Pre-Bazyl jednak z Bazyliszkami - Kraków 6 II

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Re: Pre-Bazyl jednak z Bazyliszkami - Kraków 6 II

Post autor: c4h10 »

Charki pisze: A nawet drugiego zeby robil za ogra, to jest lokal wiec nie musi byc pelen wyswig bazyliszków pewnie.
Pewnie tak :)
(bazyliszki nie będą brane pod uwagę podczas oceny hobbistycznej)

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Ale i tak fajnie byłoby je mieć w innej formie niż podstawka :mrgreen: Co do Strychu to ja go pamiętam sprzed stu lat, byłem tam ze dwa razy, grać w Doom troopera :D
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Ja tam byłem na spotkaniu z wydawacami MiM - dawno temu. A później tylko kilka razy.

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Ja swoja battlowa kariere zaczynalem na Strychu, tylko to dawno było :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Oj tam . Arena będzie bo ja wódki za bardzo nie pijam :wink: Kriss abstynent , undead też nie pija wcale, hypnotic o % wie tylko ze słyszenia.... zrobimy tą Arene. Moge nawet podzielić sie z wami moimi dobrami. Mam ładny blat 48x72 i terenów troszke tylko trzeba je "apgrejdować"
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

No oczywiście, a ja jestem mistrzem zakonu Akolitów Kultu Trzeźwości :wink:

Generalnie lubimy to hobby bo to jakaś alternatywa od chlania z kumplami :D

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Myślę Dibo, że Twój stół będzie specjalnie zrobiony na #1 :mrgreen: Można by założyć w sumie temat do wymiany poglądów o Arenie, ale nie wiem czy w dziale turniejów, czy na jakimś offtopie #-o
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

A ja sobie tak pomyślałem że dibo nawet dostanie swój własny nr. 1 bedzie go miał zawsze przy sobie i jak bedzie grał to sobie przyklei na blat i zawsze bedzie na stole pierwszym....
wicie tak żeby nie mówił że ciągle gra na ostatnim... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

I to jest bardzo dobra idea =D> =D> =D>

Swoją drogą mieć jakiś wyczesany stół na jedynkę byłoby spoko, np. taki z ładniejszymi terenami, jakąś wyrysowaną rzeczką etc.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ja proponuję żeby na stoliczku diba, nr 1 oczywiście, zrobić barek ;) Dibo stawia litra i jedziemy, 10 tur, progi co 100ml :D Wtedy to by nawet BP nie trzeba by stosować, bo dwojące się w oczach abominację były by mało groźne.

Co do tematu o arenie, to niezły pomysł, może narazie w dyskusji ogólnej, żeby przygotować tzw grunt pod interes.

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Nie wiem czy zakladnie tematu pod Arene juz teraz to az tai swietny pomysł, ale można spróbować. Jest ona tak odlegla ze w rzeczywistosci pojawi sie tam kilka postow deklaracji na poczatku a potem długo, długo nic ąz do głosowania masterowego i znowu cisza....- mozna by te wiadomosci obwiescic zaangazowanym przez "kanały prywatne". Ja, tak jak mowilem w drodze do bileska, chetnie pomoge w miare sowich mozliwosci.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

A co powiecie na lokalne forum klubu tu na bp, wiem że taka opcja chyba jest bo co do naszego legionowego forum to tam by było dużo pierdzielenia z przyznawaniem uprawnień przez adminów itd, a znając zycie pewnie im się nie bezie chciało bo 40k opanowało to forum ;)

Ktoś chce sie rozeznac w tej sprawie i to załatwić? Kris ? Undead?

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Jak jest taka opcja jak napisał skaven to git. IMHO Kriss by sie nadawał do tego idealnie bo stosunkowo czesto sie na BP pojawia i udziela wiec móglby żondzić podforum :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ej chłopaki wzruszyłem sie :cry: .... ta 1# tyle by dla mnie znaczyła :oops:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Dibo - nie wiedziałem, że Kozy są tak skłonne do wzruszeń :D

Skaven, Charki - dobry pomysł, tylko z kim o tym gadać? Z Tomashem?
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

ksch pisze:Skaven, Charki - dobry pomysł, tylko z kim o tym gadać? Z Tomashem?
Raczej tak. W końcu jest adminem ;)

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

na gg z nim pogadaj, bedzie szybciej
Obrazek

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Chociaż od długiego czasu warhammer nie daje mi tak dużo radości ( co poker ) postaram sie wpaść i ściągnąć jakieś gwiazdy vel Grubacz bądź Śliweczka może nawet Maćka Paraszczaka :)
Beka na maxa

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

Mam problem mali przyjaciele !
Zapomnialem z domu rodzinnego zabrac wyverny, a przed turniejem tam juz sie nie pojawie. Jest opcja zeby mi ktos cos wyverno-podobnego zalatwil?
Jak nie, to wytne profesjonalna podstawke, zaznacze ladnie front strzaleczka itd, no ale wolalbym jakby ktos cos znalazl


Z gory thx


PS: ile sie z turnieju na dworzec idzie/jedzie? jakbym w finalowej bitwie wbil znowu maske w trzeciej turze to jest opcja zeby zdazyc na 17.35 czy raczej sie nie nastawiac?
Obrazek

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Oskar - super, że będziesz szczególnie, iż mamy w planach po turnieju obgadać kwestię reaktywacji grania cyklicznego, może w ramach klubu, który chcemy powołać, bo póki co jest w Krk straszna nędza.

Punku - z MDKu na dworzec jest około 15-20 minut, jak tramwaj przyjedzie szybko to nawet i w 10. Piechotą trochę dłużej.

Od razu wrzucam pod rozwagę taki pomysł: Śląsk i Małopolska mają do siebie rzut beretem. Pomyślałem, że frekwencje na turniejach mogłoby poprawić coś na kształt ligi południowej. 6-10 turniejów w ciągu roku, połowa na Śląsku, połowa u nas (niekoniecznie wszystkie w Krk), punkty ligowe wpisujemy do osobnej tabeli, a wpisowe po odliczeniu kosztów organizacji wrzucalibyśmy do osobnej puli. Na koniec mielibyśmy większą kasę, za którą kupilibyśmy nagrody dla top3 ligi południowej i wręczylibyśmy je na ostatnim turnieju. Oczywiście grafik trzeba by ustalić wcześniej (tak jak w przypadku masterów). Dodatkowo można by grać za każdym razem na zasady ETC, co dałoby fajny trening, takim graczom jak Jankiel a i nam szaraczkom pokazałoby ocb w tym formacie :wink: Zastanówcie się nad tym.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

ODPOWIEDZ