Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Piłka nożna

Post autor: QQrydza »

Wellbeck w Arsenalu to top4 dla MU :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Na pewno Arsenal nie stał się mocniejszy w stosunku do MU... Czas pokaże, czy Welbeck coś da Kanonierom...

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1239

Post autor: Big Boss M. »

Nie wiem jak Wam, ale mi się mecz Polski z Giblarterem nie podobał. Wynik choć wysoki, nie oddający teoretycznej różnicy klas. Niemcy walną im więcej niż 10 bramek. Co do samych zawodników to jestem zdania że nadal nie ma ani jednego obrońcy na poziomie europejskim ( poza Piszczkiem słabo grającym w kadrze). Olkowski to jakaś pomyłka. Dużo strat, mało ciekawych zagrań, imo gość do kadry się nie nadaje. Glik i Szukała przeciętniaki, a Wawrzyniak to wawrzyniak, słaby jak zawsze ( ciekawe czemu nie powołali Boenischa, bo coś tam w tym Leverkusen ostanio pyka). Pomoc, oprócz Grosickiego który ma wielki potencjał pograła słabiutko. Rybus to w tym meczu jakaś pomyłka, Klich widać że nie gra, dużo błędów i strat. Milik też jakoś nie mógł się odnaleźć, powód pewnie podobny jak u Klicha. Lewamdowski zagrał przyzwoity mecz, zrobił swoje choć nie zachwycił moim zdaniem. Bramkarza nie komentuje bo nie miał okazji się wykazać. Wiadomo że Szczęsny jest jedynym słusznym wyborem.
Co do rezerwowych to Starzyński nic nie pokazał, bo miał mało czasu, Mączyński bardzo solidnie, dobre podania, grał bez błędów a Walduś Sobota jak to ma w zwyczaju to dużo biega ale mało z tego jest, choć chłop ma potencjał.

IMO po tym meczu widać kondycje kadry która jest w kiepskiej formie, Nawałka pomysłu na kadrę nie ma, i zakończenie eliminacji za 2 lata będzie finałem jego pracy z kadrą a potem wezmę kolejnego polskiego "Guardiolę" czy innego "van Gaala" z Ekstrklasy i skończy się jak zawsze. Nie wiem czy tylko mi się wydaje że przez ostanie kilkanaście lat tylko Leo miał pomysł na tą kadrę?!

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

- Engel to nie wiem, czy bardziej jego zasługa, czy akurat wola walki ówczesnych piłkarzy oraz Olisadebe zakończona po awansie, bo potem było równanie w dół.
- Jeszcze Janas coś tam kminił. Jakaś wizja była, ale też pamiętny Ekwador i klapa.
- Leo też zaliczył klapę w Euro 2008, choć pomysł miał.
- resztę przemilczam, bo nawet nie ma co komentować

Nadmieniłbym jeszcze Smudę. Obecna gra Wisły Kraków udowadnia moją wcześniejszą tezę, że Franek to trener klubowy. Dostaje zawodników, przygotowuje ich, robi z nich drużynę. W kadrze taki trener raczej sukcesów nie odniesie, bo:
- nie ma kiedy trenować i zgrywać drużyny, bo od razu są mecze
- zawodnicy grają w klubach, często w różnych ustawieniach i systemach

Po prostu do kadry potrzebny jest jakiś dobry taktyk, który wybierze z całej grupy dostępnych piłkarzy takich, co to się nadadzą do realizacji planu gry i jazda. Niestety żaden z selekcjonerów poza Leo nie umiał tego. W sumie każdy wieszał na nim psy po Euro, ale w sumie ówczesna kadra to mogła max 3cie miejsce w grupie zająć - nic więcej. Potem nie wiedzieć czemu się pogubił w kolejnych eliminacjach albo też pogubili się piłkarze i zaczęli gwiazdorzyć. Nawałka jawi mi się podobnym trenerem co Smuda - umie drużynę przygotować, ale tylko klubową. Ale już wkrótce 3 kolejne mecze i będzie weryfikacja jego pracy, bo po Gibraltarze nie ma co oceniać - to był sparing o punkty i trzeba był te 3 zakosić.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Leo się nie pogubił tylko chciał zadbać o swoją emeyturę i zorientował się że PZPN to jest jedna kilka - przedtem Lato teraz Boniek a trenerem zostaje Nawałka - to są wszystko koledzy z reprezentacji i boiska. Jak głupi cieszyłem się że Boniek zostanie prezesem. Bogaty człowiek,biznesmen - myślałem - może będzie miał na uwadze nie tylko swoje dobro i znajomości. Tymczasem jest nie zrobił NIC - jest nawet gorszy od Laty bo Latę lubi Platini i czasem rzucił mu kość w postaci np. organizacji ME... Niech mi ktoś wytłumaczy - jakim sposobem - selekcjonerem narodowej reprezentacji zostaje gość którego największym sukcesem jako trenera było 3 miejsce w lidze z Górnikiem? Nie ma co się dziwić że Polacy grają jak grają... dopóki ten absurd będzie trwał - ja wybieram siatkówkę:). Tam przynajmniej są młodzi i kluby o to dbają ...teraz jest dobrze a do tego jest przyszłość. A w piłce teraz jest źle a będzie gorzej :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

fajnie z tym gibraltarem grali, przesadzacie. zobaczymy na innych teamach
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

GGMU :twisted:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Łatwo - Di Maria sie wgrał i wygrał mecz :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

A podobno przepłacony był :roll:
Zawodnik wnoszący ogromną jakość =D>
Ogólnie zupełnie inny poziom jak się pozbyło takiego szrotu jak np nasz ukochany Cleverlinho :mrgreen:
Tylko jak Valencia wszedł to zawiało trochę drewnem, ale na ławkę będzie pasował :P
Poza tym cieszę się, że Blackett odnajduje się w składzie - pomimo, że zapewne tylko łata dziurę po Jonesie... Grunt że się chłop ogrywa 8)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Januzaj sobie zapracował na to, zeby nie wchodzic - totalny egoizm bez klasy :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Chyba speniał, że nie wszedł z pierwszym składem tylko z ławki i na siłę próbował się pokazać [-X
Trochę z nim pogadają i się ogarnie chłopaczyna - przynajmniej taką mam nadzieję ;)

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Spoko Adaś, ławka szeroka. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Brawo Liverpool! 2-1 z tak klasowym przeciwnikiem po prezencie od bramkarza - to jak wygrać Ligę Mistrzów :D Gdzie jest Ficoń :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Obrazek

Daaaaaamn
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ja się z nimi wykończę. Drugi sezon z rzędu w plecy ? Co się z nimi stało ? :oops:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Jak tak dalej pójdzie do VG nie dożyje 100 dni na Old Trafford...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Tragicznie pusto w tyłach to sie stało. A Herrera zupelnie inaczej zagrał niz z QPR, no co sie dzieje ze Falcao i Di Maria wracaja do tyłu częsciej niż reszta :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Mam nadzieję, że te plotki z kupnem Hummelsa w przerwie zimowej są prawdziwe, bo inaczej to słabo widzę. Atak chyba najlepszy w Premier League a obrona na poziomie Championship. Masakra !!!
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Milik właśnie w ligowym meczu Ajaxu strzelił 6 goli i zaliczył 2 asysty. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Siweusz pisze:Milik właśnie w ligowym meczu Ajaxu strzelił 6 goli i zaliczył 2 asysty. :mrgreen:
Chyba raczej w pucharowym i przeciwko amatorskiej drużynie :wink: ...

ODPOWIEDZ