Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Nie uzywane tylko pomalowane jak sie uczylem :P :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Szukaj, pamiętam, że gdzieś tu ktoś na forum testował jakieś środki na failcast.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fuxiorr pisze:Nie uzywane tylko pomalowane jak sie uczylem :P :D
:wink: Jeszcze nowych pomalowanych nie widziałem :wink:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:
Fuxiorr pisze:Nie uzywane tylko pomalowane jak sie uczylem :P :D
:wink: Jeszcze nowych pomalowanych nie widziałem :wink:
Moje stare modele, sam malowalem :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, Ty to masz pomysły, uczyć się malować na failcastach :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:Kurde, Ty to masz pomysły, uczyć się malować na failcastach :shock: :shock: :shock:
To byly pierwsze modele :P i nie wiedzialem ze to az tak trudno zmyc:P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

I masz przyczynek do tego, że warto śledzić wątki o malowaniu figsów na tym forum :wink:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:I masz przyczynek do tego, że warto śledzić wątki o malowaniu figsów na tym forum :wink:
jeszcze nie znalem w tym momecie Borderka :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Jak usunąć farbę z plastikowych modeli - są pomalowane akrylem i olejną. Podobno denaturat jest dobry na plastik. ktoś coś wie?

Pozdro

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Dzięki!!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Fuxiorr, ponoć zmywacz WAMODu zmywa ładnie z failcastu. Ogólnie rzecz biorąc to gdzieś tutaj na forum jest jakiś wątek o tym, ktoś przeprowadzał nawet testy itp. Poszukaj, tam jest wszystko ładnie wypisane.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zdaje mi się, że Jasif coś też próbował z failcastem, ale pewności nie mam . Napisz do niego, może się odezwie...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ok plastusie mocza sie odd 12,30-50 i czy teraz jak je wyjme to farba zejdzie?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

zobaczysz, jak wyjmiesz :mrgreen: , zawsze możesz je wrzucić z powrotem...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Duzo bylo farby na tylko 7 kraskach plastikowych?:P Bo to te od Ciebie sie mocza:P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Takie je dostałem i nic z nimi nie robiłem... Przynajmniej poznasz uroki czyszczenia figsów. Każdy musi przez to przejść, chyba ze jest burżujem :mrgreen:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

To sie za 15 min pojdzie i sprawdzi :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Pytanie dnia: jak zrobic efekt rys na bialym pancerzu?:P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ