Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szybkie pytania

Post autor: Arbiter Elegancji »

blood red nie dość że ma nieodpowiedni odcień to jeszcze dość ważne jest to że farby clear są transparentne i blyszczące.
crovaxus pisze:a klej uhu to ma konsystencję bezbarwnej zywicy
podobną
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
kubaburza
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: kubaburza »

Zastanawiam sie jak pomalować pióra na helmie jednego z moich srebrnych helmow macie jakieś rady ?

Awatar użytkownika
kondor44
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Post autor: kondor44 »

Arbiter Elegancji pisze: niestety tamiya clear red nie jest latwa do zdobycia. Można ją zastąpić inną podobną farbą, np. Humbrola
Nie tak znowu trudno o tę farbkę ;)
http://plastmodel.pl/p/39/1810/tamiya-x ... arska.html
Słoiczek powinien wystarczyć na dość długo, sądząc po pojemności.
Czy jeśli napiszę, że nienawidzę elfów czy lizardmenów, to podpis mój naruszy §4 pkt b. regulaminu Border Princes?

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

raczej nie planuje robić jezior krwi na podstawkach od hellcannona :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
kubaburza
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: kubaburza »

Macie jakieś rady jak pomalować pióra ?

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Jaki jest najlepszy water effect na rynku (lub sposób na czystą wodę bez konieczności szlifowania).

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

kubaburza pisze:Macie jakieś rady jak pomalować pióra ?
Technika czy kolor ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Matias
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Matias »

Hej, do czarnego washa jakie proporcje są najlepsze ?
50:50 woda i wash (Imperial Black technical by citadel) ?

Awatar użytkownika
kubaburza
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: kubaburza »

Technika ;-)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

ja osobiście pióra, kitki, włosy, ogony końskie itp robie drybrushem a potem wash na to
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

kubaburza pisze:Macie jakieś rady jak pomalować pióra ?
Wszystko zależy od rzeźby. Jak głeboka rzeźba piór, to można nawet próbować drybrusha, jeśli ktoś ma wprawę. Można też powoli malować poszczególne pióra, jak duże skrzydła, to aerograf też się sprawdza...

Awatar użytkownika
Matias
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Matias »

Czy kubeczku na wodę citadel pasują do stolika malarskiego od hobbyzone ?

Awatar użytkownika
Matias
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Matias »


Awatar użytkownika
Schalazar
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: Schalazar »

Stanowisko HZ mam na własność, z kubeczkami Genialnego Wydawcy miałem kiedyś do czynienia.

Wydaje mi się, że średnicą u podstawy są większe niż otworki na kubeczek w HZ.

Najlepiej zrobisz jak wejdziesz na stronę GW:Warsaw na FB i poprosisz żeby ci zmierzyli średnicę u podstawy, bo mają takie na miejscu w sklepie i używają.

Pozdrawiam
Obrazek

Veta92
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Veta92 »

Jak malować wzory na sztandarach? Jest na to jakiś ciekawy i prosty sposób? Chdzi mi o wzory np. jak w doomwheelu w malowaniu ze strony GW

Awatar użytkownika
Matias
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Matias »

Najlepszy sposób ? Naklejka i lakier :wink:
Schalazar pisze:Stanowisko HZ mam na własność, z kubeczkami Genialnego Wydawcy miałem kiedyś do czynienia.

Wydaje mi się, że średnicą u podstawy są większe niż otworki na kubeczek w HZ.

Najlepiej zrobisz jak wejdziesz na stronę GW:Warsaw na FB i poprosisz żeby ci zmierzyli średnicę u podstawy, bo mają takie na miejscu w sklepie i używają.

Pozdrawiam
Ten stolik to i ja mam (naprawdę świetna rzecz) tylko kubeczki porządne kupić chciałem :wink:
Wszystko już wiadomo, dzięki :)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Zna ktoś może jakiś dobry lakier do figurek ale takie naprawde matowy, bez połysku. Maluje figurki głównie drybrushem a jak wiadomo, łatwo się ściera od chwytania figsa. Chciałem spróbować polakierować pare figurek nie tracąc przy tym ich matowego i ciemnego wyglądu.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Następca farby scorched brown Citadela - jaki jest? Taki sam, jak poprzednik, czy są jakieś różnice?

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

wg mnie jest inny odrobine, wiecej czerwonego w moim odczuciu

Awatar użytkownika
kubaburza
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: kubaburza »

Ej mam takie pytanie, jak obkleilem kawałek styropianu piaskiem to spryskac to lakierem(i czy może to być lakier do włosów) ale lepszego efektu ?

ODPOWIEDZ