A skąd wziąć taki ładny modeeeel?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Z GS sobie ulep sztandar. To chyba najprostsze po lepieniu kolców.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

nie pomyślałem o tym dzięki :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Obrazek

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

A co myślicie, żeby tego dreadlorda na dark steedzie wsadzić na CO? Czy wogóle się da i czy to coś co on tam ma to mozna zaliczyć do sztandaru?
Obrazek

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Moim zdaniem to wszystko się da, jak nogi będą za wąskie to na imadło i rozszerzać :D A to co on trzyma w łapie to spokojnie za sztandar może uchodzić.

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

o kurde rozszerzać nogi na imadle - bolesne ;P

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

tylko, że on ma to chyba za plecami anie w łapie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

co w końcu z tymi harpiami? Nigdzie nie można ich kupić a jednak w starym świecie (przynajmniej na internecie są). Czy przypadkiem się nie okaże, że nie można ich kupić? Bo się wacham czy nie lepiej CoK-i kupić
Obrazek

Awatar użytkownika
Voihiern
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Voihiern »

W starym świecie już nie ma, pisałem maila, podobno sprzedały się w weekend i mają wypaść z oferty na stronie. Ostatnio kupiłem 4 ostatnie w rebelu i 2 ostatnie w bitewniakach, nigdzie indziej nie znalazłem, a pisałem chyba do wszystkich sklepów jakie znalazłem na necie.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

no to Coki :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Post autor: Rizzen »

Ten smok wydaje mi się genialny, no i ma już bohaterkę na plecach. Mam jednak pytanie, czy ktoś go ma i czy w rzeczywistości też tak ciekawie wygląda? No i jak rozmiarowo, bo tego też nie wiem. Jakość zdjęcia nie pozwala się niestety lepiej przyjrzeć, a ze smokami jak z niektórymi kobietami. Z bliska dużo tracą... :P
Obrazek
Jeśli ktoś wie jak go kupić to proszę o pomoc. Z tego co słyszałem Sindarion zawiesił działalność, więc tam nie da rady a innych miejsc w Polsce z nim nie znam.

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

Rizzen, mam gadzinę - u mnie będzie może robił za smoka pod Karla Franza. Fajnie odlany a jedynym problemem jest długaśny ogon - ciężko go ustawić tak żeby był dostęp do podstawki

Obrazek

http://jotte.istore.pl/pl,product,31781 ... arath.html tu jest link do jamy (swoją drogą koszmarna cena - ja kupowałem za jakieś 120 zł

PS - Tak, jest ciekawy ;P
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

świetny! może ma go ktoś pomalowanego pokazać?
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

mój jest niestety od roku w podkładzie

http://www.reapermini.com/TheCraft/20

ale tu jest kozacki tutorial ;)
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Post autor: Rizzen »

Foalooke, dzięki. Wygląda rewelacyjnie. Jak pomalujesz to daj na forum, chętnie zobaczę.
Co do malowania to ten niebieski kolor na początku mnie odrzucił, ale przyznam, że po zakończeniu wygląda całkiem fajnie. Ten smok na razie ma pierwszeństwo, chcę go jako czarnego smoka do armii Dark Elfów. Wybierałem między nim a Cynwall Titan Dragonem:
Obrazek
Oba wyglądają bardzo drapieżnie, tylko, że z Titan Dragonem jest więcej pracy. Nie ma jeźdźca ani miejsca na siodło.

Edit: Zauważyłem, że ma dwa rodzaje skrzydeł w pudle. Wybiera się, czy dostałeś oba?

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

dostaje się tylko te złożone, te użyte do modelu pochodzą od tego smoka : http://www.sindarion.istore.pl/sklep,30 ... 541,0.html

Co do miejsca na siodło - Lavarath też go nie ma - (firmowa elfka siedzi za daleko żeby użyć jej miejsca). Jego zaletą jest brak rogów na karku co ułatwia sprawę ;)

A co do malowania - mój sobie jeszcze na farbę poczeka - przed nim jest pół armii (choć znając mnie przez wakacje go zacznę ;/... a armia będzie czekać - zresztą looknij na bloga, tam jest kolejka malarska na najbliższe miesiące opisana
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Mi sie podobaja smoki HE od GW
Maja jakis taki swojiski klimat
Jak bede chciał miec smoka to kupie właśnie od HE posadze na nim hero od DE i bedzie git
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1551
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Co do malowania to ten niebieski kolor na początku mnie odrzucił, ale przyznam, że po zakończeniu wygląda całkiem fajnie. Ten smok na razie ma pierwszeństwo, chcę go jako czarnego smoka do armii Dark Elfów. Wybierałem między nim a Cynwall Titan Dragonem:
Wiesz ze Titan nie jest produkowany od lat;)? I ze kosztował 700zł;)? :wink:

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Ja dziś stałem się posiadaczem smoka do HE (ten plasikowy z rydwanową podstawką). Sam smok nie wymaga większych przeróbek, od wymienić lejce (oryginalne są IMO badziewne), spiłować parę helfowych znaczków i będzie git. Gorzej przedstawia się sytuacja z jeźdźcem. Na początku myślałem że posadzę na smoku nowego COKa ale wygląda na to że ma za mały rozstaw nóg aby zmieścić się na siodle. Oryginalne nogi odpadają. Moje pytanie jest takie: macie jakiś ciekawy pomysł na dreadlorda ??? Coś co nie wymaga zbyt wielkich umiejętności konwertowania. Jakiś model GW lub alternatywnej firmy, który pasuje i nadaje się na smoczego jeźdźca DE. Mile widziane będą również zdjęcia waszych przeróbek tego smoka, jeśli takowego posiadacie :wink:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Woźnica od rydwanu ( ten trzymający dlejce) daj mu tylko zamiast bata halabarde albo miecz i powinno być git.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ