ETC 2010 Live

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Re: ETC 2010 Live

Post autor: Jedy Knight »

Kalesoner pisze:Też się nad tym zastanawiałem, ale co wtedy z Bazyliszkami? No i musieliby ograniczenia szybciej wymyślić, bo fajnie by było podać punkty na Bazyla pewne tak ze dwa mieszki przed.
Jedy Knight pisze:
Deadline - January first.

Moving "live"project, with input from 8th tournaments, and changes.

1st of October for an early draft, 1st of December for the second draft. Moreover these drafts should as last year be emailed to the Captains (and posted on the forums) for them to collect input from their community/team.


Outline for the start -

GF-like LOS
Standard ETC (Danish Comp) limits, One Lord - All armies are equal.
2400
Only 12 PD per magic phase.
As little "bans" and rules changes as possible. At least for the start, may get harder as input flows in. (Exact opposite of Ruffy starting point )


"Consensus" rather than votes.


Anyone against?
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

swieta_barbara pisze:Przydalby sie tygodniowy kamp batlowy, gdzie kazdy musialby z kazdym innym uczestnikiem rozegrac 2 bitwy (w sumie po 58). Osoby, ktore nie potrafilyby poswiecic takiego tygodnia na treningach, nie jada.
Łatwo można skrócić to zdanie do: Pracujesz? Nie jedziesz!
Obrazek

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

A może zwycięzca DMP powinien brać z definicji 5 miejsc i dokooptowywać trzech wybranych najemników wg jakiś zasad, ale do końca roku? Byłaby upragniona stabilizacja i łatwiej o treningi, bo ludzie z jednej drużyny zazwyczaj mają blisko do siebie. Skoro wygrywają DMP to i skilla mieć muszą. Winner takes all i problem mamy z głowy. Inaczej zawsze będą jakieś hocki klocki i niedomówienia, a w powyższej propozycji zawsze jest kontra - mogłeś mnie pokonać na drużynówce.

A Ty Thurion nie mogłeś sobie odpuścić z szydzenia, mimo tego, że jak widać zdanie masz podobne do mnie :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

ksch plan niezly, ale jedno 'ale'. Na DMP jezdzi sie klubami. A najlepsi gracze nie sa z jednego klubu. Mamy w Snocie dwoch kozakow, w Ordinie dwoch, w Inkwizytorze, Rogatym, Animosity, Jezdzcach itd... Sily sa rozlozone. A na ETC powinien jechac dream-team.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Cosmo pisze:Mamy w Snocie dwoch kozakow,
Kogo masz na myśli :twisted: . Oj ciesz sie że w tym roku pojechałeś bo za rok wracam do składu :twisted:
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Hyhyhy ;P To byla tylko symboliczna liczba :-) Zreszta gdyby to miala byc dwojka to przeciez sie lapiesz, nie marudz ;*

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Być może zasady ETC nie będą odbiegały zbytnio od naszych (lub wcale!) ogólnie przyjętych na turniejach w 8ed i problem ogrania na zasady ETC sam się rozwiąże? :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Cosmo pisze:ksch plan niezly, ale jedno 'ale'. Na DMP jezdzi sie klubami. A najlepsi gracze nie sa z jednego klubu. Mamy w Snocie dwoch kozakow, w Ordinie dwoch, w Inkwizytorze, Rogatym, Animosity, Jezdzcach itd... Sily sa rozlozone. A na ETC powinien jechac dream-team.
Jasne Cosmo, ale jak pokazały lata 2009 oraz 2010 czasem team jest lepszy niż najlepsi indywidualiści. Poza tym może zbyt sztywno trzymamy się przekonań: najlepszy jest XYZ, niech najlepszy wygra z innymi, obojętnie czy poprzez ranking, czy poprzez DMP, czy turniej eliminacyjny. Inaczej co rok, cały system będzie obliczony na przepchnięcie XYZ obojętnie na wszystko. System pod konkretne osoby. Chyba, że ktoś zrobi taką wajchę jak JH, ale czy to jest lepsze niż jazda zwycięzców DMP?
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Pierdole Twoje mroczne plany Krzysiu ;P Trzeba bylo z takimi rewelacjami wyskakiwac pol roku temu to bym sie do Snota zapisal ;P A tak mnie Mlody na miejscowce wydyma ;D

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Cosmo pisze:Pierdole Twoje mroczne plany Krzysiu ;P Trzeba bylo z takimi rewelacjami wyskakiwac pol roku temu to bym sie do Snota zapisal ;P A tak mnie Mlody na miejscowce wydyma ;D
spoko loko Cosmo, Mlody wezmie TK :P

Eman
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: Legion/Kraków

Post autor: Eman »

Heyka !!!
Lazur pisze: Łatwo można skrócić to zdanie do: Pracujesz? Nie jedziesz!
A to dlaczego :?: U nas, z tego co sie orientuje, to wszyscy reprezentanci pracuja ... i kazdy walczyl jak lew o urlop, zeby pojechac na oboz przygotowawczy. Vladd to nawet malo z pracy nie wylecial :twisted:
Wszystko kwestia priorytetow i zaangazowania.
Cze !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Eman pisze:Heyka !!!
Lazur pisze: Łatwo można skrócić to zdanie do: Pracujesz? Nie jedziesz!
A to dlaczego :?: U nas, z tego co sie orientuje, to wszyscy reprezentanci pracuja ... i kazdy walczyl jak lew o urlop, zeby pojechac na oboz przygotowawczy. Vladd to nawet malo z pracy nie wylecial :twisted:
Wszystko kwestia priorytetow i zaangazowania.
Cze !!!
Mając własną firmę to możesz sobie wiesz co.

Powiem jeszcze coś na moim przypadku.
Parę osób z top-u narzuciło czerwiec [ jakiś tam weekend ] na eliminacje bez żadnej szansy na elastyczność a miesiąc ten jest qwa najbardziej nieodpowiedni dla mnie... rocznica ślubu: moja, moich rodziców, ślubował braciak, urodziny, imieniny mamy i ojca + urodziny kolejnego braciaka i na to wszystko jeszcze kurwa chrzciny chrześniaka... Jeden jedyny taki miesiąc w roku i weź tu kurwa czas znajdź na eliminacje... :roll: a czasu na takowe było duuuuużo bo liga specjalnie była kończona wcześniej z tego co wiem...

Tak więc proszę nie mówić że jak nie chcesz ruszyć dupy to nie jedziesz.
Chcieć można ale to nie wszystko...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Cosmo pisze:Pierdole Twoje mroczne plany Krzysiu ;P Trzeba bylo z takimi rewelacjami wyskakiwac pol roku temu to bym sie do Snota zapisal ;P A tak mnie Mlody na miejscowce wydyma ;D
Hehe, to jest argument, który do mnie przemawia :D Inna rzecz, że akurat na Śląsku jest potencjał na dobre miejsce.

Ale i tak bym się nad tym zastanowił. Jeśli nie w tym to w przyszłym roku. Zalety?
1) Proste zasady;
2) Wynik nie jest efektem układów;
3) Jest czas na trening.

Wady:
Zapewne nie pojadą wszyscy, którzy są uznawani za najlepszych, no bo ktoś musi przegrać.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

nie da się zrobić tak żeby pojechali wszyscy najlepsi.
w tym roku nie pojechał Thurion, Młody, Shino czy Pasiak, a w przyszłym...

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Niech jadą jako najemnicy.
Np. niech się z Polaków zmontuje skład Irlandii, Irlandii północnej, Walii, Szkocji itd.
Albo lepiej.
Niech Polacy zmontują zespół i jadą w barwach np. Serbii, Rumunii, czy jakiejś Tunezji.

Są jakieś przeciwwskazania do takiego zabiegu?
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

bigpasiak pisze:
Eman pisze:...
Lazur pisze:...
Wszystko kwestia priorytetow i zaangazowania.
...
...
Dajesz wyzszy priorytet na ETC niz slub/chrzciny/sranie/chlanie* i po sprawie.
Ergo jak sie chce i ma na to parcie to sie znajdzie czas.

* tu Cosmo pewnie sie oburzy ze chlanie ma wyzszy priorytet niz ETC. :wink:

Pozdrawiam
Pelzak
"Lepszy mały ale własny i z przodu, niż duży ale cudzy i z tyłu..."

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Żesz w morde - to ludki powinny być ważniejsze niż rodzina i praca? Damn :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

nie musi bo może robić to i to, zresztą sam widziałme ile pił i jak grał 8)

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Cosmo to jednak pieprzona patologia :D
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

jedno o czym piszesz to 100% real, malomiasteczkowo wiejsko polskie podejscie na zasadzie:
'ja nie jade na Euro i nigdy nie pojade to co mnie obchodzi jakas 8 powergamerow? po co mam cos pod nich organizowac, jeszcze mi frekwencja ucierpi, niech sie lamusy i pseudo gwiazdorzy pultaja'
niestety z mentalnoscia narodu nie wygrasz
Ej, sorry, ale jak ktoś ma tak duże parcie na ligę, że nie jest w stanie wystawić słabszej rozpy (na Euro) przeciwko mocniejszym (na balancing patch), to niech się nie pcha na Euro.
Ile razy trzeba pisać, że Butanowi ani Cosmowi brak turniejów na ETC w niczym nie przeszkadzał i grali rozpami na ETC (czasami mniejszymi, bo turniej był na 2350, a brali rozpy na 2000-2250) na normalnych turniejach? To nie jest problem, a daje możliwość przetestowania się w bardziej ekstremalnych warunkach.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ