Euro 2012 w piłkę nożną

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Re: Euro 2012 w piłkę nożną

Post autor: Pająk »

Vallarr pisze:Hah.
Nie chcialo mi sie klocic z tymi, ktorzy na poczatku skakali do mnie, ze sie nie znam na pilce skreslajac francje, anglie i wlochow. Poki co kij wam w oko, francja nie pokazala nic poza Riberym, Benzema drewno jak zawsze (tak, jestem fanem Igly), ladny gest hiszpanii by strzelal znow Xabi =D>
Ribery właśnie grał dużo poniżej swoich możliwości.

Dobrze grał Debuchy, niestety zrobił błąd przy bramce. dobrze grał Lloris. M'Villa też całkiem, całkiem, Benzema na początku dobrze, później przygasł. Ale u Francuzów brakowało tego samego, czego nam w meczu z Czechami - woli walki.

Hiszpanie zagrali nudno, ekonomiczne, ale do bólu skutecznie...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Karny był baaardzo mięciutki imho. Ale Francuzi nie zasłużyli na zwycięstwo. Szkoda, że Hiszpanie nie zostali zmuszeni do wysiłku - grali sobie jak na treningu momentami. Mecz może nie słaby, ale bardzo mało emocjonujacy, głównie dlatego, ze miało się wrażenie, że obie drużyny nie grają na maksa... Jedynie piękna akcja przy pierwszej bramce i kilka prostopadłych podań ze strony Hiszpanów mogło się podobać. To za mało, jak na ćwierćfinał ME...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

No wynudziłem się setnie - jak na razie najnudniejszy ćwierćfinał. Karny lekko naciągany - równie dobrze można było gwizdnąć dla Francji parę minut wcześniej - podobnie było. Ale cóż, gracz Barcelony, to takie "akcje" ma we krwi :D

Ciekawy półfinał będzie. Myślę, że Hiszpania do finału nie wejdzie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Zamiast pisać, że karny naciągany lepiej przyjedź jutro na turniej :P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pająk pisze:Zamiast pisać, że karny naciągany lepiej przyjedź jutro na turniej :P
:?:

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

to do Scimitara :P

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Pająk pisze: Ribery właśnie grał dużo poniżej swoich możliwości.

Dobrze grał Debuchy, niestety zrobił błąd przy bramce. dobrze grał Lloris. M'Villa też całkiem, całkiem, Benzema na początku dobrze, później przygasł. Ale u Francuzów brakowało tego samego, czego nam w meczu z Czechami - woli walki.

Hiszpanie zagrali nudno, ekonomiczne, ale do bólu skutecznie...
Ribery robil co mogl, ale od razu doskakiwalo do niech minimum 3 obroncow, a i tak mimo to zagrywal do kolegow. Ktorych w tym meczu nie bylo poza moze Debuchym i M'Villa wlasnie, ale tez poza checia do gry nie blysneli. Mozna bylo spodziewac sie wiecej od niego, ale wymagac ciezko patrzac na warunki.
Naprawde licze na to, ze hiszpania choc raz na euro zagra na 100%, bo obecnie nawet nie wiadomo czy potrafia. Inna sprawa, ze sama francja sprowokowala do takiej gry - po co sie wysilac, jak przeciwnik sie poddal?

Oby jutro byl ciekawszy cwiercfinal niz pierwsze 3 razem wziete, a niestety to nie jest trudne.

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Poddając się, Francja zadośćuczyniła swojej długiej tradycji w tym temacie :lol2:

A na poważnie to jedyny dobry mecz 'prawdziwej' Hiszpanii widziałem w starciu z...Irlandią. Chociaż tak naprawdę też ciężko to stwierdzić bo przeciwnik był dwie klasy niżej. Jeśli dalej będą tak grać to Niemcy zrobią z nimi bardzo brzydkie rzeczy w finale. O ile Hiszpania do niego doczłapie :roll:

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

A ja mam nadziieje ze portugalia wywali hiszpanie z turnieju. Taki rewanz za RPA.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

+1
Tak też mam taką nadzieję. Za brak zaangażowania powinni ich ukarać :wink:
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Co tam brak zaangażowania ? Zanudzanie kibiców to jest ważne.
I miliardy podań.
Dość już tej nudnej, wzorowanej na Farselonie piłki. Gdyby chociaż mieli coś na kształt Messiego, który prowadziłby indywidualne akcje. Ale tak to jest Iniesta którego wręcz nie znoszę.

Och, dlaczego Hiszpanie nie mogą grać odważniej i ofensywniej. Mają w lidze takich wspaniałych zawodników, którzy nie grają w Realu czy Barcelonie.


A co do dzisiejszego meczu.
Mam nadzieję, że De Rossi zrobi nurka obok Rooney'a - a ten go za to zmasakruje.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mi tam Iniesta nie przeszkadza, poza tym imho nie jest to wina piłkarzy, tylko samego Delbosque - przenicował zespół, wypatroszył praktycznie z napastników, których posiada przecież. Nic mnie bardziej nie wk...wia, jak gra bez środkowego napastnika. Że to się nie sprawdza z dobrymi drużynami, bo stoperzy mają duże pole manewru nie musząc kryć takiego Negredo czy innego gostka, pokazały mecze Barcelony z Chelsea. Stoperów MUSI absorbować napastnik - wtedy cała reszta ma łatwiej. A tu... szkoda gadać, grają praktycznie bez napastników...

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

I szczerze im życzę by odpadli. Euro powinien wygrać ktoś kto jest nie tylko skuteczny, ale i jego gra jest widowiskiem (a nie szeregiem beznadziejnie nudnych podań). Tu pasują Niemcy (ale też nie chcę by wygrali). Ozil gra na prawdę niesamowicie, po średnim sezonie w Realu nie spodziewałem się tego. Do tego cała reprezentacja chodzi jak w zegarku.

Ale ja mimo wszystko trzymam kciuki za Anglię. Walcott, Rooney, Oxlade, Young, ... Poza tym Anglia już dość długo nie zdobyła żadnego tytułu. Jak poprawią grę w obronie to może być całkiem ciekawie.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Na razie fajny mecz Makaronów z Synami Albionu - już teraz więcej emocji niż wczoraj w całym meczu.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Może w końcu będzie dogrywka i karne?
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Spora szansa, choć myślę, że ktoś strzeli i jak będzie remis to jakieś 1:1 jak coś. Na razie okazji nie brak.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

nie wiem jak wy ale Rooney wg mnie ma dosyć bandycką powierzchowność
nie wiem może jego twarz i jej wyraz kojarzy mi się z bandziorem. Ale dobry jest to
trzeba przyznać, równowazy to Balotelli.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Rooney miał przerwę od gry i się wprowadza w grę jeszcze. Pozostaje czekać aż obie drużyny trochę się otworzą bo póki co mamy szachy na boisku :)

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Wrzucaj co chwilę piłkę w pole karne przeciwnika - polski komentator powie, że grasz nieciekawie i asekuracyjnie.
Wymieniaj 1000 bezproduktywnych podań przed rozpoczęciem właściwej akcji - polski komentator pochwali Cię za piekny, finezyjny i ofensywny futbol.

Tyle mam do powiedzenia o naszych kochanych komentatorach ...

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Ingen175 pisze:Wrzucaj co chwilę piłkę w pole karne przeciwnika - polski komentator powie, że grasz nieciekawie i asekuracyjnie.
Wymieniaj 1000 bezproduktywnych podań przed rozpoczęciem właściwej akcji - polski komentator pochwali Cię za piekny, finezyjny i ofensywny futbol.

Tyle mam do powiedzenia o naszych kochanych komentatorach ...
Skill, technika, kontrola i opanowanie vs granie na chaos, na afere bez pomyslu? Twoj wybor.

Zablokowany