzejszym po konsultacji z kol. Koordynatorem Komturem będę chciał podać ewentualne modyfikacje w rozdysponowaniu puli i produktów objętych wspomnianą pulą.
Jeszcze raz serdecznie zapraszam.
Pruszków - miasto pełne przygód :-)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Kolejny babol, związany z LoU, ujęty w LFP, rzućcie okiem.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

Bearded Unclean 'Un pisze:Kolejny babol, związany z LoU, ujęty w LFP, rzućcie okiem.
pytanie natury why :)

- Morghasty wg książki sa tylko do VC albo UL, nie do TK, pomyłka czy świadomie zmieniasz ingerujesz w kompozycje z książki ?
- testowaliście to na tyle by dać -100 ptk armii UL?, bo samo TK ma +100, samo VC nie ma ani kary ani dodatkowego, a UL z bazy dostał -100
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

1. Pomyłka.

2. Tu nie trzeba testów, wystarczy mieć pół mózgu, zeby dostrzec, ze UL to jest VC z pewnym bonusem, i to -100 ścina ten bonus.
W LFP ograniczamy "szwajcarskie scyzoryki", dlatego DOC, CHD i UL mają -100, a DE balansuje na krawędzi.
Oczywiście mówimy o tych armiach w swietle tego co mozna wystawic na 1200pkt.

Tak w ogóle, to UL najpewniej zostanie zbanowana całkowicie, przynajmniej do czasu, gdy GW oświeci nas, po co w ogóle wychodzą te dodatki, i co zmieni sie w 9ed.
Coraz trudniej robić zbilansowany pakiet zasad do tej gry, mothership robi wszystko, by ta gra była absurdalna.
To juz chyba nie jest gra, tylko raczej system prezentacji produktów GW.

Wychodza 2 dodatki, i nagle granie "competitive" staje sie jakims koszmarem.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

ok

co do ogólnego punktu to coś w tym jest, wyjdzie jeszcze to od elfów i jakies nowe czary i sie jeszcze bardziej wszystko rozjedzie pewnie

40K wydaje się w tym momencie bardziej stabilne a ludzie grają bez compów jakoś szczególnie przynajmniej jak czytam GV i ze specami a nawet zabawki z Forga z IA używane są normalnie i nikt nie płacze :)

może jak wejdzie finalny produkt to coś będzie lepiej, chociaż coś podobno nowy CEO przebąkiwał o kolekcjonerskich aspektach i limitowanych wersjach modeli, więc chgw
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Jak wygląda sytuacja ze zgloszeniami? Odbędzie sie ta liga?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Jesli otrzymam minimum 8 zgłoszen.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

poszlo moje

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Mamy na razie 6 osób, zobaczymy co się zmieni jutro :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

to jak bd nadal 6, to moze zagrajmy kazdy z kazdym :>
1 bitwa wiecej niz normalnie,
potem mozna podsumowac pkt, umawiamy sie kiedy chcemy i z kim chcemy
np do ktoregos tam grudnia

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Do osób, które wyraziły chęć przystapienia do galaktycznego teamu:

Chciałbym zorganizowac spotkanie zapoznawczo-organizacyjne, i wstepnie myslałem o Błoniu, z racji tego, ze kilka osób tu mieszka, a kilka innych ma relatywnie blisko.
Czy najbliższa sobota, w godzinach południowych odpowiadałaby Wam?
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

I jak z ligą? Dupa?

Jeśli chodzi o sobotnie spotkanie to ja moge wpaść, ale Max do 14-15 mam czas

-Błażej-
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195

Post autor: -Błażej- »

Bearded Unclean 'Un pisze:Do osób, które wyraziły chęć przystapienia do galaktycznego teamu:

Czy najbliższa sobota, w godzinach południowych odpowiadałaby Wam?
Dla mnie spoko będę...

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dobra, spróbujmy ogarnąc to spotkanie mailowo, jak sie uda, to pogadamy o ewentualnym uruchomieniu forum, albo usmiechniemy sie do admina forum GG, żeby wydzielił nam podforum :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Ligę przekładamy, po południu będzie aktualizacja.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Wyznaczyłem nowy termin startu ligi.
Osoby, które wysłały juz rozpiski, proszę o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w rozgrywkach.

Zachęcam do zgłaszania się.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Adamyetz
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Adamyetz »

Raczej potwierdzam, najwyżej nie rozegram ostatniej bitwy albo dwóch, ale to lepiej niż gdyby nic się nie odbyło, nie?

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Zgaszam sie Wochem

ODPOWIEDZ