Shadow warriors??

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Oj, wg mnie to b. glupi pomysl. Zbyt duze skupienie w jednym oddzialiku ktory ma tylko 10 modeli z T3 i bez save'a. W takim wypadku przeciwnik bedzie ladowal w to wszystko co moze: magie, strzelanie, swoje regimenciki. Predzej czy pozniej tej dziesiatki nie bedzie, razem z magami.

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Magie?mam amulet pufyring flejma na arcumagu,strzelanie?Do organ niepodejde,strzelacy też tak sobie(bede łaził po ruinach itp.)regimanciaki,postaram się żeby niedoszły,i ew będe spieprzał :twisted:

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Proboj.

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

No jestem po pierwszej bitce(z Vc) rospiską z shadowsami,spisali się znakomicie,oddział zapewnił ochrone magom,i kręcąc się wokoło lasu byli niemal nieuchwytni dla Bk i nietoperzy,no i to co trzeba rozwalili,wynik 20 dla mnie.To była bitka z ofensem,trzeba jeszcze potestować z defensami takimi jak skaveny czy krasie.

Awatar użytkownika
straznikcytadeli
Mudżahedin
Posty: 204

Post autor: straznikcytadeli »

JA tam zwykle Shadowów wystawiałem 6, ale na turnieju na 1500, miałem ośmiu. Jak dla Mnie jest to oddział przydatny, potrafiący wiele zdziałać. Zawiedli mnie kilka razy. Ogólnie jest to oddział do działań zaczepnych, jednak np. od Beast of Chaos, SW bez wsparcia szybko giną.

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

straznikcytadeli pisze:J
SW bez wsparcia szybko giną.
Ja od niedawna gram ale na może jakieś 10 bitew w których ich używałem to jeżeli wystawiałem ich jako scouci to zawsze przżywali i czasem cos jeszcze zabili :shock: Jak wystawilem ich do trzymania maga to gorzej bo 2 na 3 zeszli, ale to raczej przez moje błędy.

Uważam że dobra jednostka, coprawda nie zawsze jest możliwośc wystawienia ich jako scouci ale wtedy do magów więc lajt.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Są beznadziejni, tak samo, jak skauci WE.
Cholernie drodzy, a bardzo mało potrafią. Gdyby kosztowali 11-12 punktów moznaby pomysleć. A tak za 5 płaci się 75 i dostaje się 5 morderczych strzałów z łuku z S3.
Z elfich skautów to tylko DE są dobrzy, o reszcie lepiej zapomnieć.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

A ja jeszcze musze potestować co jutro zrobie.Shadowsi moim zdaniem tylk do chowania magów się nadają.I zrobie to tak jak wyżej pisałem,bo ile razy grałęm tym tyle razy wygrywałem,a jutro pogram jeszcze troche i na dmp też chyba zkożystam z ich usług.

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Dzisiaj grałem z DE na 2,5k i 6 SW zrobili przecudną akcje :D
Pierwsza tura - szarża na plecy DR, 2 zabitych, podsumowanie, DR spieprzają, SW goniąc ich wpadają na tyły CoK i w następnej turze z przodu wpadają w nich DP i CoK z BSB spadają poza plansze. Potem SW rozwalili jeszcze 2 Bolce! Czyli ubili około 500pkt. :D:D:D
Mój przeciwnik mało się nie załamał bo jego Shadzi "raptem" zdjęli Bolca i spadli od RoFa :D

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

zastanawiam się kto dał sobie zaszarzować DR ;-/

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Jak to kto? Gracz jakiś :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

grałem niedawno z imperium, sprzątneli dwa działa, spanikowali Handgunnersów i zgarneli około 300 pkt :D

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

etam miałes farta w kosciach, a wynik jaki był??

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

niby czemu farta??

co to jest atak 5 elfów (nawet tych 6ed. SW) na załoge armaty imperialnej? Czy też przy niewielkim szczęsciu ustrzelić 2 hundgunerów z 6, których zostało po jakimś tam silniejszym ostrzale... Czasem i ta jednostka miała przebłyski ale polegać na niej to spore ryzyko bo czasem w ogóle nic nie robili, jednakze dzisiejsze ogarnięte checia zemsty elfy z Nagarythe są zdecydwoane lepsze i zobaczymy co pokażą, WS 5 i hate to bardzo dobre dodatki do ściągania załóg maszyn czy nawet całych oddziałów strzelców (oczywisćie mowa o 10) z tafem nie większym niż 3, a jest tego masa przecież. teraz to zrobiła się bardzo dobra jednostka i już żaden fast po niej nie przejedzie tak łątwo, raczej się odbije, S&S potem od razu 5 ataków na 3+ i przerzut, miłe, ale to takie odbieganie od prowadzonej dyskusji i przy okazji odnowienie starego tematu ale jakze na czasie, czyli o obecnych SW, kórzy są bardzo przyzwpitym scautem teraz.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

no tak teraz są fajnym scoutem szczegulnie na DE bo zawsze przezut tak samo w 6 ed imperium miało lepsze jednostki chociazby handgunnersi z durzucanym zasięgiem itp

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Ostatnio jak grałem z Hajami to mój przeciwnik (Artemis 8)) też wystawiał SW. Nie zrobił nimi jednak (prawie) nic. Zdjął 1 War Dacera. Wniosek: wystarczy dobrze ustawić armię, a SW nie zawojują. To samo wszyscy inni scouci.
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

etam miałes farta w kosciach, a wynik jaki był??
Eee, no cóż, powiedzmy że to była jedyna dobra akcja haji w tej bitwie :)

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Qbas pisze:Ostatnio jak grałem z Hajami to mój przeciwnik (Artemis 8)) też wystawiał SW. Nie zrobił nimi jednak (prawie) nic. Zdjął 1 War Dacera. Wniosek: wystarczy dobrze ustawić armię, a SW nie zawojują. To samo wszyscy inni scouci.
Hmm, SW to jednostka raczej na inne armie niż WE (imo), choć i tu da się coś zrobić, po jednej bitwie raczej ciężko wyciągać wnioski. :wink:
Niemniej chętnie poczytam jak sobie radzisz z SW.
Pozdro.
PS. Kosa, masz najlepszy avatar jaki widziałem. :D

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Siweusz pisze: PS. Kosa, masz najlepszy avatar jaki widziałem. :D
ten obecny?? :P

zmieniłem troszke image, lokalny patriotyzm tego wymaga i już nie trza się wstydzić swej armi :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Kosa pisze:ten obecny?
Oczywiście, moim zdaniem figurka do pięt nie dorasta temu rysunkowi. :D
Pozdro.

ODPOWIEDZ