Z cyklu "Twoja stara..."

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Twoja Stara pracuje w TP SA :x

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Twoja stara montuje kable TP SA
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Twoja stara to Jozin z Bazin.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Skavenblight pisze:Twoja Stara pracuje w TP SA :x
Czekam aż Nilgar zaloguje i to przeczyta :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:
Skavenblight pisze:Twoja Stara pracuje w TP SA :x
Czekam aż Nilgar zaloguje i to przeczyta :D
Ok, w takim razie Twój Stary także :D

Awatar użytkownika
Karl_Gustav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Karl_Gustav »

Twoja Stara pracuje w Poczcie Polskiej.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Twoja stara przesuwa lasy Wood elves
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Karl_Gustav pisze:Twoja Stara pracuje w Poczcie Polskiej.
no ale powiedzcie mi, co w tym smiesznego? (nie, moja nie pracuje na poczcie) rownie dobrze moglo by byc 'ts pracuje w banku' albo 'ts pracuje w szkole'
skonczcie juz prosze, to jest juz denne a nie smieszne

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tak jak Lunn napisał - od jakiegoś czasu jest żenująco i nieśmiesznie, z akcentem na posta Skavenblight (TPSA) i Karla (Poczta).
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Karl_Gustav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Karl_Gustav »

A kiedy ostatni raz panowie usiłowali wysłaś coś na poczcie? Bo chyba jakoś dawno, tak mi sie wydaje... ;)

Polecam, wyslijcie przesyłkę o masie mniejszej niz 50 g. Ciekawe kiedy dojdzie. ;P

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Karl_Gustav pisze:A kiedy ostatni raz panowie usiłowali wysłaś coś na poczcie? Bo chyba jakoś dawno, tak mi sie wydaje... ;)
Dziś, 6 przesyłek pobraniowych i dwa zwykłe priorytety. A wcześniej w środę, bodajże 8 zwykłych priorytetowych. Zdecydowana większość o wadze poniżej 50g (bitsy zapakowane w kopertę bąbelkową).
Karl_Gustav pisze:Polecam, wyslijcie przesyłkę o masie mniejszej niz 50 g. Ciekawe kiedy dojdzie. ;P
To już byś prędzej InPostowi nawrzucał. Ile klienci BitsPudła wybierający tę opcję się namęczyli (niektórzy do dziś nie dostali), to chyba tylko oni wiedzą :?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Twoja stara nigdy nie była śmieszna !
Beka na maxa

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Fakt, poczta sux. Ostatnio na priorytetową paczkę czekałem ponad tydzień. A jak się przeszedłem na poczte to mi powiedzieli, że paczki dla mnie nie ma, a później się okazało, że w tej swojej książeczce co zapisują paczki zamiast Tomasz napisali Dariusz :? . Potem przyszedłem z awizo to też mi nie chciała wydać, bo w książeczce jest Dariusz, to powiedziałem, żeby sprawdziła na paczce i okazało się, że na paczce jest Tomasz. Ale nie mogła looknąć wcześniej, musiała jęczeć, że w książeczce jest inaczej.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2008, o 19:48 przez TomCio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:Tak jak Lunn napisał - od jakiegoś czasu jest żenująco i nieśmiesznie, z akcentem na posta Skavenblight (TPSA) i Karla (Poczta).
Zgoda, Tomku. Bo to ja, a nie reszta użytkowników była odcięta od telefonu i netu przez tydzień tylko dlatego, że tłumoki, którym to zgłaszaliśmy, nie potrafiły się między sobą dogadać [a jak już przyjechały, to okazało się, że nie mają większego pojęcia o tym, co robić]. Dlatego zgadzam się, że nie jest to śmieszne dla wszystkich. Prawdę mówiąc, to moje przejścia z TPSA już nie są śmieszne nawet dla mnie.

Temat po tych wszystkich stronach się wyczerpał - niejeden temat na forum to przeżywa. Obecnie to raczej "co nas wkurza" owinięte w bawełnę, czy też Twoją Starą. Mnie osobiście "fascynacja" TS przeszła i powraca tylko w pewnych sytuacjach.

Wymyślanie nowych powiedzonek na siłę nie ma sensu... ale to tak, jak z pomysłami zamknięcia Niezwykłych - przecież nikt nikomu nie każe czytać tematu o zerowym znaczeniu merytorycznym, jeśli nie jest szkodliwy :)

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

co do Poczty Polskiej to na pomorzu jest mega kicha ... otworzyli nowa rozdzielnie i personel jest jeszcze niedoswiadczony ... nawet list prorytetowy potrafi isc ponad 2 tygodnie ... z reszta przsylek jest jeszcze gorzej

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Tomash pisze:Tak jak Lunn napisał - od jakiegoś czasu jest żenująco i nieśmiesznie, z akcentem na posta Skavenblight (TPSA) i Karla (Poczta).


O poczcie nie napisałem ani słowa więc najpierw przeczytaj uważnie a potem oskarżaj i miej pretensje
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Ty się naucz czytać i spójrz na post nad twoim o wood elfach.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Fanatyk pisze:Ty się naucz czytać i spójrz na post nad twoim o wood elfach.
Szczęść Boze
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

karl1299 pisze:Twoja stara montuje kable TP SA
Ale już o TP SA nie wspomniałeś że nic nie napisałeś.


Nie ładnie, nie ładnie.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Fanatyk pisze:
karl1299 pisze:Twoja stara montuje kable TP SA
Ale już o TP SA nie wspomniałeś że nic nie napisałeś.


Nie ładnie, nie ładnie.
A czy tomash pisał coć o TP SA i Karlu??
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Zablokowany