Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: smiejagreg »

Jako że 6-ed. ironi maja u mnie pierwszeństwo, to starymi 5 ed. ironami zamierzam uzupełnić planowany regiment 4,5 ed. clansmenów. Co o takim pomyśle sądzicie? Da radę?

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

Ja nie jestem purystom i jak dla mnie, będą pasować.
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

zależy jak na to popatrzeć. i zależy jakie są pozostałe modele w tym regimencie clansmanów który posiadasz. u mnie wszystkie modele mają lekkie zbroje, najwyżej kolczugi, do tego kaftany itp. I z tego co się orientuję to Twoje podobnie. IB jednak jest ubrany w dość sporą zbroję płytową, i do tego, dość ponętny pióropusz. Jeżeli dasz ich tam zbyt wielu, może być średnio. 5-6 w 30 os regimencie, powinno ujść przy odpowiednim ustawieniu
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Clansmenów będę budował z... clansmenów :wink: , ale również np. z imperial dwarfów, więc moi clansmeni będą dobrze opancerzeni :D . Lekkie opancerzenie będzie na razie raczej w mniejszości, zatem sądzę, że - z lekkim przymrużeniem oka - ujdą w tłoku...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

jeżeli dodasz do środka imperiali to wtedy jak najbardziej się nadadzą i nie trzeba będzie oka mrużyć :D. A w ogóle to już się nie mogę doczekać aż zobaczę więcej Twoich krasnali, więc jeżeli chodzi o mnie, to proszę. Odstaw WoCh do pudełeczka i maluj krasnale :) napaliłem się na te imperiale :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

He,he, imperiali na razie nie mam :D ... To jest na razie bardzo luźny pomysł i regiment w dalekich planach. Na razie mam co malować , tylko nie mam na to czasu :evil:

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Motorek pisze:Ja nie jestem purystom i jak dla mnie, będą pasować.
Od razu widać, że nie jesteś purystĄ... :wink:


A trzymając się tematu, to Booxi trochę racji ma, a trochę nie... Do Clansmenów faktycznie pasuje tylko część starych IB, właśnie tych najprostszych i bez pióropuszy. A wśród imperiali akurat żaden nie posiada zbroipłytowej, tylko same kolczugi, więc potencjalnie nawet lepiej pasują do piechoty klanowej, tylko niestety są troszkę drobniejsi.
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To jest i tak tylko temporary, aż nie uzbieram WSZYSTKICH REGIMENTÓW W WYSTARCZAJĄCEJ ILOŚCI :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D . This is my target :!: :P

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

Mam 10 hamków z GW ale teraz mam problem z ich uzupełnieniem z powodu coraz szybszego wymarcia tych figurek z polskich sklepów :(
Zastanawiam się nad jakąś alternatywą. Jak na razie wpadł mi w oko ten oddział http://vanaheim.pl/mantic-dwarfs/1898-d ... nt-20.html ale nie wiem czy to będzie dobrze wyglądało :?
Jak już kupię i będzie wyglądało beznadziejnie to d..a zimna .

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Szukaj na Allegro albo e-bayu
Ew. na forum ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

te modele wyglądają nieźle, całkiem dynamicznie. Jeżeli masz armię w większości na nowych modelach to imo będzie pasować. ja bym tylko przedłużył im brody.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

Nowa figurka z AoW, dołączana do zestawu farb Velejjo
http://studiogiraldez.blogspot.com/2011 ... f-war.html
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Motorek pisze:Nowa figurka z AoW, dołączana do zestawu farb Velejjo
http://studiogiraldez.blogspot.com/2011 ... f-war.html
love it :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

I want!

Można mu nie doklejać irokeza i wychodzi świetny inżynier/ mistrz inżynier :) .
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

znalazl ktos cene tego zestawu?
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Kurde, jak się krasnoludzka brać rzuci na ten zestaw to pustki w magazynach zostaną.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Wy naprawdę uważacie, że to jest ładne ?
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wiesz, kwestia gustu. Nawet manticowe dwarfy mają swoich zwolenników :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

nie, no wszystko ok, poprostu uważam, osobiście, że on jest strasznie podobny do mnie jak mi sie nagle do kibla zachce, mam kake na zakręcie i martwię się czy do kibla dobiegnę. Metalowa rękawica jest niefluffowa - aczkolwiek ten element mi się podoba. a młotek trzyma sztucznie :P
Ostatnio zmieniony 8 cze 2011, o 20:55 przez Booxi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Ten młotek to lekko chaosowy :/
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

ODPOWIEDZ