Galeria Elegancji (up- Danony 15.09.13)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Galeria Elegancji (up- 27.10.09)

Post autor: Rakso_The_Slayer »

brud, smród i choroby
=D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Fajnie. Czekam na dalsze postępy w tworzeniu armii. Też zabrałem się za monków :D
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

bez obrazy ale metalowych monków to sobie olałeś, pomijając kolorki... podstawki też sobie olałeś do nich... :(
to mój ulubiony klan pestilence dlatego pewnie tak do sprawy podchodzę!
za to drugi oddział to już inna śpiewka! bardzo mi się podoba a command od starych monków fajnie się z nimi komponuje!

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Hehe, chyba Kefas nie doczytaleś bo te pierwsze monki i te drugie to ten sam regiment :D
pierwsze zdjęcie przedstawialo monków przed bejcowaniem, a to drugie już po bejcy i zmianie podstawek :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Coraz bardziej intryguje mnie to bejcowanie, gdyż efekt na twoich monkach jest zajebisty =D>

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Siema,
Do tej pory nie dawałem do komentowania prac które maluje na zamówienie; lecz dziś postanowiłem na próbę wrzucić jedno z moich ostatnich zamówień:
Najpierw fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Teraz kilka słów wyjaśnienia; kolorystykę dobierałem sam, poziom to TT+, model został już oddany właścicielowi więc nie da rady nanieść żadnych poprawek ale śmiało komentujcie - wszelkie uwagi przemyślę i postaram się w miarę możliwości zwracać większą uwagę na dany element następnych projektach :wink:
Szczególnie ciekaw jestem co myślicie o kolorystyce, bo powiem szczere mnie się strasznie podoba :P
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Według mnie figurka jest spoko tyle że trochę ten płaszcz odtaje od reszty...

Cieniowanie jest spoko, oczy Qnia też, no i podstawka jest świetna.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Kolorystyka jest dziwna moim zdaniem. Czerwony+niebieski+fiolet to jakieś dziwne zestawienie, no ale o gustach się nie dyskutuje ;D

Malowanie fajne ;D

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

malowanie spoko, kolorystyka jest fajna... sam go kiedys malowalem na czerwono... ale mi osobiscie nie podoba sie miecz no i faktycznie plaszcz troche odstaje ale nie jest zle...

kopyta zajebiste :D

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Nie lubię czerwonych zbroi więc tej części nie skomentuję :)
Ale płaszcz mi się baaaaardzo podoba (zarówno futrzaste obramowanie, jaki i pocieniowanie fioletu). Pasuje to również do miecza.
Kuń super (zwłaszcza kopyta)
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Malowanie supre =D> na koniku ile jest warstw taki mi się podoba a samemu jeszcze nie dokońca mi tak wychodzi

Trzęba chyba zacząć przeglądać galeryjki w USUGACH, bo niekturzy tam mają fajne prace a się nie pochwalą :wink:

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Zdecydowanie kolory się gryzą.Też lubię kolor czerwony i fioletowy,ale niestety razem nie komponują się za dobrze.Figurka bardzo fajna szczególnie skóra z niedźwiadka na pleckach czy czerwona zbroja.Ten fioletowy płaszcz z tyłu wydaje się być robiony na szybko(od wewnątrz jest już spoko).

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Gryzą się, nie gryzą, mnie to zestawienie kolorów się bardzo podoba :) Dobry efekt lekko psuje rozjaśnienie zewnętrznej strony płaszcza (fiolet), za bardzo widać przejścia. Jednak poza tym mankamentem, model bardzo fajnie pomalowany.

Awatar użytkownika
diabloo23
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: diabloo23 »

No moim zdaniem czerwony i fioletowy w ogóle się nie gryzą. Malowanie baaaardzo fajne - kopyta wgniatają w ziemię, choć podejrzewam, że nie wymagały zbyt wiele pracy (imo efekt świetny). Jedyną rzeczą, do której mogę mieć zastrzeżenia to odcień zbroi - jakoś nie widzi mi się tak ciemna czerwień na blachach... Ale to pewnie już kwestia gustu
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dzięki za komentarze :D
Co do czerwonej zbroi to byla ona raczej konieczna, gdyż Archaon byl robiony do armii w klimacie Khorna i chcialem żeby po prostu pasowal :)
A co do plaszcza; wewnętrzna strona byla robiona dokladnie tak samo jak wierzchnia, ale faktycznie z tylu z racji większej powierzchni można by bylo dać jeszcze z jedno-dwa przejścia :?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Codranger
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Codranger »

A mi się kolorystyka podoba ;] Malowanie też.
Kervyn pisze:gobbosy na godzinie drugiej, o Pani!
Sprzedam Styrodur!!!

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

Koń jest bardzo fajny a zwłaszcza te oczy...
U Archaona tylko mi płaszczyk przeszkadza,ale zbroja mi bardzo pasuje i poza tym spoks.
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Na pierwszy żut oka trochę mi się wiolet z tym jasnym niebieskim gryzie...ale jak się przyjrze to już mniej 8) Figurka (zresztą wszystkie twoje prace) są pomalowane zajebiście...szacunek...
.
.
A...ta hydra z początku to nieźle dała mi popalić 12.12 w Nowym Dworze Maz. :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

niebieski ,fiolet i czerwień #-o Mnie osobiście nie pasi :wink: ale malowanie bardzo przyjemne (no może poza koniem ,ale dobrą czerń strasznie ciężko się robi :wink: ) .

P.s-czemu wszyscy malują tego konia na czarno :?: :wink: Ja bym go zupełnie inaczej zrobił (czarny oklepany :wink: ).
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dawno nic nie wrzucałem :oops:
Oto WE lord malowany na zamówienie. Zbroja to moje drugie podejście do NMM w życiu, wiem że nie wyszła pro ale myślę że całkiem nieźle jak na początki. Poza tym na żywo wygląda o wiele lepiej.
Pamiętać też należy że to figurka do gry a nie na GD :)
Obrazek

P.S.: Właścicielowi się podobała.
pzdr.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ