Rozpiski

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Re: Rozpiski

Post autor: Przemcio »

Durin średnio da się tak zrobić bo żabki niestety na 40x40 się nie mieszczą...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

w życiu nie widziałem modelu;p

upchnie się;p

Obrazek
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

swieta_barbara pisze:
Kanadian pisze:Niedługo pojawią się trolle i chaos trolle u jednego z naszych polskich producentów. Sam czekam na nich by mieć 2x8 + duży mag i inne zabawki. Mega przyjemnie będzie się tym grało.
Powiedz mi proszę, że mówisz o Titan Forge - ja już od dawna jestem zblokowany z zakupem trolli przez brak pomysłu na modele, a nie zamierzam wydawac na modele tyle co Karlito na swoje u Rothanda (jedyny oddział chaos trolli, który mi sie jak dotąd podobał).

A transmutacja jest IMO tak samo głupim czarem jak słońce czy dwellers.
Nie to nie TF, ktoś mniej znany z produkcji modeli. Widziałem jego ostatnio manglera i jest świetny. Zresztą rzeźbiarz z niego całkiem udany. Muszę przyznać że ich nie widziałem, a wersja "chaos" jest jeszcze nie gotowa podobno. Powiem mu by rzucił tu może fotki jeśli ma.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

A to ja poproszę o foto zrankowanych :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

w rankach miedzy trolle wejda;p obok siebie i tak nie miałyby stać;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Kanadian pisze:Niedługo pojawią się trolle i chaos trolle u jednego z naszych polskich producentów.
a jakieś szczegóły mógłbyś podać ?
swieta_barbara pisze: już od dawna jestem zblokowany z zakupem trolli przez brak pomysłu na modele, a nie zamierzam wydawac na modele tyle co Karlito na swoje u Rothanda (jedyny oddział chaos trolli, który mi sie jak dotąd podobał).
a widziłeś moje ze szczuroogrów widziłeś :?: i co o nich powiesz ?
Grolshek pisze:
trikk pisze:
OSZ FAK !!! Śliczne były moje trolle... Kiedyś...
jakoś mi one nie podchodzą :-k :-k :-k może wyglądają na bardziej inteligentne od tych tradycyjnych :) :wink: :wink: :wink:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Przemcio zmieniaj sygnaturę! :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Hortensie
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: Hortensie »

jak juz mowa o trollach to rozpa z nimi na krak. Co myslicie, jest power?

Gen - Sorc, lvl2, charmed (death/metal jak kto woli)
BSB - Daemonic, Endurance, 3rd Eye, SoulFeeder/Burning body - jak kto woli wtedy albo Great Weapon albo Halberd, Dragonhelm, shield
3x Core chariots, MoS
2x5x dogs (jedne na vanguard)
11x maruders, Sztandar, MoS (mag tutaj)
1x Gorebeast, nurgle
6x Trolls
4x SC, Enscrolled, music, banner of swiftness

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Jak na bsb burning body, to koniecznie halabarda.

Sam chciałem czyms podobynm jechać gdybym jechał.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

magowi dałbym chowańca a magia nurgla czy slanesha tez jest spoko
marudom tylko muzyka i d-cę w razie potrzeby pojedynków

4 jugerów zrobi swoje a 6 trolli z hero na DM równie dobrze sobie poradzi
hero dałbym płonące z darów

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

rudobrody79 pisze:a widziłeś moje ze szczuroogrów widziłeś :?: i co o nich powiesz ?
Nie widziałeś. Kopsnij link.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Witam wszystkich :)

To mój pierwszy post na tym forum :) Wracam do gry po 10 latach przerwy :P
Zastanawiam się nad gra WoChem :) Jednakże zanim podejmę decyzje
mam pytanie do bardziej oblatanych z 8 edycją ;)
Czy taka rozpiska ma potencjał ? Nie wdawałem się w szczegóły, chodzi mi tylko o to czy takie zestawienie
ma jakikolwiek sens ;)

Daemon Prince, General, 4 lvl

5x Warhound
5x Warhound
5x Warhound
5x Warhound

12x Warriors
12x Warriors

1x Gorebeast Chariot
1x Gorebeast Chariot

6x Chaos Ogres
6x Chaos Ogres

1x Hllcannon

Punkty: 2400

Dzięki za odpowiedz i rady :)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Taka rozpiska jest słaba i dużo by wymieniać co jest potrzebne a co powinieneś wsadzić.Proponuje poprzeglądać starsze rozpiski itp :wink:
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Robert.P pisze:Taka rozpiska jest słaba i dużo by wymieniać co jest potrzebne a co powinieneś wsadzić.Proponuje poprzeglądać starsze rozpiski itp :wink:
Właśnie chodzi mi o wytknięcie błędów takiej ropzpiski. Co jest grane i co się sporawdza doczytałem. Szukam jakiejś alternatywy dla oklepanych, aczkolwiek dobrych i działających rozpisek :) Założenie taktyczne było generalnie takie, aby Warhoundami z Vanguard blokować line of sight i przytrzymać co się da przez ture bądź dwie ;) W tym czasie dochodzą Ogry i Charioty na flankach, by wspomóc "wesołych grubasków" ;) Daemon zajmuje się mahią i wyłączeniem machin przeciwnika. W międzyczasie ładuje z heleny. Warriorzy to tylko bonus, bo pewnie nie dojdą ;) Jeżeli uda im się dotrwać do końca to po prostu wykończą wszystko co zostało na polu bitwy. Rozumiem, że to tylko myślenie życzeniowe aby tak potoczyła się walka. I tutaj właśnie prośba o pomoc w wytknięciu błędów ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Potrzebny by był BSB(z itemkami) i Demon tez z jakimiś Itemkami. Zamiast psów zabrałbym Maruderów Konnych.A wojowników dałbym do jednej jednostki jak już chcesz koniecznie nimi grać.Na ograch nigdy nie grałem więc się nie wypowiem.
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Robert.P pisze:Potrzebny by był BSB(z itemkami) i Demon tez z jakimiś Itemkami. Zamiast psów zabrałbym Maruderów Konnych.A wojowników dałbym do jednej jednostki jak już chcesz koniecznie nimi grać.Na ograch nigdy nie grałem więc się nie wypowiem.
Tak jak pisałem, nie wdawałem się w szczegóły. Oczywiście w każdym unicie full command, na DP wszystko co się da tak by miał jak najlepszy Save, ogry i cała reszta raczej na MoN i GW.

Edit. Maruderzy mi się nie mieszczą. Fanem Warriorów nie jestem, ale wymagania 25% Core trzeba jakoś spełnić ;) Najchętniej to wziąłbym 60 Warhoundów, ale nie moge ;P
Ostatnio zmieniony 2 lis 2013, o 13:10 przez Talladil, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

To weź to umieść, bo to dość kluczowe :)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Talladil pisze:
Robert.P pisze:Potrzebny by był BSB(z itemkami) i Demon tez z jakimiś Itemkami. Zamiast psów zabrałbym Maruderów Konnych.A wojowników dałbym do jednej jednostki jak już chcesz koniecznie nimi grać.Na ograch nigdy nie grałem więc się nie wypowiem.
Tak jak pisałem, nie wdawałem się w szczegóły. Oczywiście w każdym unicie full command, na DP wszystko co się da tak by miał jak najlepszy Save, ogry i cała reszta raczej na MoN i GW.
Nie napisałeś o tym więc uznałem to za błąd,błąd bardzo kluczowy :)
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
żuk
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: żuk »

Psy w tej rozpisce nie będą blokować żadnego pola widzenia bo wszystko inne jest fizycznie większe(na podręcznikowych zasadach pola widzenia*), niczego też nie przytrzymają nawet 1 tury, bardzo łatwo zdjąć im 25% modeli od ostrzału co spowoduje oblanie testu paniki i ucieczkę przez własne oddziały które też będą zdawały test paniki i mimo dość wysokiego Ld też mogą zacząć uciekać. Brak Sztandarowego Armii pozwalającego przerzucić test Ld w 12 calach. Demon nie zajmie się maszynami, to maszyny zajmą się nim kula armatnia i po demonie, niestety.
Realia gry od 5/6 Ed (bo tak pewnie kończyłeś) bardzo się zmieniły, poczytaj RB i naszą Księgę Armii od deski do deski. Jak jesteś z Warszawy masz do wyboru kilka miejsc gdzie nauczą Cię przynajmniej podstaw: w Pasażu Murano w al.JPII jest Rivendell, jest księgarnia Faberów (tam gdzie zawsze;), na Ursynowie Twierdza, sklep GW w Złotych Tarasach.
Taka uwaga, jak będziesz wklejał następne rozpiski podaj wyposażenie i mag.przedmioty łatwiej wtedy ocenić jej możliwości:)

Życzę wytrwałości w powracaniu do Battla.

*) w tej chwili jest przynajmniej kilka "systemów widzenia".
Heretic pisze:
elektron pisze: Jestem przeciwnikiem świąt związanych z porażkami,
A swoje urodziny obchodzisz? Pewnie tak. Co za hipokryzja!!!

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Oki doki :) Zrobie to tak jak trzeba :P Przepraszam za błędne zapytanie :)

Więc tak:

Daemon Prince, Mark of Nurgle, Magic Level 4, Chaos Armor, Fly, Scaly Skin, Poisonuss Slime, Sword of Might,
500 pkt

4x5 Warhound, Vangourd, Scaly Skin, Poissoned Attacks,
200 pkt

2x12 Chaos Warriors, Mark of Nurgle, Full Command, GW, + Magic Bannery (nie wiem jeszcze jakie)
600 pkt

2x1 Gorebeast Chariot, Mark of Nurgle
280 pkt

2x6 Chaos Ogres, Mark of Nurgle, GW, Full Command
600 pkt

1x Hellcannon
210 pkt

Suma: 2390
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

ODPOWIEDZ