Zielona horda WarBlessa (oszukaj system): 28.11.2012

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Re: Zielona horda WarBlessa (Boar Boyz) 18.04.2010

Post autor: adeon »

Bless- orki rewelacja, mega i czad, ale popracuj nad balansem bieli zdjęć, bo kolory są oszukane przez to.

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

Ziemko pisze:choc nie ma co tez ukrywac, ze Twoja bejca jest jedna z najlepszych w kraju jak nie najlepsza
Zaraz po mojej!

A na serio to bless nie bejcuje po prostu armii.
On nakłada wpierw na figsy więcej warstw niż przeciętni malarze i jak do tego doda się świetne konwersje, nad którymi spędza całe dnie wiec to wychodzi, ze bless dłużej bejcuje niż Rafix maluje;]
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Adeon, dzieki za pochwały i za rade. Bede sie starał nad tym popracować. Z tych fotek i tak juz bylem calkiem zadowolony, ale fakt, ze sa żółtawe.

Krzysio, troche przesadzasz, ale tylko trochę. ;)
Fakt, ze jako malarz tradycyjny jestem cholernie nieefektywny - za duzo czasu sie bawie w poprawki i dopieszczenie modeli. I faktycznie jest wysoce prawdopodobne, ze bejcowanie zajmuje mi tyle, co wprawnym malarzom normalne malowanie. Co zrobic? Kazdy orze, jak moze.
Na szczescie tradycyjne malowanie planuje jeszcze tylko wobec garstki modeli do moich VC: Corpse Carta, z 4 herosów na piechotę, kilka fellbatów. Tyle dam rade ogarnac.

Reszta do bejcy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Twoje WE tez do bejcy?

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ziemko pisze:Twoje WE tez do bejcy?
Nie bede malował WE.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Chyba, ze tak , troche szkoda, bo fajnie Ci wychodzily te jesienne klimaty.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Na prawdę dobra robota. Różnica minimalna.

A no i linki, które podałeś są złe ;)

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

mistrzostwo =D> =D> =D>
]arrrr

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dzieki nowemu BP postanowilem do swojego pojedynczego Pump Wagona dorobic drugiego, by w pelni wykorzystac slot rare.
Nowy pump wagon jest zrobiony na bazie wozka Minerów z Battle for Skull Pass. Do wozka podoklejalem troche biztów, zeby nadac maszynce wiecej wartosci bojowej i dorobilem snotlingi (3, bo jeden, ten metalowy, jest z oryginalnego pump wagona) ze Spider Riderów (rowniez z BFSP).

Konwersja rozrysowana jest na obrazku ponizej. Postaram sie model pomalowac przed Pucharem Szczecina, wiec mam 2 tygodnie. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Porządna maszynka i duży + za rozrysowanie,przynajmniej nic człowiekowi nie umknie.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Wow, niezły zlepek różnych części :) Bardzo fajnie i super, że zadałeś sobie trud pokazania, co z czego pochodzi.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dobra konwersja. Fajnie wyszlo. Myslalem, ze z tego gownianego wozka nic nie mozna zrobic , a tu taki suprise.
Twoje rozrysowanie mnie rozbroilo :D:D:D No, ale brawa, ze Ci sie chcialo.
Czekam na pomalowany.

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

rozumiem ze ten snotling z tylu pcha wozek i pozniej wskakuje i trzyma sie jedna reka jak smieciarz smieciarki? :D

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Ależ drogi Blessie! Toż to perwersyjny i prawie strasznie chamski pr0x! :lol2:

A tak serio serio, to jest najlepszy przykład jak z niczego można zrobić coś fajnego :) =D>

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Brawo, fajny wózek, fluffowy (snoty za..ły z kopalni wagonik :) Może by tak cały skład z lokomtywką, coby się na wroga rozsypał (2 sloty rar :P Ziemko, da się, ja robiłem podwozie pod mojego bsbka - weterana chd....

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dzieki za komentarze. Jestem dosyc zadowlony z tej konwersji, choc nie uzylem do niej ani kawalka GS. Jakos tak szczesliwie wszystko do siebie pasowało. :)
r0m pisze:rozumiem ze ten snotling z tylu pcha wozek i pozniej wskakuje i trzyma sie jedna reka jak smieciarz smieciarki? :D
Dokladnie! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Niezły zlepek, fajnie wyszło. Maluj to :)

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Dopiero teraz zauważyłem takie podobienstwo forest goblinów do snotlingów :lol2:

Świetne. Chociaż szczerze mówiąc chyba wiecej się w tym dostrzeże jak będzie pomalowane ;)
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Fajowy wagonik ,stary chyba był wyższy,kiedyś wygrałem w magii i mieczu tą figurkę chyba w 96 roku...dałbym kilka łańcuchów może jakś sztandar,szmatę czy coś
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Zapowiada się cacy. Ciśnij z malowaniem :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

ODPOWIEDZ