Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
PSz
Falubaz
Posty: 1419

Re: Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Post autor: PSz »

Nie marudze i sam przypominam o challangu.
Woooojna!!!!

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Co za "wooojna"? WAAAAAAGH się wrzeszczy, i wali pięścią w stół. Jesteś potęznym orczym wojownikiem i masz rozpierdalać! :mrgreen:

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Zamierzam grać TK :)

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

PSz pisze:Zamierzam grać TK :)
Dobrze, to jesteś poteznym zmumifikowanym orczym wojownikiem i masz rozpierdalać! WAAAAGH nadal Cię obowiązuje. O!
[Pamiętaj o walnięciu pięścią w stół]

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

wasze komentarze świadczą tylko o was moi mili a ja dyskutować nie zamierzam...akurat imperium zostało najbardziej przycięte z powodu waszego trolego płaczu :)...nie mówiłem czym będę grał - mówiłem "może" i prawdopodobnie ...tak jaki Pawełek - też mogę powiedzieć - to nie fair - zmienił armie - miał grać Orkami! ... nic nikomu nie jestem winny...ZAGRAMY TYM NA CO BĘDĘ MIEĆ OCHOTĘ I FIGURKI.
Ograniczenia były robione w dobrej wierze - nikt nie chciał nikogo zwałować ani nikt nie chciał ułatwić sobie życia - budując compa pod siebie.. Takie twoje gadanie Fluffy jest zwykłym trollowaniem - i ja straciłem za to resztkę szacunku do ciebie - możesz pisać co chcesz ale jak dla mnie zachowujesz się od samego początku po prostu jak świnia...
Nie zamierzam brać udziału w organizowaniu żadnego turnieju przez najbliższy czas. Zagracie go - jak sami sobie go zrobicie. Może to was nauczy pewnej pokory - bo na naukę szacunku to już raczej za późno...;)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

PiotrB pisze:jak dla mnie zachowujesz się od samego początku po prostu jak świnia...
PiotrB pisze:wasze komentarze świadczą tylko o was moi mili
PiotrB pisze:bo na naukę szacunku to już raczej za późno...
Tak, PiotrB, tak, oczywiście.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Weź Piotrke zluzuj i nie obrażaj.

Jutro gramy challange. W koleżeńskiej atmosferze, bez jakiejkolwiek animozji-przynajmniej z mojej strony. :)

Awatar użytkownika
Ryosuke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Ryosuke »

Miałby ktoś pożyczyć kości i calówkę właśnie pakuję figurki i gdzieś mi to znikneło.
Chcesz zarabiać na prowizji od sprzedanych gier? Zapraszam do programu dla każdego youtubera,streamera oraz dla ludzi mających wśród znajomych graczy.G2A.COM

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Weź Piotrke zluzuj i nie obrażaj.
Spoko, przecież on nic innego nie potrafi. Zresztą ktoś na takim poziomie nie może mnie obrazić.

Pozdrawiam

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

ewhghghghgggggggggggggggggggggggwwwwwwwwwwwwhgwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww !
xYz

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Gremlin pisze:ewhghghghgggggggggggggggggggggggwwwwwwwwwwwwhgwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww !
shit, Gremlin w tej formie będzie nie do pokonania :mrgreen:
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Brygu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Brygu »

Witam. Ja będę na 99%, tylko właśnie wróciłem z nocki, turbo drzemka i lece. Także nie oddawać mojego miejsca :) Dzięki.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Szkoda że nikt nie ma pożyczyć MC do Tk. Będe grał na podtsawkach: (

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

PSz pisze: Jutro gramy challange. W koleżeńskiej atmosferze, bez jakiejkolwiek animozji-przynajmniej z mojej strony. :)

przykro mi ale nie zagramy - odpuszczę ten turniej - chwilowo odniechciało mi się grać w pacynki ... jak coś to zapraszam Paweł do mnie na bitewkę Euro - chętnie pogram przed Kujawiakiem z orkami- przynajmniej będzie ciepło i postawię piwko lub co lubisz...:). Resztę info masz na PW. Bawcie się dobrze - i oczekuje na inne turnieje w Krakowie - zobaczymy jak będą wyglądać :).
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ryosuke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Ryosuke »

Z powodu zagubienia kostek i calówki nie mogłem przybyć.
Chcesz zarabiać na prowizji od sprzedanych gier? Zapraszam do programu dla każdego youtubera,streamera oraz dla ludzi mających wśród znajomych graczy.G2A.COM

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

#-o Ktoś by ci pożyczył
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Dzięki za fajną zabawę. Ograniczenia okazały się w sam raz, choć kilka przegięć zauważyłem, ale osatecznie nie urwały głowy (np. mag HE z 3 czarami, i Ring of Fury dopakowany Banner of Sorcery czy 2x Cascet of Souls są na takie punkty imho za mocne).
Ale wygrały nieprzegięte Ogry :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

mifarex pisze:Z powodu zagubienia kostek i calówki nie mogłem przybyć.
dobre :lol2:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

mifarex pisze:Z powodu zagubienia kostek i calówki nie mogłem przybyć.
Obrazek

#-o

Przecież jest miarka sklepowa i kostki też...

Dzięki za fajny turniej, chyba muszę znów poświęcić jakąś kózkę w ofierze bo kostki mnie skarciły :P
Wisła Kraków.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

heh miraferix ;d - "don`t give me a shit" cytujac klasyka ;d

dzięki za turniej troche obessałem ale na 2 gie miejsce wystarczyło, dzieki hobbistyce :)

4 bezspinowe bitwy, z rożnym szczęściem :)

Maciek graty wygranej.
xYz

ODPOWIEDZ