Ranking Ligi WFB 2007/2008

Moderator: swieta_barbara

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kowal
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja mam właśnie problem z wysłaniem wyników z nowego arkusza - ściągnąłem nowy arkusz punktujący, ale jak chce coś w nim wpisać, to mi wyskakuje, że arkusz jest chroniony, a potem żąda hasła przy zdjeciu ochrony. Poza tym mam do wpisania parówke, gdzie dwie osoby grały same i nie wiem jak to zrobić w tym nowym arkuszu, jeśli już go odblokuje. I czy wypełniony arkusz wysłać na lige czy adeona ? Przydałby się uaktualniony "jak zgłaszać wyniki" dla takich laików jak ja :P

Muszę do soboty wysłać wyniki, żeby sie nie przedawniły, więc licze na szybką pomoc ;). Mam już wszystkich graczy wpisanych w starym arkuszu z ID i moge komuś wysłać wyniki w starej formie. Wole jednak się nauczyć "po nowemu" :P

Pozdrawiam,
Kowal

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

W przypadku parówki wpisz liczbę graczy jako: ilość "par" X 2 - inaczej będą nieścisłości. Jeśli będzie czas, to wrzucę arkusz niechroniony, choć dziwi mnie, że nie działa - powinien chronić tylko konkretne pola. Może problem z wersją ??

Dla lubiących zabawę: 12345 - do odblokowania. Tylko wpisujcie tam gdzie trzeba coś wpisać.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Scimitar pisze:W przypadku parówki wpisz liczbę graczy jako: ilość "par" X 2 - inaczej będą nieścisłości. Jeśli będzie czas, to wrzucę arkusz niechroniony, choć dziwi mnie, że nie działa - powinien chronić tylko konkretne pola. Może problem z wersją ??

Dla lubiących zabawę: 12345 - do odblokowania. Tylko wpisujcie tam gdzie trzeba coś wpisać.

Tylko jedna rzecz - w pliku csv NIE WPISUJCIE 2 razy tych samych graczy, jesli grali oni sami, a nie w parze.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Wpisać po prostu raz ot tyle - najlepiej przekleić i wyciąć puste wiersze.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Kowal
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Czy Wielki Drakon nie będzie liczony do ligi, bo zostal za pozno zgloszony ? :roll:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Kowal pisze:Czy Wielki Drakon nie będzie liczony do ligi, bo zostal za pozno zgloszony ? :roll:
A czemu miałby nie być liczony ?? Zasady są od połowy maja mniej więcej.
Ranga Master nadawana jest na początku sezonu
Dodałem wczoraj na stronie Ligi pro-forma, bo mi Thurion zwrócił uwagę, że tam nie ma i nikt nie dodał. Czemu szukać dziury w całym ?

Awatar użytkownika
Kowal
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Scimitar pisze:
Kowal pisze:Czy Wielki Drakon nie będzie liczony do ligi, bo zostal za pozno zgloszony ? :roll:
A czemu miałby nie być liczony ?? Zasady są od połowy maja mniej więcej.
Ranga Master nadawana jest na początku sezonu
Dodałem wczoraj na stronie Ligi pro-forma, bo mi Thurion zwrócił uwagę, że tam nie ma i nikt nie dodał. Czemu szukać dziury w całym ?
Scimi, nie szukam dziury w całym, po prostu na stronie ligi w najbliższych turniejach jak byk jest napis - "niezaliczony - zgłoszony za późno" :P . To mnie troche zdziwiło, ale jak wszystko gra, to super :D

Ja nie wiem, czy 4 mastery wyrobie w tym sezonie i wolałem sie upewnić, że z Wielkim Drakonem nie będzie żadnych numerów :P

Pozdrawiam,
Kowal

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Kowal pisze:
Scimitar pisze:
Kowal pisze:Czy Wielki Drakon nie będzie liczony do ligi, bo zostal za pozno zgloszony ? :roll:
A czemu miałby nie być liczony ?? Zasady są od połowy maja mniej więcej.
Ranga Master nadawana jest na początku sezonu
Dodałem wczoraj na stronie Ligi pro-forma, bo mi Thurion zwrócił uwagę, że tam nie ma i nikt nie dodał. Czemu szukać dziury w całym ?
Scimi, nie szukam dziury w całym, po prostu na stronie ligi w najbliższych turniejach jak byk jest napis - "niezaliczony - zgłoszony za późno" :P . To mnie troche zdziwiło, ale jak wszystko gra, to super :D

Ja nie wiem, czy 4 mastery wyrobie w tym sezonie i wolałem sie upewnić, że z Wielkim Drakonem nie będzie żadnych numerów :P

Pozdrawiam,
Kowal
Na tak, wychodzi te 6 dni później niż miesiąc, więc strona generuje takie info - napiszę gdzie trzeba.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Scimitar pisze:
Kowal pisze:
Scimitar pisze: A czemu miałby nie być liczony ?? Zasady są od połowy maja mniej więcej. Dodałem wczoraj na stronie Ligi pro-forma, bo mi Thurion zwrócił uwagę, że tam nie ma i nikt nie dodał. Czemu szukać dziury w całym ?
Scimi, nie szukam dziury w całym, po prostu na stronie ligi w najbliższych turniejach jak byk jest napis - "niezaliczony - zgłoszony za późno" :P . To mnie troche zdziwiło, ale jak wszystko gra, to super :D

Ja nie wiem, czy 4 mastery wyrobie w tym sezonie i wolałem sie upewnić, że z Wielkim Drakonem nie będzie żadnych numerów :P

Pozdrawiam,
Kowal
Na tak, wychodzi te 6 dni później niż miesiąc, więc strona generuje takie info - napiszę gdzie trzeba.
:-. Napisac napisales, co nie zmienia FAKTU, ze turniej jest zgloszony za pozno.... ;)
Poprawilem, ale z koncem czerwca WSZELKA wyrozumialosc w kwestii terminow zglaszania sie konczy.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

to moze zaprocentowac zbieraniem ekip scigajacych koordynatora ligi ;)

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1148
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

czy są jakieś nowe zasadu co do punktów?... bo dziwi mnie moj jakże fantastyczny wynik (172p) po dwóch turniejach

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

no teraz jest tak ze za mastera max.300 a za lokala 100,tez sie zdziwilem na poczatku :wink:
pzdr

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

No z masterami to akurat tak dziwnie jest. Właściwie termin jest po to by wymusić jego podanie na miesiąc przed najpóźniej oraz opublikowanie zasad (vide Strategicon w ostatnim sezonie i jego przesuwany termin).

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Za przeproszeniem kurwicy mozna dostac z ta automatyzacja :roll: Dodalem turniej dodalo na strone wchodze przed chwila i zniknal :? Noz kurde balans

ptasznik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147
Lokalizacja: 3Miasto

Post autor: ptasznik »

a moze ktos napisac/ dac linka jak sa liczone pkt. i ile jakich turniejow jest branych do rankingu.
p.s. pewnie tak jak w zeszlym roku, ale ja nie wiem jak bylo w zeszlym roku wiec to mi nie pomoze.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Malal pisze:Za przeproszeniem kurwicy mozna dostac z ta automatyzacja :roll: Dodalem turniej dodalo na strone wchodze przed chwila i zniknal :? Noz kurde balans
Co wpisales w formularzu zgloszeniowym ? Prawdopodobnie wpisales w limicie punktow cos w stylu "4x1500", podczas gdy tam mozna wpisac jedynie liczbe. Wiec nie kurwicy dostac mozna, tylko trzeba zobaczyc jak wygladaja inne zgloszenia i ODROBINE pomyslec....

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

swoja droga juz 39 turnieji zostalo dodanych - wiec ludzie jakos sobie poradzili.. nie przejmuj sie malal, tez w koncu opanujesz ta cala automatyzacje..a za jakis czas pewnie nawet ja polubisz.


EDIT:
co spojrze na spis graczy to takie kwiatki wyłapuje:
1288 Łukasz Hirek Jachimowicz Skaven Oko Terroru Toruń -
2194 Łukasz Hirek Jachimowicz Beasts of Chaos .Oko Terroru Toruń Podany
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

adeon pisze:Co wpisales w formularzu zgloszeniowym ? Prawdopodobnie wpisales w limicie punktow cos w stylu "4x1500", podczas gdy tam mozna wpisac jedynie liczbe.
A nie możnaby dodać prostego parsera? Znaczy, obaj wiemy że można i by to znacząco ułatwiło dodawanie turniejów, a przy okazji załatwia jedno pole - typ turnieju singiel/parówka/niestandardowa parówka (czyli rozpoznawanie nie tylko znaku "x", ale i "+"). Pytanie brzmi czy i kiedy to zrobisz ;)

A gdyby było repozytorium z kodem silnika, dosłałbym Ci nawet gotową łatkę i Twoja praca by się ograniczyła do jej zmergowania do głównej gałęzi :roll:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

strona ligi nie działa od kilku dni

Jako że będę potrzebował ID graczy na turniej dałoby się to jakoś naprawić?
z poważaniem
Fisch
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Fisch pisze:strona ligi nie działa od kilku dni

Jako że będę potrzebował ID graczy na turniej dałoby się to jakoś naprawić?
z poważaniem
Fisch
Mi działa bez problemu, więc nie wiem co się stało u ciebie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Zablokowany