Wielki Dracon 2009, 2250pts, 11-12 lipiec 2009

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Re: Wielki Dracon 2009, 2250pts, 11-12 lipiec 2009

Post autor: Rzymek »

Wyszło troche subiektywnie no ale cóz...teraz po ptokach

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

troche malo powiedziane...

WE nie sa magiczna armia jednak jej sredni przedmiot zostal ukarany za to DE sa magiczna armia [ znaczy sie spokojnie mozna oprzec je na magii ] jednak ich zdolnosc magiczna [ PoD ] w odroznieniu od VC [ recast ] zostala tylko symbolcznie ukarana [ taka sama kara jak bardzo niebezpieczny przedmiot lesniakow Calaingor Stave ] a mocny przedmiot [ na pewno lepszy niz CS ] zostaje bez kar... to chyba "troche" dziwne... nieprawdaz?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Z racji tego, że napisałeś tyle postów na ten temat odpisuję :
Zgadzam się. Regulamin już jednak wisi, rozpy napływają, nie będziemy kombinowali.
Poczekaj optymistycznie na nowe ograniczenia magii, które wyjdą po Draconie.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

bigpasiak pisze:troche malo powiedziane...

WE nie sa magiczna armia jednak jej sredni przedmiot zostal ukarany za to DE sa magiczna armia [ znaczy sie spokojnie mozna oprzec je na magii ] jednak ich zdolnosc magiczna [ PoD ] w odroznieniu od VC [ recast ] zostala tylko symbolcznie ukarana [ taka sama kara jak bardzo niebezpieczny przedmiot lesniakow Calaingor Stave ] a mocny przedmiot [ na pewno lepszy niz CS ] zostaje bez kar... to chyba "troche" dziwne... nieprawdaz?

Przypomne tylko ze na BP+R, PoD jest niemal bezużyteczny...wiec w zasadzie kwestia jest tylko do tego turnieju zawężona;p

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Czy moglibyście wpisać niemal że cała liste graczy wybierających sie do was z wawy??

Bo z kumplem albo szukamy transportu, albo 2 osob do fury by sie wybrać.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pasiak przeciez oni regulaminu i tak nie zmienia , wiec nie wiem po co ciagle to meczysz ;) Nie pekaj na Kohortexie bedzie lepiej :D

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Pasiak zobaczymy po wynikach turnieju - jestem dziwnie spokojny że DE nie opanują całkowicie pierwszych stołów :wink:

pzdr,
Ż.

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

czyżbyś się nie wybierał na Drakona

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

bigpasiak pisze:troche malo powiedziane...

WE nie sa magiczna armia jednak jej sredni przedmiot zostal ukarany za to DE sa magiczna armia [ znaczy sie spokojnie mozna oprzec je na magii ] jednak ich zdolnosc magiczna [ PoD ] w odroznieniu od VC [ recast ] zostala tylko symbolcznie ukarana [ taka sama kara jak bardzo niebezpieczny przedmiot lesniakow Calaingor Stave ] a mocny przedmiot [ na pewno lepszy niz CS ] zostaje bez kar... to chyba "troche" dziwne... nieprawdaz?
Sorry, ale nie będziemy się kierować subiektywnymi odczuciami poszczególnych graczy. To, że leśniaka boli Focus Familiar, bo może go sięgnąć w lesie, wcale nie czyni tego przedmiotu jakoś UBER MOCNYM. Czasy masowego posuwania lasków minęły, ale nie powiesz mi, że nie da się tym czarem blokować oddziałów, LoS, Czołgów itp. Gram też WE i wiem, co potrafi Treesigning, szczególnie jak się go rzuca N razy na turę (no i byłbym zapomniał - odstrasza od wchodzenia do lasu). W odróżnieniu od wielu osób tutaj patrzę jednak obiektywnie na poszczególne armie i na prawdę sporo główkowałem nad tym systemem - wstępny zarys pojawił się już prawie pół roku temu.

Tak więc zapraszamy na turniej wraz z całą Kohortą i innymi graczami z całej Polski i niech bitwy na te zasady zweryfikują czy coś zostało ograniczone słusznie czy nie. W sprawie regulaminu wypowiedział się już Tomek - bądźmy tu poważni.

pozdrawiam
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

przecież to oczywiste - Ja JESTEM PLEWĄ :mrgreen:


pzdr,
Ż.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Ty naprawde w to wierzysz Scimitar... :shock:
znaczy sie czarowanie zza lasu, oddzialu, domku, tudziez w lesie bedac calkowicie niewidzalnym, zyskanie 360 stopni widzenia bedac w regulrnym klocku nie-do-przejechania no i naturalnie calkowicie nieprzydatne dodatkowe 6" zasiegu do KAZDEGO czaru jest bezwartosciowe i bezporownania slabsze niz mozliwosc rzucenia 4 razy treesingin [(licze na malym bo na duzym to strata spora gdyz nie zawsze bieze on loren) na 1 kostce to srednio wchodzi 2 razy ] ...
no i prosze przestan bredzic jake to TS jest mocne [ bo nie powiem, jest fajne ] bo dobry gracz spokojnie zablokuje mi ten las i ni cholery go nie przesune tam gdzie chce... skoro sam grasz WE to doskonale to wiesz...
oczywiscie jako gracz i DE i WE stwierdzasz na jakies podstawie ze CS jest mocniejszy niz FF... no i raczej familiarem mnie nie siegniesz w lesie chyba ze do mnie podejdziesz klockiem z magami/magiem, a to juz ciekawa sytuacja na stole... jeszcze mi sie nie zdazyla...


@ Zaba- nie chodzi o to jakie miejsce zajma na turze ale o podstawawa sprawiedliwosc...

@ Ziemus- wiem ze nie jednak probuje naswietlic problem juz od DLUGIEGO czasu i zdaje sie zaczalem gdy mozna jeszcze bylo zmienic regulamin [ co nawiasem mowiac nastapilo na spora korzysc DE...] co do Kohortexa to wiem bo bedziemy wspolnie tworzyc regulamin... 8) :twisted:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Czy ino jznajdzie sie jakiś chętny gracz z wawy który chciałby zabrać sie razem z nami furą do Wejherowa??

Mam jeszcze jedno wolne miejsce.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

bigpasiak pisze:Ty naprawde w to wierzysz Scimitar... :shock:
znaczy sie czarowanie zza lasu, oddzialu, domku, tudziez w lesie bedac calkowicie niewidzalnym, zyskanie 360 stopni widzenia bedac w regulrnym klocku nie-do-przejechania no i naturalnie calkowicie nieprzydatne dodatkowe 6" zasiegu do KAZDEGO czaru jest bezwartosciowe i bezporownania slabsze niz mozliwosc rzucenia 4 razy treesingin [(licze na malym bo na duzym to strata spora gdyz nie zawsze bieze on loren) na 1 kostce to srednio wchodzi 2 razy ] ...
no i prosze przestan bredzic jake to TS jest mocne [ bo nie powiem, jest fajne ] bo dobry gracz spokojnie zablokuje mi ten las i ni cholery go nie przesune tam gdzie chce... skoro sam grasz WE to doskonale to wiesz...
oczywiscie jako gracz i DE i WE stwierdzasz na jakies podstawie ze CS jest mocniejszy niz FF... no i raczej familiarem mnie nie siegniesz w lesie chyba ze do mnie podejdziesz klockiem z magami/magiem, a to juz ciekawa sytuacja na stole... jeszcze mi sie nie zdazyla...


@ Zaba- nie chodzi o to jakie miejsce zajma na turze ale o podstawawa sprawiedliwosc...

@ Ziemus- wiem ze nie jednak probuje naswietlic problem juz od DLUGIEGO czasu i zdaje sie zaczalem gdy mozna jeszcze bylo zmienic regulamin [ co nawiasem mowiac nastapilo na spora korzysc DE...] co do Kohortexa to wiem bo bedziemy wspolnie tworzyc regulamin... 8) :twisted:
Nie zrozumiałeś co dokładnie w magii postanowiliśmy przyciąć. Otóż chodzi o te rzeczy, które realnie wpływają czy to na ilość kostek, czy poprzez pewne inne efekty - na ilość rzucanych czarów. Wg. twojego toku rozumowania, to powinienem ścianać każdy przerzut nawet jednorazowy (a no bo co - IFkę jeszcze wywoła), summoning u VC (no bo +1 do casta), Mark Tzeentcha, przedmioty dodające dodatkowe czary (no bo przecież mały mag ma dzięki temu 3 czary a nie 2 !! ), itd. Lista dłuuuuga, rzeczy tam tyle, że aż strach się połapać itp.
LS przynajmniej będzie miała możliwość przyjrzenia się systemowi zbliżonemu do tego co chcą wprowadzić.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Jednak się nie pojawie, proszę moje miejsce w domku przekazać komu innem.. Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

a czym sie kierowales obcinajac PoD i CS tak samo?
no i chyba zle mnie zrozumiales... nie mam zamiaru obcinac kazdego przedmiotu ale sesnownie i w miare sprawiedliwie...
mi sie np wydawalo ze tnie sie mocne przedmioty a Ty wlasnie podales przyklad bezsensownego ciecia... wlasnie CS zabierajacy kostke jest tu chyba wepchniety na sile bo mozna machnac wiecej niz raz TS...

belfire zjada kostke dispela a casket juz dodatkowo DD nie zjada...

TK absolutnie nie sa znowu tymi ograniczeniami przyciete czy chocby ruszone...

nie dostalem tez odpowiedzi czy fell bats wskrzeszaja sie teraz d6?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Zaczynasz powoli szukać wrazen i prowadzic z lekka lamentowy spam ktory do niczego nie doprowadzi.

Zasady już są i Twoje gadanie ich nie zmieni.

Chyba po to są najprzerozniejesze obcinki by poglowkowac nad rozpiska!!
Nie chce Ci sie myslec to nie przyjezdzaj i nie placz na forum o to czy o tamto.

Co do fell batow: Chyba zasady są BP czyli tam szukaj odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

BigPasiaku milcz - nie masz skilla, Twoje wypowiedzi są z dupy. To okropne, że nie dostrzegasz chociażby przegiętości corpse carta.

Dobrze, że na straży prawa są jeszcze tacy ludzie jak Scimitar, którzy wiedzą co trzeba ścinać 8)

pozdrawiam
Furion

===============================


...
Pasiak +1, ale niestety i tak to nic nie zmieni.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Kto będzie w 3 city już we czwartek ?? Ja będę od 2 lipca, lecz od czwartku przed draconem będę wolny więc jak ktoś reflektuje można wcześniej się spotkać w 3 city i pofazować :D Jakby co to może nawet nocleg bym miał już w czwartek dla 3-4 osób :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Koszu
Chuck Norris
Posty: 592
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

ja będe dzień po tobie, po openerze zostaje w gdyni do srody/czwartku i potem do wejherowa.
myślę że znajdzie się sporo osób żeby zacząć turniej tydzień wcześniej :P

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

kajam sie...
Masz racje Furion, przyznaje sie ze bezpodstawnie glupoty plote...
wiem ze nic nie zmienie jednak ktos musi pokazac chlopakom co jest nie tak bo znowu mi ktos powie ze ostatnio z jednym sedzia bylo wszystko ok i w zupelnosci starczyl to mnie chyba zaleje...

@Smiechu- ja potrafie zrobic rozpiske na kazde ograniczenie [ bo te wcale nie sa jakies super mocne ] ale na sprawiedliwe... znaczy takie [ wyjasniam specjalnie dla Ciebie ] gdzie MOCNE przedmioty sa rowno pociete a przedmioty srednie nawet nie dotykane bo nie ma takiej potrzeby...

co do fell batow to pocztaj regulamin... bedziesz wiedzial dlaczego pytam... czytales?

zreszta niewazne...
do zobaczenia na turnieju...
tym razem przegiete WE wygraja i trzeba bedzie przyciac magie Loren :D:D:D
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

ODPOWIEDZ