[Katowice] EURO 08.11.15 r. Szybki Goblin vol.15

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Katowice] EURO 08.11.15 r. Szybki Goblin vol.15

Post autor: Marek B. »

Będziemy.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

I oto koniec gry! WFB RiP! Umarł Król, następcy brak zostaje tylko Chaos!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Adamie. No czemu tak dramatycznie. Prawie jak rozstanie z pierwszą dziewczyną :D
Ja w dobrej, rodzinnej atmosferze pożegnałem "ósemkę" z Andrzejem.
Czas na "dziewiątkę" ...

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Dziękuję wszystkim za przybycie w tak licznej obsadzie jak na zawirowania w battlu. Jak pisał Qc koniec Ósemki. Jedziemy ostro z dziewiątką. Kolejny turniej na 9th Age już 29.11.15. Gratuluję Dominowi i Andrzejowi miejsca na pudle.

WYNIKI!!!

1. Ja 52
2. Domin 47
3. Andrzej 42
4. Durin 41
5. Lothar 40
6. Solo 39
7. Marek B. 39
8. BigBoss 35
9. Qc 33
10. Pixel 26
11. Hardcorek 26
12. Kael 24
13. Anamesh 24
14. Kuba Wczasek 19
15. Raandol 9
16. Czarny 1

Jeszcze raz dzięki i zapraszam na kolejną, już szesnastą edycję Szybkiego Goblina.

Jutro podam wyniki do ligi.

Fotki:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... ploaded=32
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Marek B. pisze:Adamie. No czemu tak dramatycznie. Prawie jak rozstanie z pierwszą dziewczyną :D
Ja w dobrej, rodzinnej atmosferze pożegnałem "ósemkę" z Andrzejem.
Czas na "dziewiątkę" ...
+1
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Plusować to sobie moze gracz WE :)

Marek - ciśnij sam wiesz jaką armią :D ja kciuki trzymam :D po kwietniu sobie zobacze co tam zostanie z tej 9th
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Miło wrócić po chyba 5 miesiącach przerwy. Jak na to, to było zupełnie dobrze, choć szkoda, że brakło do pudła troszkę.

Solo, Hardkorek, BigBoss - dzięki za super bitwy:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Aktualne wyniki X Tyskiej Ligi

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 1#p1387991

Wyniki posłane do ligi.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

ODPOWIEDZ