ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Re: ETC 2014

Post autor: Golonka »

Ja tak sobie patrzę i oni aż się proszą o 3 herosów na coldach :D W lizakach oczywiście. Do tego lordunio, śmietnik i ripki.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

oddajcie Khornowi to co Khornowe !

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Golonka pisze:Ja tak sobie patrzę i oni aż się proszą o 3 herosów na coldach :D W lizakach oczywiście. Do tego lordunio, śmietnik i ripki.
fajnie
a w de banuja kolesi na konikach

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Golonka pisze:Ja tak sobie patrzę i oni aż się proszą o 3 herosów na coldach :D W lizakach oczywiście. Do tego lordunio, śmietnik i ripki.

Czekaj czekaj czyżby

Charmed
Destiny
I z Helmem stegadona

takie trio? :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Jest jeszcze parę innych fajnych złożeń. Ale tak, tak też można.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

zaf pisze:
Golonka pisze:Ja tak sobie patrzę i oni aż się proszą o 3 herosów na coldach :D W lizakach oczywiście. Do tego lordunio, śmietnik i ripki.
fajnie
a w de banuja kolesi na konikach

a nie uważasz że gość z AS1+, z vanguardem, faste, ASFem i innymi dziwami za 90 pkt powinien mieć jakiś limit?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Limit "max 5" jest do przelkniecia, ale mocno ingeruje w kompozycje niemalze kazdej rozpy.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Khuman pisze:oddajcie Khornowi to co Khornowe !
Jak dla mnie powinny dać armiom mono-bogów jakieś boosty, dodatkowe punkty wyłączając z tego nurgla.
Wtedy można by było zobaczyć takie cudeńka jak armia mono slaanesha, mono tęczy czy przy dobrym booście lub Khumku generale nawet mono Khorna.
Nie byłoby to boostowanie demonów, bo te są naprawdę nieźle ścięte na ten moment.

Byłaby opcja albo grasz mixem/nurglem i masz sporo ograniczeń albo próbujesz wymyśleć coś nowego mono armią i masz za to boościki.
Przy obecnych ograniczeniach znowu będzie to samo, wszyscy napchaja tych bestii i much, różnice pojawią się miedzy horrory czy plagusy oraz bsb czy cannon...
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Cauli ale interesem ETC nie jest zróżnicowanie rozpisek, ugrywalnienie klimatycznych opcji itp. Tylko przycięcie wszelkiego do w miarę sensownych norm.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Golonka pisze:Cauli ale interesem ETC nie jest zróżnicowanie rozpisek, ugrywalnienie klimatycznych opcji itp. Tylko przycięcie wszelkiego do w miarę sensownych norm.
Tak, ale nie można też robić ograniczeń tak żeby wychodziły armie na jedno kopyto.

Myślę, że chętnie byś wolał się spróbować z mono armią niż z 8 bestiami, 10 muchami i horda plagusów.
Byłoby jakieś pole do popisu, ktoś może by coś wymyślił fajnego.


Zresztą, nie ukrywam że to tylko takie moje widzi mi się :wink: :wink: :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Cauliflower pisze:Myślę, że chętnie byś wolał się spróbować z mono armią niż z 8 bestiami, 10 muchami i horda plagusów.
Przecież to mono... ;)

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

wokrze pisze:
Cauliflower pisze:Myślę, że chętnie byś wolał się spróbować z mono armią niż z 8 bestiami, 10 muchami i horda plagusów.
Przecież to mono... ;)
Pisałem z wyłączeniem nurgla :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Cauliflower pisze: Tak, ale nie można też robić ograniczeń tak żeby wychodziły armie na jedno kopyto.
ale wszystkie monodemony sa na jedno kopyto ;)

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Shino pisze:
Cauliflower pisze: Tak, ale nie można też robić ograniczeń tak żeby wychodziły armie na jedno kopyto.
ale wszystkie monodemony sa na jedno kopyto ;)
Nice one :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Laik pisze:
zaf pisze:
Golonka pisze:Ja tak sobie patrzę i oni aż się proszą o 3 herosów na coldach :D W lizakach oczywiście. Do tego lordunio, śmietnik i ripki.
fajnie
a w de banuja kolesi na konikach

a nie uważasz że gość z AS1+, z vanguardem, faste, ASFem i innymi dziwami za 90 pkt powinien mieć jakiś limit?
uwazam ze wrzucenie go do jednego worka z DR, magami na konikach, warlokami itp
jest nie fair

hero z fastem 0-2 i problem rozwiazany

98p

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Kompletnie nie masz racji. Takie ograniczenie zaweza pole manewru. "Max 5" to dosc duzo. Mozesz stosunkowo swobodnie zonglowac tymi unitami i herosami. W rozpie na klockach mozesz wystawic 3x5 dr i 2x5 warlocks. W rozpie opartej na kawie mozesz grac na 3 herosach na koniach, 2x warlockach, czy tez 2x herosach, 3x5 dr. Mozliwosci jest wiele. Tnie to chamskie zlozenie na samych fastach oraz spam gowno heroskow za 100 punktow, ale nie ogranicza samego wyboru bohaterow. Pula to zawsze lepsze wyjscie niz krotka pilka w postaci ciecia: "mozesz wziac tyle i koniec".
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Mnie to już brzuch boli ze strachu jak to czytam.., wyszła nowa armia - wygrała mastera- zaraz podniesie się lament w PKS i pewnie w ETC. Zaczną się cięcia i kolejna armia będzie nie do grania bo cięcia znowu będą za mocne - bo przecież wygrywa turnieje. Kur...a tak było z imperium jak wygrał Duke - tak jest z HE ja wygrał Furion... i tak będzie z DE bo wygrał Rince... oczywiście nikt nie widzi że to są gracze którzy i tak wygrywali ,wygrywają i będą wygrywać .... a cała reszta co gra tymi armiami to siedzi i z nerwów obgryza paznokcie... nikt nie widzi że tak naprawdę dalej to przegięte są tylko dwie armie - Demony i Vc - z tym się nic nie robi.....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

PiotrB pisze:Mnie to już brzuch boli ze strachu jak to czytam.., wyszła nowa armia - wygrała mastera- zaraz podniesie się lament w PKS i pewnie w ETC. Zaczną się cięcia i kolejna armia będzie nie do grania bo cięcia znowu będą za mocne - bo przecież wygrywa turnieje. Kur...a tak było z imperium jak wygrał Duke - tak jest z HE ja wygrał Furion... i tak będzie z DE bo wygrał Rince... oczywiście nikt nie widzi że to są gracze którzy i tak wygrywali ,wygrywają i będą wygrywać .... a cała reszta co gra tymi armiami to siedzi i z nerwów obgryza paznokcie... nikt nie widzi że tak naprawdę dalej to przegięte są tylko dwie armie - Demony i Vc - z tym się nic nie robi.....

Nie ujmując nic Rince'owi ale tak może być jak wygra mastera na duże pkt.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Eh, bzdury gadacie. Mastery wygrywa sie skillem i szczesciem w kosciach oraz paringach. Ten nowy draft jest naprawde dobry. Ciezko wskazac top 3 armii. Wszystko jest niezle zbalansowane.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Ogry?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ