DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13...

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Klops
Falubaz
Posty: 1062

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13.

Post autor: Klops »

Crus jakoś dziwnie wygląda twoje tłumaczenie trzeci turniej z rzędu to może nie przypadek ;p
Swoją relację wrzucę wieczorkiem, bo flamik w topiku był zbyt wyczerpujący

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Klops pisze:Crus jakoś dziwnie wygląda twoje tłumaczenie trzeci turniej z rzędu to może nie przypadek ;p
O jakim tłumaczeniu mówisz?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dzięki wielkie organizatorom za fajnego mastera, przeciwnikom za mile gry, Top 3 za osiągnięty wynik i ekipie samochodowej za podróż.

Grill byl smaczny a co do cen to każdy wiedzila co i za ile można tam zjeść, bylo netto w pobliżu a i z zamówieniem czegoś przez telefon nie bylo problemem.

Bardzo mi się podobalo jak zostala zalatwiona sprawa nagród hobbystycznych. IMO świetny pomysl by zamiast jednej kategorii "najlepszy hobbysta" bylo kilka, szczególnie przy turnieju gdzie nie ma oceny malarskiej.

Graty też dla Ziemka który po dość dużej przerwie od Battla dal rade jako sędzia, bylo widać że staral się wszystko ogarnąć i poświęcil sporo czasu na przygotowanie do roli sędziego.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ciekawe czy mu już głos wrócił :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Szmajson pisze:
mlepkows pisze:Chciałem podziękować teamowi za wspólną zabawę, przeciwnikom za bezspinkowe gry a organizatorom za wysiłek. Szkoda, że z pierwszego stołu w ostatniej bitwie śmigneliśmy na 8 miejsce ale takie życie. Było grać (i turlać :x ) lepiej.

Chciałem się tylko poskarżyć na jedną sprawę: ceny na grillu. Żarcie dobre ale tyle co za zestaw zupka+karkówka+dodatki zapłaciłem w Gorzowie to ja płacę w centrum Warszawy i jeszcze na napiwek zostaje :shock: . Spodziewałbym się, że żarcie na takiej imprezie będzie raczej tanie, po kosztach. Możliwe też, że jestem głupi i się nie znam na gorzowskich realiach kosztowych :wink: .

Maciek
Maciek, jedzenie robiła firma, która ogarnia imprezy, mecze itd. Nie może być po kosztach bo musi zapłacić za personel i jest oczywistą rzeczą że chcą zarobić. Nie mamy jakiegokolwiek interesu w tym. Co do ceny, dla mnie jest to normalna cena.. i niższa niż MC-paźdzerz gdzie dostajesz wodę z kranu o posmaku koli i kanapkę z mięsem ciętym z paździerza.

Nie zmuszaliśmy nikogo do jedzenia grilla, każdy kto chciał dostawał namiary na to co chciał: pizza, chińczyk itd.

W warszawie macie namioty z grillem w centrum? :mrgreen: joke :)
...może jest tak że mieszkania w Gorzowie są najtańsze w polsce a jedzenie drogie :mrgreen: :) :P hehehe
Spoko, pisząc po kosztach miałem na myśli również koszty personelu i inne, nie tylko koszt kiełbaski :) . Wiem, że były alternatywy i w sumie to nie chcę wyjść na marudę bo całość podobała mi się bardzo. Po prostu IMHO mogło być ciut taniej - skoro da się w knajpie za 19z zjeść schabowego na pół talerza z dodatkami i jeszcze dobrą zupę wciągnąć to na grillu w plastkiach chciałbym za z grubsza to samo płacić 15-16z :P .

Maciek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Arbiter Elegancji pisze:
Graty też dla Ziemka który po dość dużej przerwie od Battla dal rade jako sędzia, bylo widać że staral się wszystko ogarnąć i poświęcil sporo czasu na przygotowanie do roli sędziego.
Bardzo dziekuje, milo mi, ze ktos to zauwazyl i nie ma gradow na mnie po DMP ;) Oczko tez zna bardzo dobrze zasady - naprawde byl dobra podpora dla mnie!


Sławol -
Jedni się kajają, inni chowają i zostawiają urwane rozmowy
na forum to wszyscy mocni, a face to face to tylko jest czesto szukanie wzorkiem podlogi jak ktos od konfliktu z forum obok przechodzi :lol2:

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Ziemko, fajnie ogarniałeś sędziowanie, szybko, sprawnie i fachowo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

RIPlay pisze: @ Wojtus - chu*ku jeden powinienes przeprosic za wala a nie srac sie do innych i wk*rwiac orgow. Slawol i Szmaja to starsi panowie i nie powinni sie denerwowac ;*
Judasz, nie życzę sobie takiego słownictwa. Szwentas został przeproszony. Stwierdzilismy, że wał raczej nie rzutowal, bo potem lord Szwenia mnie bil z S7 i ASF, a miał feniksa na boku. Przez co nie doszlismy do tego, czy mój lord dostałby kolejną ranę. Pamietalismy rzuty, ale nie z tej tury. Wszyscy byli więc zgodni co do jednego punktu na korzysc JH. Jeśli dalej nie jesteś przekonany to trudno.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

WojtuśŚ pisze:
RIPlay pisze: @ Wojtus - chu*ku jeden powinienes przeprosic za wala a nie srac sie do innych i wk*rwiac orgow. Slawol i Szmaja to starsi panowie i nie powinni sie denerwowac ;*
Judasz, nie życzę sobie takiego słownictwa. Szwentas został przeproszony. Stwierdzilismy, że wał raczej nie rzutowal, bo potem lord Szwenia mnie bil z S7 i ASF, a miał feniksa na boku. Przez co nie doszlismy do tego, czy mój lord dostałby kolejną ranę. Pamietalismy rzuty, ale nie z tej tury. Wszyscy byli więc zgodni co do jednego punktu na korzysc JH. Jeśli dalej nie jesteś przekonany to trudno.
Ripek przeprosił. Wojtuś nie mam nic do Ciebie ale ogarnij sie trochę.

Acha. Gratulacje dla mistrzów polski. Mistrzowie Polski są wciąż tylko jedni!

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Spoko Bob olej tego bezczelnego gowniarza...
Szkoda tylko, ze rodzice go nie wychowali... Mam nadzieje, ze Dymitr z Marysiem zdarza nadrobic ich zaniedbanie.
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Spokoj panowie, bo bedzie niemilo.

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Szmajson pisze:
c4h10 pisze:
Crusader pisze:Jeśli chodzi o nasz błąd w rozpie to rzeczywiście głupio wyszło. Nie chcieliśmy nikogo zwałować, przepraszamy przeciwników. To było głupie dosyć oczywiste przeoczenie, którego sami nie wyłapaliśmy. Org pozwolił to zmienić, bo był to oczywiste niedopatrzenie rozpy. Na osłodę dodam, że jednej bitwy Robson nie grał bo miał baja - wzięliśmy wtedy remis zamiast standardowego 15-5 z baja i to może postawi nas w lepszym świetle, że nie robimy taki chamskich myków specjalnie.
@Butan - możesz czuć się obrońcą sprawiedliwości, bo tym treasonem zabrałeś nam pierwsze miejsce ;)
pozdro
Jak zagraliście dwie bitwy na 2425 to mogliście zagrać już ostatnią bez zmiany. Org dopuścił - trudno, szkoda ze Szmaja nie zgodził się zmiany wyniku naszej bitwy z JH3 na naszą niekorzyść za to, że Wojtuś użył wirtualnego Dragon Armour.

Nie ukrywam, ze mam "odrobinę" szczęścia w bitwach z Tobą. W Poznaniu Kairos przeskoczył 2 słońca, teraz 4 screamery zawinęły ~1600 punktów :)

zmieniłem. Rozmawiałem z Gąsiorem i innymi w tej sprawie. Musiałem się dowiedzieć czy nie jest to jakieś zagranie w stylu: "oddajcie nam punkty bo możemy wygrać turniej". Wynik ostatecznie został zmieniony.
Nastepnym razem prosił bym o info o takich zmianach do Kapitana lub Trenera w takich sprawach co by była jasność w papierach :)

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Dzięki organizatorom za bardzo fajny turniej! Gratulacje dla zwycięzców, Ordinu i JH3! Dzięki dla chłopaków z teamu, 6 miejsce jest dobre choć jest niedosyt bo szło nam dobrze i mogło być lepiej!
Podziękowania dla wszystkich przeciwników za sympatyczne, bezstresowe gry. Szczególnie dla Jasia za bardzo fajną i śmieszna bitwę, WoChowy mirror, w którym bogowie chaosu kpili z nas obu :D
Co do Ziemka i sędziowania to osobiście ani razu nie potrzebowałem sędziego, z dwa razy pytałem o coś kudłatego bo był obok, a podczas gry z Robsonem Ziemko sam przyszedł i posiedział z nami dzięki czemu zagraliśmy 6 tur.

Co do wyników indywidualnych to z tego co pamiętam.
1. Zad Trolla - Skaveny - 19-1
2. Kult - Jasiuuu z WoChem - 11-9
3. JH3 - Zielony z Bretką - 14-6
4. Ordin - Robson z HE - 11-9
5. JH1 - Fish z Lizz - 7-13

Z wyniku jestem zadowolony szczególnie, że z Robsonem gra wyglądała bardzo dobrze i w ostatniej turze straciłem jakieś 5 dużych pkt, a z Fishem w pierwszej turze mag na dysku wybrał się do warpa :D

Akcja turnieju - Zielony w 3 turze szarżuje Helcannona pegazami a w czwartej dorzuca tam jeszcze lorda z Heroic KB. Helena ustała do końca gry wyłapując 5 HKB, i zabiła pegazy.

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na kolejnych turniejach!
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ad. Wojtek swoje już za błąd oberwał, misclick na poziomie tego co Robson zrobił (wiem, bo ogrywałem z nim tę rozpę i DA zawsze tam był.

@Michał: Wiesz, że lubię Cię i cenię - ale bardzo Cię proszę, daruj teksty o mamach i tatach. Wojtek powinien był odczytać Twoje intencje nazywania go ch**kiem, ale tego nie zrobił.
proszę o zaprzestanie flame'a

Tyle jako Wojtka kolega z klubu

a teraz jako MODERATOR działu: Koniec Flejma, bo będę wycinał każdy następny post o niczym. Zostaliście ostrzeżeni
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Arbiter Elegancji pisze:Bardzo mi się podobalo jak zostala zalatwiona sprawa nagród hobbystycznych. IMO świetny pomysl by zamiast jednej kategorii "najlepszy hobbysta" bylo kilka, szczególnie przy turnieju gdzie nie ma oceny malarskiej.
A dziękuję, cieszę się, że się podobało, bo wiele razy te zasady przerabiałem, zanim zostały opublikowane. To był w sumie eksperyment z tą oceną i i pierwsza taka akcja w ogóle :)

No i gratuluję Ci świetnego sztandaru. Masz talent chłopie.

Ziemkowi dziękuję za wspólne ocenianie, sprawnie poszło i wymieniliśmy przy okazji kilka uwag. A graczom dziękuję za uczciwość. Sporo modeli znałem z forum, ale czasami sami mówili mi, co i jak i gdzie było zlecenie.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Krótka relacja z turnieju:
Rozpiska jaką pojechałem to w skrócie:
DP 4 lvl z death
BSB na DemoQCu
mag na dysku z 2 poziomem tęczy
3 rydwany w komplecie z 3 fastami
Chimeryczna Chimera
Czteroosobowy oddział Jerzych
Helupa

Bitwa pierwsza:
SS1, Solo
Nasza trauma związana ze składami z Szybkiej Gry już dawno minęła, właściwie cieszyliśmy się z tego meczu (w perspektywie innych par ofcoz). Mi przypadła możliwość niszczenia samego Króla Słońce, Młota na Warszawiaków, Chrystusa polskiego Battla - Solo (SKV)
Przeciwnik mnie NIE WAŁOWAŁ, NIE SPINAŁ SIĘ i NIE STALLOWAŁ! Zapytowuję się więc: Gdzie jest Solo, ten prawdziwy?!?
18:2 (ekipa wcisk na maxa)

Bitwa druga:
Animosity Big'Uns, Radek
Grałem przeciwko warriorom chaosu, co uznałem za bardzo dobry parring. Zastawiłem kilka pułapek, w które przeciwnik wchodził. Niestety nie udało mi się dorzucić swego i wyszedł remis

Bitwa trzecia:
Ordin, Assur
Bez kompleksów podszedłem do tego meczu, chcąc zrobić solidny wynik. Tomek, jak zawsze, grał bardzo dobrą i bezpieczną partię, punktując gdzie się da. Mi się nie udało rzucić nic (Bjuna, słońce) z 4 kostek poza słońcem w pierwszej (misfire!) - Generalnie Tomek do końca bitwy zachował swojego Dispell Scrolla! Mógł go użyć w 6 turze..na moje szczęście nie dałem mu szansy ;)
Chcąc zapunktować wykonałem akcję życia: DP w Crypty, żeby połowić. Magia: 2+1... 3 kostki na słońce: 6+6+6. Słonko kasuje 7 modeli, miscast zadaje im dwie kolejne rany. w czelendzu DP z samego tylko zionięcia zadał ran 5! unit do piachu. Fajnie, bo wyrównuje to cały syf jaki dział mi się w grze (dwa spirit leeche od Tomka i po kulaniu wypadało 1 vs 6!) Ergo=remis

Bitwa czwarta:
JH 3, Śmiechu
Nie chce mi się tej gry już wspominać, bo przegrałem. Może Śmiechu to zrobi. wynik 5:15, bo przerósł mnie dispell popychaczki. Śmiechu się czegoś nauczył, więc było warto ;)

Bitwa piąta:
JH 2, Kalesoner
Szczurzy deathstar. Plan na grę był prosty - zabić wszystko inne co na stole i próbować (D&D/treason+Helka) panikować skarbonkę. Ogarnąłem śmieci, abominację i armatę, oddając swoją helkę i fasty. Ze snajperek pociągnąłem jeszcze kilku herosów - fellblade został na ostatniej ranie. Mógł spaść, ale miał NPWTG ;) 12:8

Propsy: Ziemas, Oczko i cała Orga Team - kawał solidnej roboty. Konkurs malarski - świetna forma, będzie trzeba tak robić częściej
Dissy: Stallerzy i wałkarze ;*

Mega Propsy dla wszystkich Gamblersów! Amfetamina!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Specjalnie dla Ziemka - mojego favourite sędziego.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dymitr pisze: Bitwa piąta:
JH 2, Kalesoner
Szczurzy deathstar. Plan na grę był prosty - zabić wszystko inne co na stole i próbować (D&D/treason+Helka) panikować skarbonkę. Ogarnąłem śmieci, abominację i armatę, oddając swoją helkę i fasty. Ze snajperek pociągnąłem jeszcze kilku herosów - fellblade został na ostatniej ranie. Mógł spaść, ale miał NPWTG ;) 12:8
Zawsze mi się podobało, jak osoby z 2 różnych końców stołu widzą tę samą bitwę. Moim skromnym zdaniem nie tylko wygrałeś, ale i nie przegrałeś tylko dlatego, ze Twój rydwan przetrzymał szarżę abominacji od boku, a później jeszcze dwie tury walki z nią i też dlatego, ze miałem misfire na wykopce. Gwoli ścisłosci, fellblade został na 2 ranach, a ja w ostatniej turze dobiłem ranny rydwan. Oddałeś mi też za darmo pół chimery i bardzo słabo pograłeś skulkami. Za to fastami i diabłem zagrałeś bardzo dobrze i za to nalezą się propsy.
Bitwa bardzo przyjemna, a jak dołożyć do tego pierwszy stół i tylko 4 punkty różnicy przed bitwą między naszymi teamami, to życzyłbym wszystkim takich gier.
Obrazek

ODPOWIEDZ