Bitwa o Białystok 2014: master z Gwinta! 12-13 kwietnia.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bitwa o Białystok 2014: master z Gwinta! 12-13 kwietnia.

Post autor: misha »

Widzę, że Lidder tez czyta ten temat, więc może jakiś ustęp w karcie gracza?
e po co ? etyka gracza nie ma tu nic do rzeczy związanego z samą grą
natomiast możliwość wpisania 0 ptk z całego mastera czy skreslenie z listy uczestników czy tam dowolna uznaniowa liczba karniaków w przypadku rażącego naruszenia mienia organizatora już byłby dobrym straszakiem na wygłupy i nieodpowiedzialne zachowanie w razie braku pokrycia/naprawienia szkód

EDIT: ale to już niech większe mózgi się głowią :) pewnie wszystko się naprostuje, bądźmy optymistami i żadne posty ratujące świat tu nic nie dadzą
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Trochę to dziwne, że głupi klucz jest przyczyną nieziemskiej afery i obrzucania się mięchem. Nie wiem jakie macie relacje z tymi akademikami ale chyba nie są najlepsze. Padło tu kilka takich stwierdzeń, że aż żal to czytać. Sprawa jest już chyba wyjaśniona, klucz jedzie do Białego cały i zdrowy, a kolejne rzesze studentów będą spały bezpiecznie. Szkoda, że głównie co się będzie pamiętać z fajnego weekendu to wojenka o nic. Jakby nie dało się tego załatwić na prv. Więcej chillu. Dymitr mógłbyś pociąć te ostatnie strony, bo jak ktoś "nowy" będzie je czytał to się załamie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Robaczek pisze:Widzę, że moje posty jednak przyniosły skutek. Przyszli ludzie to spokorniał i się teraz wycofuje. Bingo! Dzieci w Afryce, nadchodzę!
Bardziej serio: nie obrażę się jak ktoś moje posty z resztą spamu wytnie. Cel został osiągnięty.
Mam złą wiadomość, Twoje posty nie odniosły skutku, po prostu byłem zajęty na priv. :mrgreen:
Ale do rzeczy, już lepsi ode mnie napisali, że byłbyś pierwszy do wylotu. :wink: Więc nie będę już ciągną tematu.


@ Misha a ja mam pewne wątpliwości, czy można bezkarnie wysłać graczowi 0 pkt z mastera. Nie chciałbym, aby takie postepowanie rodziło pole do nadużyć. Karta Gracza wydała mi się pierwszym naturalnym pomysłem, ale mogę się mylić. Oczywiście regulamin LL mógłby pewne sytuacje zacząć przewidywać.

Edit.
@ Ciastor, po prostu przeczytaj uważnie moje posty i zrozum, że to nie jest jakaś wojenka o klucz. :wink:

A teraz spać, następny odcinek Waszej ulubionej sagi już jutro. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Dastor: jak mówisz, że jedzie to dla mnie sprawa praktycznie załatwiona i koniec tematu ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dastor pisze:Szkoda, że głównie co się będzie pamiętać z fajnego weekendu to wojenka o nic.
No tak, faktycznie, był wielki potencjał żeby pamiętać coś jeszcze, ale bezpowrotnie go zgubiliśmy ok. 16tej w sobotę ;)

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

@All
może 2 rzeczy

po 1 wydaje mi się, że warto ograniczyć komentarze w stylu "e to przecież gówniana sprawa o co wy się czepiacie to tylko klucz"
- nie wiecie co było dogadane i jak, ja też specjalnie nie wiem, wiec nie oceniam
- jakby ktoś przyjechał i się schlal w trupa :)na Narbutta gdzie jest normalna szkoła albo spalił zioło i byłaby opcja, że dyrekcja zrezygnuje ze współpracy z klubami to też by było "oj to głupstwo", przeszlibyście do tego jakby nigdy nic? czy jakikolwiek inny klub w podobnej sytuacji. Zakładam, że nie, więc chill. Adwokatów tu nie trzeba. Chłopaki są w kontakcie a live stream zapewnia kanał Siweusz.TV w jakości HD. Dogadają się bez udziału osób trzecich jeśli będzie wola.

to hobby bez miejscówki nie kwitnie i tyle, a rozpoczęcie współpracy z NZS polibudy i gwintem ma szansę wspomóc, zwłaszcza, że w akademikach klub FW ma możliwość grania co tydzień i ma tam część swoich gratów

po 2 nie biorę udziału w tym, ale zaoferowałem możliwość zawiezienia klucza do białegostoku przed świętami - niestety Rince do mnie nie zadzwonił, nie było żadnej rozmowy/kontaktu o tym że może gdzieś się ustawić czy mógłbym ja podjechać do niego, olewka na ten moment była a szkoda, bo dawno by klucz był na miejscu

Całkiem słusznie Siweusz podniósł temat publicznie, bo przynajmniej coś się ruszyło jak rozumiem i miejmy nadzieję się wyprostuje, a co będzie w raporcie do kanclerza heh to się okaże.
Natomiast chyba warto zrobić wszystko, żeby nie było tam zbyt dużo jadu?
jak pewnie większość z was studiowała to wie, że byty ludzkie pokroju pani z dziekanatu bywają wyjątkowo miłe i zawsze chętnie pomagają i rozumieją sytuację petenta :-)

Siwy mógł inaczej to ująć, ale zdecydował na ostrzejsze potraktowanie tematu.
Alleluja i do przodu :-)
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2014, o 05:52 przez misha, łącznie zmieniany 1 raz.
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

viatroof pisze:I teraz uwikłany moderator powinien zamknąć temat na jakiś czas i zostawić go drugiej moderatorce działu do wycinania i ponownego otwarcia. Dalsze przepychanki nic dobrego nie przyniosą.
nie zamknę. Edytuję Waszą radosną twórczość - przekażcie swoim łacinniczkom, że kiepsko uczyły :mrgreen:

A teraz skończcie już kląć, bo to też trzeba potrafić. A jeśli nie skończycie, to ja zacznę - jesteście pewni, że właśnie TEGO chcecie? :evil:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Kubcio pisze: Chyba jest pat. Panowie... chyba nie rozwiążemy tego problemu inaczej niż przez użycie tajemnej, zagubionej metody rozwiązywania takich sytuacji w battlu... na następnego mastera oficjalnie ogłaszam...

JAJOCIĄG
było. Kręcenie sutów też było. Wymyśl coś nowego :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

to nie euro, zeby wymyslac jakies nowe sposoby.

Lepiej zostac przy starym sprawdzonym. Barbara moze w sumie cos powiedziec czy dawal on rade ;)

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Pffff... wiem, że było. Dlatego napisałem, że "zapomniany". Bo niewielu już ludzi żyje, którzy by to pamiętali. Takie piękne czasy... :cry:

Dlatego sugeruje przywrócić tradycję Pierwszych Battlowców i ogłosić sąd Boży i niech Siweusz i Olo Cham Każdy Cal niech się zmierzaw w... JAJOCIĄGU

IMO dobrze, że kwestia wypłynęła publicznie.
Nie dobrze, że dyskusja potoczyła się tym torem. I tyle ode mnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Kubcio pisze:Pffff... wiem, że było. Dlatego napisałem, że "zapomniany". Bo niewielu już ludzi żyje, którzy by to pamiętali. Takie piękne czasy... :cry:
Hmmm nawet ostatnio w sądzie spotkałem jednego z głównych weteranów tej konkurencji :wink:
Może na rozgrzewkę rewanż wyjadaczy, a na finał walka wieczoru?

Myślę, że Rudy może być doskonałym konferansjerem, a Shino sędzią!!! :wink:



P.S. Młody rozpisze zakłady i jedziemy! :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

JAJOCIĄG.... ehhhh, aż się łezka (z bólu) w oku zakręciła....


edit: może wprowadzić za rok jako jedną z konkurencji po siłowaniu się na łapę?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Mhm, polecam każdemu, kto nie próbował. Ale ja mimo wszystko podziękuję.

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

swieta_barbara pisze:Mhm, polecam każdemu, kto nie próbował. Ale ja mimo wszystko podziękuję.
Siłowanie na rękę, czy jajociąg ? ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Siweusz pisze:
Dymitr pisze:Na kulturę trzeba zasłuzyć, wiek tego nie gwarantuje. Ja się z Tobą nie spieram, a kolejny raz przywołuję do porządku. Groźby jakimi rzucasz na lewo i prawo, nie powiny się tu pojawiać. Mam nadzieję, że nie robi Ci już różnicy czy piszę czerwonym kolorem czy nie. Jeśli natomiast myślisz, że mam z Tobą konflikt, to zdecydowanie "Nic nie wiesz, Jonie Snow"
Dobre wychowanie gwarantuje kulturę starszemu. Ale dobre wychowanie trzeba odebrać. (Luz, to tylko niewinny przytyk :wink: )
Nie przytyk tylko pełna zgoda :)
Jak się ze mną nie spierasz, to się nie spieraj. I skończ tę przepychankę. Ja groźby kierowałem TYLKO do Ola.
Zauważ Dymitr, że FW najpierw starali się załatwić sprawę polubownie i na PW a DOPIERO groźby spowodowały oddanie klucza. O kim to świadczy źle, sam pomyśl. A co do tekstów Robaczka, że nic te groźby nie dają, cóż, Rince najwyraźniej uznał inaczej :P

Spalenie miejscówki w tak dziwaczny i durny sposób byłoby mega słąbe, ale faktycznie trudno mi pwoiedzieć, jak można by unikać czegoś takiego w przyszłości
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

jedyne, czego bym na miejscu Siwego nie pisał, to że skończy Rince'owi karierę, ale myślę że to było potrzebne w celu wzmocnienia przekazu :P

moim zdaniem dobrze zrobił, jeśli ktoś umie być w porządku na swoim podwórku, to powinien też tak samo się zachowywać na gościnnych występach. Nawet jeśli mu materace śmierdzą, no to come on - nie zostawiaj po sobie problemów. Można było elegancko przekazać klucz Mishce bez dodatkowych problemów, skoro kolega nie skorzystał, to należało motywować inaczej. Pamiętajcie, że nie chodzi o dorobienie klucza za 20 zł (pal sześć), tylko o nie dawanie babce pretekstu. Sam uważam, że kobiecina przesadza, ale to nie my tu dyktujemy warunki. Wy zresztą też nie.

Jankiel pisze:Z takim nastawieniem nie przyjeżdżaj na nasze mastery. Nie dorabiamy zapasowych kluczy dla książątek, które nie potrafią się zachować.

Nie ogarniam tego. Zaraz się okaże, że winę za zaistniałą sytuację ponoszą wieśniaki z prowincji, które nie dość, że nie są w stanie docenić tego, że Pan z metropolii ich odwiedził, to jeszcze mają czelność pyskować, że nie posprzątano.
Też uważam, że ostatnio pojawiła się grupa osób które wyżej sr*ją, niż d**ę mają, jak to mawiamy na prowincji :)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Adaś, przecież ja nawet napisałem, że ich rozumiem. Rozgranicz merytorykę dyskusji od nieodpowiedni dobranych słów. Jedynie te mi nie odpowiadały...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Cauliflower pisze: Myślę, że Rudy może być doskonałym konferansjerem


No cóż, nie ukrywam, że chętnie podejmę się zorganizowania i poprowadzenia tej niezwykłej gali 8)
a Shino sędzią!!! :wink:
Myślę, że śmiało może być "grającym" sedzią :D
P.S. Młody rozpisze zakłady i jedziemy! :wink:
5% zysku dla mnie.

W takim razie OFICJALNIE ZAPRASZAM NA GALĘ JSW (Jajociągowe Sztuki Walki)! Termin i harmonogram walk już w krótce!

Uchylę rombka tajemnicy i powiem, że walką wieczoru, tzw FREAK FIGHT będzie walka... ważącego mnóstwo kilogramów, barbarzyńcy ze wschodu Siiiii-weeeee-uuuuuuu-SZAAAAAAA... z Jaśnie Oświeconym, mierzącym Wszystkie Cale (wzrostu), przybyłym ze stolycy, Oleeeeeeeem, Każdyyyyyyyym Caaaaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeem!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

CzarnY pisze:
moim zdaniem dobrze zrobił, jeśli ktoś umie być w porządku na swoim podwórku
:lol2: :lol2:

Sorry, nie mogłem się powstrzymac.

Może to bardzo nieladnie, ale ten temat bardzo poprAwil mi humor.
Good job Olo!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Kielon pisze:
CzarnY pisze:
moim zdaniem dobrze zrobił, jeśli ktoś umie być w porządku na swoim podwórku
:lol2: :lol2:

Sorry, nie mogłem się powstrzymac.

Może to bardzo nieladnie, ale ten temat bardzo poprAwil mi humor.
Good job Olo!
Ulalalala... cóż to za potężna legendarna postać obudziła się ze snu kiedy tylko poruszony został temat jajociągu :D
Obrazek

ODPOWIEDZ