Co kupic - czyli rozterki krótkobrodych

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Co kupic - czyli rozterki krótkobrodych

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Morsereg pisze:rakso, az musze zapytac. co to jest pim?
Płoty i Młoty, taki dział na forum BP ;)
Poza tym koniec dyskusji, Cahir chciał dobrze, podał konkretne przykłady przewalających aukcji, Aron też chciał dobrze, więc proponuje pójść do knajpy jak ja, walnąć 6 browarków mocnych i być usytasy i skończyć temat ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Niestety nie ma recepty na zakup tanich figsów, wytrwałość w śledzeniu Allegro, e-baya ale też, a może przede wszystkim, działu: Sprzedam - na tym forum. Najwięcej figsów z drugiego obiegu kupiłem właśnie na tym forum - ludzie wiedzą ile co jest warte i często proponują rozsądne ceny, aczkolwiek z rzadka też trafiają się oszołomy. Życzę udanych polowań :D

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

ja kupiłem limitowanego bsb-ka za 30 zł w Ogrynie we Wrocku. Stał sobie i nikt go nie chciał.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Grazbird pisze:ja kupiłem limitowanego bsb-ka za 30 zł w Ogrynie we Wrocku. Stał sobie i nikt go nie chciał.
To juz totalny hardcore :!: :!: :!: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

eeee.... totalny hardcore to było kupienie całego zestawu Lord of Legends w świetnym stanie za 60 zł już z przesyłką z UK :P
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Rakso, nie dołuj... ja muszę znaleźć jakoś pieniążki na Slayerów, bo mi się jakoś dziwnie rozpłynęły po okresie świąteczno-sylwkowym :evil:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Nie dołuje. Chodzi mi tylko o to, że jednak można znaleźć super okazje na portalach aukcyjnych typu allegro, ebay. 80% mojej kolekcji dwarfów pochodzi właśnie z takiego źródła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dla zainteresowanych, lord na tarczy wlasnie wypadl z cennika GW... oby nie chcieli zastepowac go palstikiem... na szczescie jeszcze tego troche jest na rynku
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

No co Ty opowiadasz o0
Miałem zamiar go kupić w późniejszym czasie, bo bardzo mi się model podoba...
Nieładnie, GW [-X
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

cahir pisze:No co Ty opowiadasz o0
Miałem zamiar go kupić w późniejszym czasie, bo bardzo mi się model podoba...
Nieładnie, GW [-X
to info z dziś

znając ich mają jakieś żelazne zapasy na MailOrdera, no ale informuje może komuś się przyda ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

"80% mojej kolekcji dwarfów pochodzi właśnie z takiego źródła"

jak i mojej. 4 lata temu zakupiłem 20stu metalowych longów z 6 edycji za 100zł.
kompletnie pomalowany flame cannon, na bardzo dobrym poziomie- 50 zł
Throne of Power- 50 zł

30 beczułek- 20 złotych :D
trzeba szukać i tyle. a Lord na tarczy z plastiku- mógłby byc ciekawy.
chciałbym, żeby nowe dwarfy z plastiku jakością dorównywały 40stce. bo ta zostawiła nas daleko w tyle.

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

fajnie by było ale zauważ że w 40 masz pakowania po 10 za cenę 16 więc nie wiem czy fajnie przy dzisiejszych ilościach potrzebnych modeli

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

ale za to w 40stce w każdej armii masz co najmniej jeden duży model przykuwający wzrok. a u nas tylko paradę małych knypków.
po cichu liczę na jakieś nowe cudenka w stylu: dwarf dreadnought :D

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

W sumie dobre. Jak się patrzy na takie ChDw to aż szczęka opada ;p
Przydałoby się ;]
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

a ja się przełamałem... i troszkę może dziwnie to będzie wyglądać, ale będę się zasłaniać PL AB ;P

no to zamiast Hamerów z GW zakupiłem "Gwardię Królewską" z WWP :D

Obrazek

a tak serio, wiem, że nie mają młotów i trochę słabo nazywać ich Hamkami, ale zdecydowanie bardziej mi się podobają ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Hmm, jak dla mnie te modele nie rozwiązują podstawowego problemu jaki jest z hamkami GW - ATAK KLONÓW. Pojedyncze modele gwardzistów są IMHO całkiem udane. Dopiero w klocku 20-30 kolesi zaczynają wyglądać żałośnie, bo wszyscy są identyczni. Ci goście mają inną, dla niektórych ciekawszą, rzeźbę ale nadal wszyscy są tacy sami :? Chyba, że ktoś lubi taką powtarzalność to wtedy ok. "O gustach..."

Jeśli chcesz ich zmienić w prawdziwych "MŁOTOdzierżców" to proponuję przejrzeć temat o konwersjach. Bardzo fajny temat na zrobienie młotów, a przy okazji może trochę ich zróżnicujesz. :D

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

No Ja ich już przerabiałem:P
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

pingu pisze:No Ja ich już przerabiałem:P
podrzuc foto pliz ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Chyba gdzieś w temacie konwersji podesłałem link odnośnie zamiany siekier na młoty. To tak na umilenie czasu i ukształtowanie wyobraźni co do wyniku ;]
A co do Hamków- zgadzam się z Łukaszem, są zbyt jednolici. Dzisiaj wystawiłem pomalowany w 50% unit z GZ i prezentował się naprawdę okazale. Co czynił na stole - również. 8) Idzie kupa mięcha z Lordem i BSB i kosi ;]
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dla informacji, kolejne rzeczy znikające z cenników sklepów to:

99110205126 - Dwarf Hammerers - 84-21 - DELETE
9906020510701 - Dwarf Slayer Lord - 84-40 - DELETE

@Cahir - znalazłem, ja nadal się zastanawiam, z tymi toporami wyglądają kozacko, zwłaszcza w hordzie :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

ODPOWIEDZ