Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: Grabz »

Marudzicie, świetny jest a blaszana łapa dodaje mu tylko uroku.Młotek rzeczywiście jakiś dziwny :? .

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Nawet nie wiedziałem, że coś nowego wypuścili. Mnie się tam podoba, klimat trzyma i nawet ta metalowa łapa dodaje mu charakteru (chciałem napisać "uroku", ale mi ręka zadrżała :lol2: ). A młotek taki trochę jak od chaosowych maruderów :wink:
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

A co powiecie na to:
http://wargamesfoundry.com/fantasy_rang ... =&page=all, według mnie ma staroedycyjny klimat.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

link do tej firmy się przwijal już tutaj niejednokrotnie. Wszystko fajnie tylko wzorów jest mało, wszystkie są mało skomplikowane (dwu formowe) i cena też nie zachęca...
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

http://www.bugmansbrewery.com/topic/304 ... ntry351148
Gość robi figurki dwarfów w stylu Maraudera i, moim zdaniem, nieźle mu to idzie. Nie jest to jakaś wielka produkcja, ale istnieje możliwość kupienia kilku modeli, które trochę mogą urozmaicić armię :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

A czy ktoś się orientuje czy ktoś rozprowadza w polsce figurki z Foundry?
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek

Taki trochę bardziej "nasz" niż "wasz" :wink:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Barth pisze: Taki trochę bardziej "nasz" niż "wasz" :wink:
Też mam takie wrażenie :P
No ale może jak będzie pomalowany to będzie wyglądał jakby stał po prawidłowej stronie mocy :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

fajny ładnie sie pomaluje i bedzie nasz:D
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Bliżej mu na razie do "the dark side of the force" niż do nas ;]
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Dać mu porządny krasnoludzki topór zamiast tej pedalskiej gwiazdeczki i będzie gites.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bylo (i to przynajmniej raz). Co nie zmienia faktu że modele udane a i cena zachęcająca.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Przewijał się swego czasu temat krasnoludów od Ratnika, najpierw wyszperał je Rakso, potem ja je gdzieś wrzucałem. Oto przynoszę krasnoludzkiej braci dobrą nowinę! Są już dostępne na zachodzie, i to od jakiegoś miesiąca! http://www.ursamajorminiatures.co.uk/ht ... tnikDwarfs
Wcześniej można je było nabyć tylko od producenta lub za pośrednictwem jednego czy dwóch sklepów rosyjskich, lecz był ogromny problem z dostępnością, płatnościami i wysyłką. Teraz natomiast są produkowane na licencji w Anglii, więc kłopoty się skończyły :wink:
Planuję jakoś w sierpniu złożyć u nich spore zamówienie, gdyby byli jacyś chętni, piszcie na pw :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

Chodząc po forach wyczaiłem coś takiego (mam nadziej że nie było).
Link bezpośrednio do producenta http://www.victorialamb.com/

Obrazek

oraz

Obrazek

Jakieś wspólne zamówienie?
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

eee.... paskudne :?
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

Pierwsza figsa nie jest zła ale następne nie wyglądają jak krasnoludy ani nawet ich kuzyni :?

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Ten Zły pisze:Pierwsza figsa nie jest zła ale następne nie wyglądają jak krasnoludy ani nawet ich kuzyni :?
Bo to krasnoludzkie kobiety :D Bez przesady, Krasnoludom też jakaś minimalna doza przyjemności od przedstawicielek płci pięknej się należy :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Abaddon pisze:
Ten Zły pisze:Pierwsza figsa nie jest zła ale następne nie wyglądają jak krasnoludy ani nawet ich kuzyni :?
Bo to krasnoludzkie kobiety :D Bez przesady, Krasnoludom też jakaś minimalna doza przyjemności od przedstawicielek płci pięknej się należy :mrgreen:
No, zwłaszcza jak taka czeka na chłopa w domu z wałkiem/toporem :?

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

- O której to się wraca do domu?
Ten tekst usłyszany z ust szacownych krasnoludzkich matron musi brzmieć zabójczo. Dosłownie i w przenośni.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

ODPOWIEDZ