Pillars of Eternity

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Pillars of Eternity

Post autor: QQrydza »

Robie coś źle czy magia jest strasznie mocna? dwoch wojownikow na 3 poziomie nie moglo dac sobie rady z miskiem, ktorego mag mial na 2 strzały :P

Co prawda zrobiem postac klimatyczną a nie PG no ale bez przesady ;P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Robisz cos zle... no i z magami jest taki problem ze lucznicy ich focusuja od razu

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

To daj mi jakies pro tipy na wojownika mistrzu :) tylko nie chce grac jak w IWD czyli charyzma na 2 sila zrecznosc kondycha na 18 ... :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

ja jestem noobem, can't help
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

-Qc- pisze:To daj mi jakies pro tipy na wojownika mistrzu :) tylko nie chce grac jak w IWD czyli charyzma na 2 sila zrecznosc kondycha na 18 ... :D
Ja używam jako tanka druida i palladyna - są nie do przejścia a z magami Durin ma racje - krasnoludzka łowczyni robi z nich marmelade ! :) nawet czaru nie zdążą rzucić :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

-Qc- pisze:To daj mi jakies pro tipy na wojownika mistrzu :)
Rotuj zbroje pod przeciwników. Maksuj postawe obronną. Walka HW+Shield wejdź w młyn i możesz iść na kawę (gram na prawie najtrudniejszym poziomie).
\/\

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

c4h10 pisze:
-Qc- pisze:To daj mi jakies pro tipy na wojownika mistrzu :)
Rotuj zbroje pod przeciwników. Maksuj postawe obronną. Walka HW+Shield wejdź w młyn i możesz iść na kawę (gram na prawie najtrudniejszym poziomie).
Wiecie ja gralem 40 minut i zwiedzam fabule, ale nie wiem jak dlugo bede mogl sobie na to pozwolic :D i czy ktos wie od czego zalezy kolejnosc w jakiej moge przejsc z lokacji do lokacji? ruiny wydaja sie dosc odlegle (a 5 wilkow przeszkoda nie do pokonania :P)

gram wlocznia + tarcza, na razie dalem tylko to leczenie sie w walce zeby bylo szybsze i zwiekszanie celnosci
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

qc.
na tym etapie z toba powinno byc 3 herosow: warrior, mag i kaplan + ty (albo nawet 4 jesli jednego zwerbowalismy w tawernie) i w tym momencie wilki nie sa problemem.

http://www.kawerna.pl/aktualnosci/gry-i ... rnity.html
:D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Morsereg pisze:http://www.kawerna.pl/aktualnosci/gry-i ... rnity.html
kocham CIĘ :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Takie pytanko. Jak gra radzi sobie na minimalnych wymaganiach sprzętowych? Miał może ktoś okazję sprawdzić?

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

U mnie działa ok. A mam sprzęt w okolicy wymagań minimalnych.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gra niestety strasznie wciąga :P chwilowo odbilem sie od sciezek pod warownia, na 4 poziomie tam wlazlem i ledwo ledwo wydostalem sie z 5tego poziomu po tym jak do niego wpadlem :D ale wsysa ;)

tylko jak do teamu ogarnac kogos z wysoka mechanika? przydalaby sie a nie ma NPC lotrzyka
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Jak wczoraj wystartowałem z czwartego poziomu Ścieżek to zatrzymałem się dopiero na dziewiątym po kilku godzinach tłuczenia potworów :wink: Swoją drogą, ta gra jest NAPRAWDĘ długa. Robiąc questy poboczne i od czasu do czasu jakieś zadanie wątku głównego ugrałem 27h a końca nie widać :shock: Chyba nawet nie jestem w połowie.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ja zagralbym od nowa lotrzykiem w sumie :P

ale przydalby sie duzy intelekt do dialogów
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Granie enigmatykiem to protip :wink: Mój ma na tyle dużo Mocy, Intelektu i Zręczności żeby zdawać wszystkie testy w rozmowach, mocno bije halabardą i jeszcze wali fajnymi czarami których liczba i siła zależą od regenerującego się podczas walki Skupienia. Tylko ma mało hp i najczęściej z drużyny traci przytomność, ale coś za coś :wink:
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

chyba się zestarzałem - nie podeszło mi to...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

ja też coś nie mogę przekonać do tego,niby to podobne do baldura,ale świat już nie ten... pewnie gdyby to było forgotten realms to bym się zagrywał, żeby tak móc jeszcze raz przejść się po Podmroku.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Laik pisze:chyba się zestarzałem - nie podeszło mi to...
Osoba bawiąca się plastikowymi ludzikami pisze, że się zestarzała :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Ten silnik powinien być na emeryturze, zdecydowanie nie wygląda to dobrze.
Gra jak na kickstarter za 4mln$ skandalicznie droga.
Do wczoraj krytycznie zbugowana (np. usuwanie sejwów).
Wyzwanie? Lepiej w tym celu pograć w innego Divinity Original Sin (tez izometryczny RPG).
Podobno krótka, główny wątek to max 40h, wiec w sumie przemęczę tą historie do końca :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Divinity jest nudna - też zakupiłem. Klasyczna gra ze starych czasów - co kto lubi ... :) Ja tam ciupię i chwalę ..

Wyzwanie - NIE GRAJ NA EASY - to się przekonasz co to Wyzwanie :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ