BAZYLISZEK 27-28 II Łomianki 2350pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Re: BAZYLISZEK 27-28 II Łomianki 2350pkt

Post autor: Tutajec »

ja mam pytanie czy będą jakiekolwiek poprawki a jeśli tak to dla jakich bazyli

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ja mam odpowiedz:
swieta_barbara pisze:To sa juz finalne Bazyliszki. Obiecujemy nic wiecej w nich nie zmieniac.
Reading - you're doing it wrong!
Gajowy pisze:powinien miec zarowno 3w jak i 9ld, ogranicza to jego zastosowanie.
Gwarantujemy, ze na kazda tego typu wypowiedz znajdzie sie 10 innych, ktore powiedza - ten i ten jest za slaby. A ten za mocny. Taki lajf. Sory.

Zreszta chcielismy wylacznie pozytywne komentarze.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

przepraszam :(

a co do pozytywnych to powiem że bretoniec jest zajebisty
Ostatnio zmieniony 8 lut 2010, o 22:44 przez Tutajec, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Kalesoner pisze:Lekko nie było. :wink:

Jakby ktoś przeoczył, to rycerz dostał 3W.

EDIT, chciałem powiedzieć, ze nie ma 3W ale 2, tylko się wolno odświeża źródło :oops:
mi wyswietla, ze ma 3 ;)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Morrok pisze:
Kalesoner pisze:Lekko nie było. :wink:

Jakby ktoś przeoczył, to rycerz dostał 3W.

EDIT, chciałem powiedzieć, ze nie ma 3W ale 2, tylko się wolno odświeża źródło :oops:
mi wyswietla, ze ma 3 ;)
Cash. Do rana sie wynormuje.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2167
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

przepraszam że w wątku taka prywata, ale im szybciej się dowiem tym lepiej. dostanę dobre punkty za
sex maszynę pod postacią zdechłego dwarfa z cursed company?

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

swieta_barbara pisze: Cash. Do rana sie wynormuje.
Cache raczej :) mnie tam dziala ok. Co do pochwal =D> chociaz mamy ostateczna wersje :)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Nie ma co narzekac, fajne bazyliszki, narzekacie na nie jakby to był trzon armii, a to tylko wspomagacz-nic wiecej.
Załuje, ze na turniej nie przyjadę, bo zapowiada się bardzo fajny.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

siupal pisze:przepraszam że w wątku taka prywata, ale im szybciej się dowiem tym lepiej. dostanę dobre punkty za
sex maszynę pod postacią zdechłego dwarfa z cursed company?
blessa sie pytaj - latwo znalezc jego temat. Ale jak go znam, to pewnie nawet nie bedziesz mogl tego wystawic.
Gajowy pisze:
swieta_barbara pisze:Cache raczej :)
Oj tam oj tam. Techniczna nomenklatura.
Janiszek pisze:Załuje, ze na turniej nie przyjadę, bo zapowiada się bardzo fajny.
No pewnie! Choc przyjezdnym kazemy spac na dworzu.

BTW - ile osob zamierza sie cuzamen do kupy zwalic juz w piatek? Bo jesli nie bedzie to jakas przytlaczajaca ekipa, to moze rozlokujemy Was jakos po domach, zawszec to wygodniej/taniej niz w szkole/hotelu.

Wspominal cos Cosmo (chyba 4 osoby i archaon) i Krzysiek (tez chyba cos kolo tego).

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Ja na jakieś 99% wezme do siebie Wrocław (Morrok, Malal i Koszu) - o ile dalej będą mieli takową potrzebe.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Dwie kwestie: wiem, że klamka zapadła, ale szkoda że nie zdążyłem zasugerować jednego balansu dla maszyny: albo niemoże robić IF z przerzutu, albo nie może chronić przed miscastem. To by ją zrównoważyło. W obu wersjach. A tak to właśnie została najlepszym bazylem. Magiczne armie wygrają prawdopodobnie na niej turniej. W sumie wisi mi to, ale żeby nie było, że nie ostrzegałem :wink:

Co do piątku, to nie wiem, czy Santa_Barbara brał pod uwagę naszą ekipę (Krzyśków jest kilku :wink: ), ale my mamy nocleg w tych pokojach, które polecaliście w temacie już od piątku. Także jedyne czego nam potrzeba to dobrej ekipy do imprezki :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Myśleliśmy czy by nie zrobić book of raw wyczerpywalnym przedmiotem, ale stanęło na tym ze tylko noobki biorą tego bazyla i i tak nic im to nie pomoże. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Kalesoner pisze:ze tylko noobki biorą tego bazyla i i tak nic im to nie pomoże. :wink:
Jaaaaaaaaasne... :lol2:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

No, ja słyszałem, że dla gracza demonów dyshonorem jest wzięcie maszyny, ponoć wszyscy będą grać na łuczniku :lol2: :lol2: :lol2:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

I znowu kompletna zmiana...
Ogra i trolla trzeba odstawić na półkę (bo nie mogą rzucać challenge championom ghuli) i wraca sławny bretoński rycerz :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

ksch pisze:Dwie kwestie: wiem, że klamka zapadła, ale szkoda że nie zdążyłem zasugerować jednego balansu dla maszyny: albo niemoże robić IF z przerzutu, albo nie może chronić przed miscastem. To by ją zrównoważyło. W obu wersjach. A tak to właśnie została najlepszym bazylem. Magiczne armie wygrają prawdopodobnie na niej turniej. W sumie wisi mi to, ale żeby nie było, że nie ostrzegałem :wink:
popieram ;] if jak if ale miscastow nie powinien negowac :) z reszta jak wiekszosc podobnych przezutow ;P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

ksch pisze:Co do piątku, to nie wiem, czy Santa_Barbara brał pod uwagę naszą ekipę (Krzyśków jest kilku :wink: ), ale my mamy nocleg w tych pokojach, które polecaliście w temacie już od piątku. Także jedyne czego nam potrzeba to dobrej ekipy do imprezki :mrgreen:
Wlasnie o Tobie mowilem - nota bene szkoda, ze nie udalo Wam sie z szafa ogarnac planszowek. Moznaby zrobic side evet, miejsce jest.
Melanzyk pewnie tez sie jakis uda przyciac jak skonczymy ustawiac stoly.

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

ze slunska z tego co wiem 5 osob na piatek by chcialo nocleg. wszyscy brzydzimy sie alkoholem i kochamy planszowki, no ale jesli tych drugich nie bedzie wcale, a tego drugiego cale morze to jakos sie postaramy dostosowac!
Obrazek

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

swieta_barbara pisze: BTW - ile osob zamierza sie cuzamen do kupy zwalic juz w piatek? Bo jesli nie bedzie to jakas przytlaczajaca ekipa, to moze rozlokujemy Was jakos po domach, zawszec to wygodniej/taniej niz w szkole/hotelu.

Wspominal cos Cosmo (chyba 4 osoby i archaon) i Krzysiek (tez chyba cos kolo tego).
Białystok - 2 albo 3 fury. jesli mozna, to lepiej w szkole - zostawi sie auto i kierowcy tez wypija strzemiennego :).

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Święta_Barbara - jeśli chcecie planszówki to przecież nic straconego. Zrezygnowaliśmy z urządzania stoiska, bo to trochę bez sensu (Kuźnia przecież figsami nie handluje), a chłopaki musieliby jechać specjalnie (w WFB nie grają), ale o zwiezieniu pewnej ilości planszówek można pogadać. Problem jedynie jest taki, że ktoś musiał by mieć na nie baczenie, bo Szafa nie będzie na miejscu cały czas, no a ja gram :mrgreen: Gadałem na wstępie z Assasello, potem kontakt przejął Szafa i w sumie nie wiedziałem, że jesteście zainteresowani urządzeniem takiego games roomu.
btw pomóc Wam z blatami? (my będziemy we dwójkę z Butanem i może uda się nam Szafę wyciągnąć).
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

ODPOWIEDZ