PURC Produkcje i jego ekipy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: PURC Produkcje i jego ekipy

Post autor: Bizon »

Góra 1 klasa dół mi się już mniej podoba, może trochę zbyt modern ;) ale cała jest ok. Nie będę pisał o niedociągnięciach w rzeźbie gdyż poprzednim razem pokazałeś, że potrafisz dużo nadciągnąć malowaniem. Sądze, że i tym razem nie bedzie inaczej i będzie sie prezentować nad wyraz okazale. Zatem czekam z niecierpliwością na kolejne odsłony!

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Purcu masz skilla to nie ulega wątpliwości, Twój kolega też.
Co do abo... jak widzę abomkę na takim podwoziu jak np Twoja to mnie odrzuca... chyba przez to że większość takie mechaniczne robi i to mnie już nudzi... ale robota pierwsza klasa.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Abomka fajna tylko przydał by sie jakiś skejwenski znak wypalony na skórze i moze na tych maszynowych częsciach coś.
No i tyłek IMO kiepsko wyszedł. Jak dupa pająka z której ogony wyłażą. Bardziej by pasowały jakies strzepy wnikajace w ta maszyniereie, no albo chociaz tak bardzo okraglo tego nie kończyć. No ale teraz to "po ptokach" :wink:

pzd

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Jak poprzednicy - góra fajan ale modernistyczny dół całkowicie jak dla mnie nie pasuje....
Brawa za chęci i ogrom włożonej pracy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Purc
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Moria LBN
Kontakt:

Post autor: Purc »

dzieki za dobre uwagi .
Co do znaku - nie znam się, co to za klan , jaki znak ma...
Podwozie - tutaj zawsze będa spory. Szczerze to długo myślałem co tam ma być ale przede wszystkim nie nogi- chciałem bardzo ,żeby jeździła bo tak to opisali w army boolu, ale następna raczej będzie pełzać lub na nogach... :)
dupka zła... hmmm... miały tam zwisac jaja ale sobie podarowałem. a mogła by byc bardziej ochlapnięta... może będzie...

a macie jakies pomysły na dół?

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Może by i sporo pracy by było, ale nieźle by wygladało jakby abomka była niesiona na platformie przezparu skejwenów, ewentualnie na jakiejś fali szczurów (coś jak ten specjalny bohater ogrów co na gnoblarach leży :wink: )
Albo po prostu wybebesz corps carta i tam coś ulep :)

pzd

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Co mi się generalnie nie bardzo w skaveńskiej armii podoba? Te wszystkie spaczone wynalazki. A tutaj dół mamy z 40k praktycznie.
Za to góra miodzio, bardzo mi się podoba, może niepotrzebny ten pysk z lufami/lunetami zamiast oczu...
Tak czy siak =D>
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
Purc
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Moria LBN
Kontakt:

Post autor: Purc »

dzieki za dobre uwagi.
Przez was, tak tak, przez was, zacząlem druga abominację, inną bardzo od tej tutaj. fotek nie pokazuję jeszcze :P

Ale moge wam pokazać wspólną prackę moją i kolegi , która zrobilismy w minione wakacje :)
...tak, nagrobek.

Obrazek

wlaściwie to na tej focie jeszcze przed polerowaniem ale nie moge znaleść tych póxniejszych fot.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Już wszystko wiadomo skąd masz takiego skilla :)
Abomka ... powiem tak - nie lubię szczurów... najchętniej bym ciała na każdą podstawkę do swoich wampów wrzucił ;)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

widzę, że za VC się zabierasz :P
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Co to jest to pod jej twarzą? Jakieś takie oczy krzywe ma :D
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

bem pisze:Co to jest to pod jej twarzą?
Ręce złożone do modlitwy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Przypomina mi nagrobki na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie... =D>

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Ładne.Duże =D> .

Awatar użytkownika
Grunaldi
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Wrocław Castle Town

Post autor: Grunaldi »

Świetne malowanie tych modeli obok aniołka , jednak modele paskudne ;] .
runepriest pisze:
Jankiel pisze:Stary, to co ja zabiję szarżą smoka i dopakowanych z kotła rycerzy Ty sobie wskrzesisz w jedną turę. I tak, jest to straszne.
oj tam oj tam, wystarczy nie szarżować to nie wskrzesi ^^

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

rzeźba w sumie fajna ale ma jeden duży mankament. Dłonie. Są zdecydowanie za duże. Nie wiem jak to wyglądało w wersji finalnej ale mam nadzieję, że coś z nimi zrobiliście.
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Rakso_The_Slayer pisze:rzeźba w sumie fajna ale ma jeden duży mankament. Dłonie. Są zdecydowanie za duże. Nie wiem jak to wyglądało w wersji finalnej ale mam nadzieję, że coś z nimi zrobiliście.
Właśnie dlatego się nie połapałam, co to jest :P
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ma męskie dłonie i tyle ;)

Nagrobek wypasiony ;) =D>

Awatar użytkownika
Purc
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Moria LBN
Kontakt:

Post autor: Purc »

macie racje, na tym zdjęciu jeszcze dłonie duże, ale potem schudły i dostały ażur :)

Awatar użytkownika
Purc
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Moria LBN
Kontakt:

Post autor: Purc »

Witam po przerwie :)

Kilka pracek powstało, zrobiłem (a raczej nadal robię) stronke z pracami moimi i ekipki :)

tutaj link: http://www.Gobboss.jimdo.com

i kilka przykładów:

Ja

Obrazek

Jacek:

Obrazek

Kamil O:

Obrazek

Można już sie wypowiadać :)

ODPOWIEDZ