Wałowanie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

TruePunk pisze: [...]
ech. to o niczym nie swiadczy, wazne jest ze jak sie chce to mozna te 5h spedzic w duchu fair play !

PS. Powiedzieli mi, ze nie jestem poczatkujacy i nie ma nagrod dla staruchow : ( i to byl najwiekszy wal tamtego turnieju !:p
No ja wiem przecież się śmieje tylko, mi też proponowali żebym zagrał, a może nawet to ty mnie przekonywałeś... czasu nie miałem na cału turniej, a poza tym wolałem se pograć poważniejszą bitewkę z Yudokuno.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

D-Wens pisze:na ostatnim turnieju jakim byłem, to był lokal, to mnie ostro wałowali:

- gości miał calówkę zwałowaną, tak że na 10 calach była dłuższa o jeden cal

- altyreryjska nie miał missfire'a

-kości były dociążone na jednej stronie jakimiś uśmieszkami i tego typu rzeczami

-koleś rzucał kostkami w inne kostki i wybierał najwyższe wyniki

-w ogóle jak ja coś protestowałem, to mówił żebym grał dla funu i nie ciśnieniował

- potem jak zliczał punkty to mu się ostro myliło, no i w końcu dostałem masakrę

- potem jak chciałem żeby mi pokazał rozpę to powiedział że już ją wyrzucił, ale jak chcę, to może mi powiedzieć co miał

a jak u Was to się robi?

:lol:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Niedbal
Mudżahedin
Posty: 242
Lokalizacja: Bazyliszek - Warszawa

Post autor: Niedbal »

D-Wens pisze:na ostatnim turnieju jakim byłem, to był lokal, to mnie ostro wałowali:
D-Wens pisze: ja jestem z gliwic, a to był turniej w krakowskim bardzie jakieś z dwa lata temu
xD :D ostatni turniej 2 lata temu ... koleś masz dobrą pamięć :)

Awatar użytkownika
Remus
Wałkarz
Posty: 92

Post autor: Remus »

:D :D Dwens.... :D

Człowiek o którym mówisz to prawdopodobnie legendarny Gruby
i owy jegomość nie ma wstępu do Barda już od dwóch lat. Jednak z tego co pamiętam to zwałowanych kostek nie miał :D

Teraz w krakowskim Bardzie należy uważać na nowego wałkarza. Jeżeli grając zobaczysz że kawaleria bretońska szarżuje w drugiej turze lub tereny zmieniają miejsce to będziesz wiedział że grasz z nim :D

Po za tym ostatnio odkryłem w turniejowej rozpisce pewnego gościa wał na jakieś sto punktów… :?
Ludzie pamiętajcie o najważniejszej zasadzie

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Yyy... co jest złego / wałkarskiego w kawalerii szarżującej w drugiej turze?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Jeśli kawaleria bądź rydwany TK zaszarżują w pierwszej turze to może byc wał(o ile nie zaczynałeś).
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

...tylko ten Kraków i Kraków...wychodzi na to, że tu wałujemy ile wlezie. Do tego jesteśmy tłuści, grubi i obleśni i nawet mamy ksywki nieprzyjemnie. Dobrze, że nie cuchniemy odorem i nie wszczynamy bójek. Nawet Arene trzeba było robić "z wałem na legalu" widze.

A co do wałów. Jak się zna zasady, to ciężko łyknąć wała. Najbardziej denerwują mnie wały "na oficialu". Sytuacja z krakowskiego(!) turnieju:

6 tura. Kluczowy oddział wroga otoczony ze wszystkich stron moimi oddziałami w odległości 1". Może iść tylko do przodu bez żadnych manewrów, w innym wypadku naruszy 1" "wolnej strefy". W zaistniałej sytuacji gracz deklaruje szarżę na mój oddział oddalony o 20+". Szarżując, może zbliżyć się do moich oddziałów. Jest to jedyny sposób na uratowanie jego oddziału. Tłumaczę mu grzecznie, że nie można deklarować nieprawdopodobnych szarż i dowiaduję się, że "wg. mnie tutaj jest mniej niż 14" i ja mogę szarżować". Ni ch**a nie do przetłumaczenia. Dowiedziałem się od sędziego, że pomyłka w deklaracji może sięgać 6-7 cali nawet. Po prostu miazga. Koniec końców nie doszliśmy do porozumienia.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Może iść tylko do przodu bez żadnych manewrów, w innym wypadku naruszy 1
Z zasadami nie jestem na czasie, ale to przypadkiem nie dotyczy koncowej pozycji oddzialu? tak tylko sie pytam...

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Reyki pisze:Jeśli kawaleria bądź rydwany TK zaszarżują w pierwszej turze to może byc wał(o ile nie zaczynałeś).
Lekka kawa i rydwany jak najabrdziej moga zaszarzowac w 1 turze :wink: zreszta ciezka kawa tez :D

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Malal powiedz mi jakim cudem wykonasz szarżę w 1 turze?

Jeśli pomiędzy graczami sa 24" co nie ma takiej możliwości.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Jak wezmiesz magie shadow to mozesz...(Dp, smoki, bohaterzy na piechote itp itd)

A co do TK? Jesli popchniesz regiment wiecej niz raz to chyba mozesz.. (nie wiem czy mozna uzyc popychaczki wiecej niz raz na ture..)

edi: a bez uzycia magii to bretoniec na lataczu z tym swoim virtue +d6 do pierwszej szarzy.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Np kawaleria orkow robi waaagh na 6 cali, i uzywa banneru +D6 do szarzy :) Nie mowiac juz o popychaczkach z czarow :P

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

wystarczy ze przeciwnik zaczyna - podchodzi do nas i mozemy go szarzowac.. nawet piechota da rade szarzowac juz w pierwszej turze :)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Fuck!!Zapomnialem że sa popychaczki,animozje,WAGHHHH!! itp.

Ale TK nie zrobia szarży w 1 ture o mozna pchnąc tylko raz.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Malo kombinujesz :wink: i mowie o kombinacjach legalnych
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

TK latajacy lub carriony leca sobie, a nastepnei z popychaczki szarzuja w pierwszej turze, Voila!

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Oj mało kombinujecie chłopaki ;).
W Tk nie tylko oddziały latające dają rade szarżować w 1 turze :)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Pewnie jakis bajer z dokmiem...znajac malala po ETC...

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Narozny :D
szacun

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Reyki pisze:Ale TK nie zrobia szarży w 1 ture o mozna pchnąc tylko raz.
Carriony, bohater z cloakiem?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Zablokowany