Jaki sklep internetowy polecacie ?

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki sklep internetowy polecacie ?

Post autor: Ziemko »

Witch_slave pisze:
Cytadela.pl
Pomijając przestarzały mechanizm składania zamówień i brak potwierdzeń co dzieje się z przesyłką, czas oczekiwania przebił wszystko. Po 7 dniach od potwierdzenia przelewu, przesyłki nie ma. Wysłałem maila z zapytaniem czy zostało wysłane - odpowiedź: jutro wyślemy priorytetem. Mija kolejne 7 dni, dzwonie z ponagleniem, podobno już jest wysłane i powinienem na poczcie sprawdzić. Postanowiłem dać im jeszcze 7 dni. Przesyłka dochodzi po kolejnych 5 dniach, czyli łącznie 19 dni. Data stempla pocztowego mówi, że wysłano ją 2 dni wcześniej.
Ech.. do tej pory nie miałem nigdy problemów z Cytadelą, ale to był mój ostatni zakup.

Co to 19 dni , ja w pazdzierniku zamawialem tereny dla klubu za ok 700 zl z Sfana dostalem tereny po 3 miesiacach :D Kto mnie przebije????? Normalnie zal dupe sciska - zamawialem tak wczesnie zeby miec na pewno duzo wczesniej przed masterem i co ? Dostalismy na wariata tereny 1 dzien przed masterem, ze nie zdazylismy nawet nowych mapek zrobic...
Zawsze mi sie z nimi wspolpracowalo dobrze , ale to co odwalili to brak slow... Szczegolnie, ze nie jestesmy jakims malym klientem ,tylko lacznie za ok 2-3 tysiace terenow od nich kupilismy... Zawiedli mnie po calosci... Nic dla siebie, ani dla klubu od nich na pewno nie kupie... Odradzam wszystkim zakupy w Sfanie.....

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

No też odradzam sfana. Kiedy robiłem pierwsze zakupy, troche z cytadeli, trochę z barda, troche ze sfana, aby było jak naj taniej. Wszystkie kurierem szły, pierwsza była cytadela, troszkę później bard, w którym niemieli jednej farbki którą zamówiłem, a sfan doszedł ostatni, chyba tydzień po bardzie. No ale co tam, zamówiłem u nich drugi raz, tym razem z odbiorem osobistym(za który trzeba dopłacać, jeśli zakupy są na mniej niż 200zł :shock: )Na stronce pisało, że odbiór w umówionym terminie z ich pracownikiem, który ze mną skointakuje się telefonem, lub mailem po złożonym zamówieniu. No i od czasu jakiś 2 miesięcy jeszczę się ze mna nie skontaktowali... Mam ich gdzieś i zrobiłem sobię zakupy na gnomie, zamówiłem w niedzielę, a dzisiaj juz dostałem awizo, ale jeszczę nie odebrałem, bo paczke dopiero jutro będą mieli.
EDIT: Właśnie odebrałem przesyłę z Gnoma, wszystko OK, polecam.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

W Warlordzie robiłem zakupy już - dla mnie bez zarzutu.

Za to po raz kolejny polecam gorąco sklep Bitewniaki.pl. Ceny są porównywalne, a nawet niższe, niż w innych sklepach przy większości produktów. A odkąd Panowie Faberzy go przejęli, to jest jeszcze lepiej, obsługa nadal na najwyższym poziomie, kontakt na bieżąco, wszystkie kwestie rozwiązywane błyskawicznie, tak samo też jest z prędkością przesyłek. Dbają bardzo o klienta: zamówiłem przed samym weekendem farby, właśnie odebrałem paczkę. Nie było na stanie jednego koloru danej firmy, to otrzymałem w zamian podobny innej i dodatkowo GRATIS jeszcze jeden odcień! Przesyłki są pakowane porządnie, w mocny karton, wszystkie formalności są dopięte zawsze na ostatni guzik, a kultura komunikacji z klientem jest wręcz wzorowa. Szczerze polecam sklep Bitewniaki.pl :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Rączek
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Rączek »

http://imperium.prv.pl/ dobry sklep , bardzo miła obsługa , ceny sa raz wygórowane a raz niższe
www.rebel.pl ogólnie dobry sklepik
,, Człowiek człowiekowi wilkiem , a zombie zombie zombie "

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Zamawiał ktoś ostatnio ze sklepu Black Tree Design? http://www.blacktreedesign.com/pl/home.php

Zarejestrowałem się, ale nie mogę nic zamówić bo wyskakuje mi Sorry, there are no available shipping methods for your location.

Wiem, że mieszkam w CK :twisted: , ale kurwa bez przesady.
Come crawling faster, obey your Master...

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Black tree design....też kiedyś,nie tak dawno bo może z 3 miechy temu też się tam zarejestrowałem by dorwać ich farbki i inne pierdółki.Z tego co pamiętam dostałem maila,że na Poland nie mają już przedstawiciela,czy coś i trzeba chyba zamawiać prosto od nich.Był już ten temat gdzieś na forum.Jak dostaniesz od nich jakieś info daj znać to się złożymy na wysyłkę bo też coś wezmę.
P.S
w Bardzie są torby felherr'a medium za 119zeta,chyba najtaniej niż w innych sklepach,moja jest już w drodze.
A w morionie są great swordzi za 65zeta gdzie indziej za 115-120 zeta(może błąd na stronie)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

BTD miało przedstawiciela w Polsce, ale krótko. Zrobili opcję zamawiania do Polski, ale "działała" ona niecały kwartał, potem polski przedstawiciel zmienił pracę.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Tak samo odradzam Sfana i to z cala stanowczoscia.
zaoferowali sie jako sponsor na MB po czym nie wyslali obiecanych fantow w terminie tak abysmy ja mieli na tur, malo tego na usprawiedliwienie prosili zeby wyslac im adresy zwyciezcow i oni przesla nagrody do tych osob, minol niecaly rok nagrod nie ma a od nich brak kontaktu w tej sprawie a jak dzwonilem pare razy z zapytaniem to dziwnym trafem nigdy nie bylo szefa a pracownik nie ma uprawnien do udzielania takich informacji

SFANOM ROGATY SZCZUR MOWI STANOWCZE NIE!!!!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No prosze to nietylko Kohorta miala ciekawe przygody z Sfanem - naprawde ich nie rozumie , mieli w nas stalego klienta od kilku dobrych lat , wiekszosc naszych terenow pochodzi od nich (reszta od ś.p. Bogha - ktorego teraz brakuje , bo chlopaki byli mega profi i zawsze wszystko bylo w terminie) , no ale sobie teraz u nas prze.... po calosci.

SFAN SUCKS!!!!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Psst, już wiem, gdzie nawet nie zaglądać ;)

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Cytadela jak dla mnie ok. W środę złożyłem zamówienie, w piątek była już paczka.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ze sfanem jest tak, że jak zamówisz durzo to gówno dostaniesz a jak zamówisz mało to przesyłka potrafi czasem na 2 dzień przyjść. Ale nawalili pare razy i kończe z zamawianiem u nich. żeby czekać na 2 boxyknightów,zestaw fundationów,kostki,damselki,BSP i pędzel 3,5 miecha. To już jest przesada. Niezamawiać u nich nigdy więcej [-X [-X [-X [-X [-X [-X
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

AwangardowyKaloryfer
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Dęblin woj. Lubelskie

Post autor: AwangardowyKaloryfer »

Ja jak na wakacje zamawiałem Skullassa na Sfanie to przyszedł po 2 tygodniach i wakacje mi się skończyły.... A taką miałem wtedy nadzieję że sobie pomaluje. A z Cytadeli zamawiałem 2 boxy orków, box wolf ridersów, 2 farbki oraz AB O&G. Przyszło po dwóch dniach...
http://www.demland.info/dem/
Potężna dawka całkiem sporych ilości psów naraz (to wcale nie reklama)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Cytadela jak dla mnie ok. W środę złożyłem zamówienie, w piątek była już paczka.
Ostatnio zamówiłem w mgle kilka rzeczy ... następnego dnia wieczorem miałem paczkę :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

Odradzam cytadele :?

zamówiłem pake 15 farb "cytadelek" wszystkie stare, zgęstniałe, a zawartość to nawet nie połowa pojemniczków - może 1/4 :?
częśći zamówienia w ogóle nie otrzymałem - mimo że na stronie towar figurował jako dostępny nie było go w paczce.
co o takim czymś myśleć?
dzieki wielkie ale wiecej nie skożystam z ich oferty, to był ostatni raz...

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

ja mogę osobiście polecić replikatora i gracza, z replikatorem świetny kontakt tylko zwykle brakuje tego co ja potrzebuje ;) a co do gracza to napisałem im ze mam presje i musze szybko dostać te figsy i w 2 dni miałem je w domu, wiec mile zaskoczenie :)

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Ja w bardzie zamówiłem torbe feldhera i przysłali mi wybrakowaną bo nie było jednej gąbki seperatora i najgorsze to to że była rozcięta na dole na 20cm,co do cytadeli nie miałem nigdy zastrzeżeń,niestety takie są uroki sklepów internetowych,w zasadzie to kupujemy kota w worku,w każdym razie towar zawsze można zwrócić,tylko oni to wykorzystują bo wiedzą,że zazwyczaj i tak nikt nie odsyła produktów mimo wad,nie to co na zachodzie...

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Skaven pisze:ja mogę osobiście polecić replikatora i gracza, z replikatorem świetny kontakt tylko zwykle brakuje tego co ja potrzebuje ;)
I ja mogę potwierdzić. Kontakt z Replikatorem jest zajebisty, tyle że za zwyczaj czegoś brakuje i muszą dosyłać.
Na przesyłkę też nie narzekam, bo gdy dostałem maila że wysłali paczkę na drugi dzień już była.

Polecam :wink:

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ja ostatnio zamówiłem na Bardzie mase farbek,diuka,mate GW,pędzle itp... Bardzo mnie zaskoczyło to, że dostałem paczke na drógi dzień. Polecam :D
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Jeśli chodzi o Cytadele to ja mam same pozytywne doświadczenia.
Za każdym razem paczka przychodziła szybko. Towar dobrze zabezpieczony i ogólnie wszystko ok.
Nie wiem jak inni, ale ja mogę ten sklep polecić.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ