Czy to Was boli?

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
k.a.r.p
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/Olsztyn

Post autor: k.a.r.p »

Nooo :) A masta inżynier powinien mieć mechaniczne buty, dające 6 szybkości + dobra broń z dodatkowymi atakami i można klepać do co się nam do załogi maszynek przykleja :)
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

No jasne i jeszcze wyrzutnie rakiet, miotacz ognia i dzialo laserowe... :wink: Bez przesady do nowej edycji nam jeszcze troche czasu zostalo, wiec moze przestanmy offtopowac i gadac o dupie maryni... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Gogol pisze:100 pkt i 2 na slot :wink:
oł jes

a ja bym wolał 0-1slot i 1-3 w oddziale z zasadą hit&run :D takie terki :D

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Akurat na krasnoludzki miotacz ognia trafiłem w starym dodatku do WFRP Dwarfs:Stone&Steel. A i zdaje mi się, że kiedyś taka figurka też była. No ale szczury ukradły tą technologię i nie chcą zwrócić. :|

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

Supeł pisze:
Gogol pisze:100 pkt i 2 na slot :wink:
oł jes

a ja bym wolał 0-1slot i 1-3 w oddziale z zasadą hit&run :D takie terki :D
co do żyra to moje marzenie: oddział 3-5 80pts/model taki jak teraz tylko W2
i jest jak dla mnie super, albo tak jak mówicie 100pts i W3

a i forester racja byc powinien ;)

Awatar użytkownika
kotil
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: kotil »

Co do zazdroszczenia jazdy innym armiom... Ostatnio na bitwie ścigałem się z Blood Dragonami z VC (tak wyszło że był wspólny przeciwnik, nie wnikajcie) dawno tak nie płakałem ze śmiechu, gdy okazało się że pierwszy dotarłem do przeciwnika hamererami, ironbreakerami i slayerami(na wszelki wypadek przed ostrzalem dalem rune na sztandar z 5+ws przeciwko strzelaczom). Kombinacja: (nie pamietam nazwy runy) przed bitwa ruszylem 6" dzieki runie na bsb, pozniej normalny move i na koniec kowadelko i popychaczka na d3 oddzialy. Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ryzykowne zagranie z dużą runą w pierwszej turze ale jak widac czasem się opłaca ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
kotil
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: kotil »

co do wielkiej runy to tylko thorek i na 3+ bo inaczej jest to za bardzo ryzykowne zagranie.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

A moim zdaniem krasnoludy nie są aż takie niesamowite. jest ich mało, łażą po mału i są małe :), poza tym na niektóre armie nie ma bata (demony, wampiry, nawet tłum skinków moż być zagrożeniem.) Maszyny też nie są rewelacyjne, lepsze są te imperialne (choć krasiowe są ładniejsze). Poza tym nie ma żadnych potworów ani kawy. Wroga też nie wystrzelasz zawsze bo na popychaczkach dojdzie. Zalety są takie że możesz sobie składać fajowe przedmioty, figsy też są ładne, poza tym to bardzo klimatyczna armia mająca w swych szeregach twardych żołnierzy z krwi i kości (oraz ton żelastwa). Krasnoludy są teoretycznie niezłe do walki bezpośredniej ale można ich rozjechać kawą.

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

ehh zależy jaką kawą i co nazywasz strzelanie, do klolocków, bo uwerz kloecek nieumarłych który oberwie z 2x organka, 2 katapult, 2x bolca, dostanie jeszcze od kuszników to raczej z niego mało co zostanie(jeśli wogóle zostanie

Awatar użytkownika
kotil
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: kotil »

PEWA! Leśne elfy mają lepsze machiny od naszych :D buahahahahaha!

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

???
Tak mają zajebistych strzelców, mają zajebisty przedmiot(hail) który może unieszkodliwić nasza maszynkę w 1 turę

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

jeszcze sie nie spotkałem by hail rozwalił maszynkę (2 załogantów czasem ginie coprawda)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ja również... próbowali... czasem nawet weszła 1 rana w maszyne, czasem ginął 1, czasem 2 załogantów... ale jakoś nigdy nie straciłem od niego maszyny... za to zdarzyło mi sie stracic organki w pierwszej turze od łuczników... dwa razy :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

albo z misfajera, heil na dwarfy to pomyłka raczej, na inne armie bardzo dobry

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Taaa, kolo, 2 tura, odpala Heila w organki, wyskakują 3x6.... 10 w górę 6 d dół, załoganci przeżyli a dó dostał 2 rany, za to z innym WE, odpala Heila 6,3,4 załoganci na lokacji dostali 7 a dół 6, dół został zniszczony a u góry ostał się 1 obsługant...

Awatar użytkownika
kotil
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: kotil »

Zawsze organki okopuje przez inzyniera. Przeciez przeciwko elfom to chyba oczywiste ze bedzie chcial sciagnac organki lub jakiekolwiek dzialo z fire.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

jak się ma inżyniera, a ja go już dawno w rozpach nie widziałem

a kto rzuca na haila 3x6? średnia to 11 więc równie dobrze może być 15 jak 7 hitów... eeee, bardziej sie opłaca walić tym po strzelcach, albo by zdjąć jakąś ranke, lub społowić odział, walenie w maszynę to strata dobrego przedmiotu

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

powedz to niektórym generałom, a ja za czełem używać ME i sprawdza się genialnie, chociaż uzywam go w dziale a nie organkach

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

A co za problem dołączyć go do działa i okopać organki ?

ODPOWIEDZ