Ligowy Śmietnik

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Re: Ligowy Śmietnik

Post autor: Hoops »

Mnie osobiście jak i pewnie reszcie łodzi podoba się Dębkowa opcja. Jasna i czytelna. Chcesz? Jezdzisz. Nie jezdzisz? To nawet jak chcesz nie dostaniesz. U nas Wfb się dopiero dźwiga i jeszcze długo to potrwa, ale bez bulu dupy oddamy te dwa miejsca LL by może w kolejnym roku uzyskać jakiś głos czy dwa za to że jeździliśmy i móc zagłosować te cztery-pięć razy w roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jasne, jak sie ma wszystkie 10 masterow w sezonie w zasiegu 4h to system jest cacy:-)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Gremlin pisze:6 masterów łódz/warszawa 5 z kolei reszta świata?
Nie brzmi to jakoś tragicznie, jakby jeszcze ktoś to policzył, czy nie tracimy na tym jakoś za bardzo "wpływów", to czemu nie?
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Kalesoner pisze:
Gremlin pisze:6 masterów łódz/warszawa 5 z kolei reszta świata?
Nie brzmi to jakoś tragicznie, jakby jeszcze ktoś to policzył, czy nie tracimy na tym jakoś za bardzo "wpływów", to czemu nie?
Jak co to przykręcimy śrubę do 7.
xYz

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

:mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

To może centrum niech wykręca 7 a reszta po 5 :roll:
Laik nie to żebym miał jakiś problem z tym, ale do was jechałem bez mała 10 godzin. Oczywiście z łodzi byłem jako jedyny, a że nie mam auta turlałem się autobusem nocnym -> polskim busem do katowic -> pociągiem do bielska -> autobusem do szczyrku. Nie chodzi mi o to że jestem gość bo to wiadomo, ale chodzi mi o to że jak chcesz to pojedziesz wszędzie.
Tym bardziej i tym łatwiej jeżeli masz fajnie zgrane środowiska i możecie jechać autem szybciej i łatwiej. Z tego co pamiętam to Karli też do was dojechał i nie marudzil chyba że ma dalej niż ludzie z centrum, którzy na mastery jeżdżą 4 godziny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Chyba każdy gracz o zdrowych zmysłach woli jechać 2h dłużej na świetnego mastera, niż bliżej na kiepskiego. Nie odległość w km, a jakość turniejów powinna być decydująca w głosowaniach masterowych.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jasne, jasne.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

O czym Ty mówisz Laik?
Ile jest KM z Bielska do Szczyrku, z Bielska do Krakowa, z Bielska do Kozłowa.
To już 3 mastery. Do łodzi jedziesz migiem (zakładając, że będzie tam Master).
Wrocek też rzut beretem. Duży ośrodek - ostatnio bez mastera. Czyja to wina, Warszawy??
Na DMP tak czy siak wpadniecie. Nie opowiadaj proszę o problemach, których nie ma.
Oczywiste jest to, że suma km, którą muszę zrobić ja i ty aby być na wszystkich Masterach różni się od siebie. Nie uwierzę jednak, że przejedziemy drastycznie inne odległoścu by wymaksować te minimalne 5.
Jeśli nawet mastery będą bardziej w centrum Polski, to jest to kompromis najlepszy dla całego srodowiska.
Warszawa, Łodź i tak zawsze spadnie na 4 łapy. Będziemy mieć lokalizacje dobre albo średnie, reszta polski więcej średnich kosztem bardzo dobrych i bardzo złych.
Przykładowo masz mastera na południu, w centrum i na północy. Jeśli wygra centrum wawa dostanie opcję nr 1, reszta opcję nr 2. To zawsze lepsze niż jedna opcja nr 1, jedna opcja nr 2 i jedna nr 3.
Szczyrk niestety musi nadrabiać poziomem, bo lokalizacja jest taka jaka jest. Zauważ jednak, że w świat poszła wiadomość, ze Orcze Gniazdo było rewelacyjnym turniejem. Mój głos macie zawsze.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Ale Wy tu pierdo... kocopoły.

Czy Wy naprawdę nie widzicie, że jedno miasto na W. chcę dobrze dla całego środowiska?
Czy trudno jest dostrzec to że walczymy o władzę tylko dlatego by nikt nie stał do koryta z którego mamy później wszyscy jeść?
Warszawa przestała patrzeć na dystans na Mastery.
Główną uwagę zwracamy na jakość imprezy imprezy.
Nie na cenę, a na to co mamy w tej cenie.

Rozważcie to.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Smiechu pisze:Ale Wy tu pierdo... kocopoły.

Czy "..." cenie.

Rozważcie to.
.....
procesing...
................
...............
.............
...........
........
loading...
......
....
...
..
.

...@@@@^$^%*$^*(((...

... generating the answer:

Kod: Zaznacz cały

<= "Kto bogatemu zabroni?" =>
...
xYz

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

:shock:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Smiechu pisze:Ale Wy tu pierdo... kocopoły.

Czy Wy naprawdę nie widzicie, że jedno miasto na W. chcę dobrze dla całego środowiska?
Czy trudno jest dostrzec to że walczymy o władzę tylko dlatego by nikt nie stał do koryta z którego mamy później wszyscy jeść?
Warszawa przestała patrzeć na dystans na Mastery.
Główną uwagę zwracamy na jakość imprezy imprezy.
Nie na cenę, a na to co mamy w tej cenie.

Rozważcie to.
totalnie nie wierzę, że to na poważnie napisałeś.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Zbawcy Battla! Prowadźcie swe owieczki ku lepszemu!
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Durin pisze:Zbawcy Battla! Prowadźcie swe owieczki ku lepszemu!
Nie ma problemu, pierwsze kroki już za nami. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

niedługo dojdzie do rozpadu ligi na dwie: warszawa i reszta polski z osobnymi rankingami ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

A w całej tej dyskusji najlepsze jest to, że znakomite pomysły pojawiają się po głosowaniach :) normalnie jak w sejmie :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nieeee, w całej tej dyskusji najlepsze jest to, że jest o niczym.
Bo przecież to są zmiany na 2015 przewidziane.
Bo przecież Gamblersi i tak nie mieli szans w następnym sezonie ligowym na utrzymanie takiej ilości głosów na LL.
Bo przecież ta nowa propozycja zmienia właściwie tyle co nic, a puchar na DMP to też nie jest jakieś trofeum, dla którego warto się zabijać.

Ot, 15 stron flejma zakończone głosowaniem, które ma za zadanie sprawdzić siły przed głosowaniem na mastery i na LS.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

swieta_barbara pisze:Nieeee, w całej tej dyskusji najlepsze jest to, że jest o niczym.
Bo przecież to są zmiany na 2015 przewidziane.
Bo przecież Gamblersi i tak nie mieli szans w następnym sezonie ligowym na utrzymanie takiej ilości głosów na LL.
Bo przecież ta nowa propozycja zmienia właściwie tyle co nic, a puchar na DMP to też nie jest jakieś trofeum, dla którego warto się zabijać.

Ot, 15 stron flejma zakończone głosowaniem, które ma za zadanie sprawdzić siły przed głosowaniem na mastery i na LS.

Może tutaj już planują zmiany na 2016 :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

swieta_barbara pisze:Nieeee, w całej tej dyskusji najlepsze jest to, że jest o niczym.
Bo przecież to są zmiany na 2015 przewidziane.
Bo przecież Gamblersi i tak nie mieli szans w następnym sezonie ligowym na utrzymanie takiej ilości głosów na LL.
Bo przecież ta nowa propozycja zmienia właściwie tyle co nic, a puchar na DMP to też nie jest jakieś trofeum, dla którego warto się zabijać.

Ot, 15 stron flejma zakończone głosowaniem, które ma za zadanie sprawdzić siły przed głosowaniem na mastery i na LS.
Ot, po prostu tematyka adekwatna do tytułu dyskusji...
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

ODPOWIEDZ