Pruszków; Liga w "Galaktyce Gier", 14.11.13-31.12.13

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lonit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Re: Pruszków; Liga w "Galaktyce Gier", 14.11.13-31.12.13

Post autor: lonit »

Filip Głowacki - Radosław Kuśmierz
9-11 (309-403)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Wysyłajcie mi, proszę, wyniki na maila.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Edgar - Bobson
2-18 (389-1100)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Wprowadziłem wyniki dotychczas rozegranych starć drugiej rundy.

Grzegorz, póki co, na prowadzeniu :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Ciśnie ostro :D

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Maciek "Caep"Kikta - Adam Kozłowski
0:20, 0 - 955

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

Bearded Unclean 'Un pisze:Tomek, załóż odrębny wątek w odpowiednim dziale.
szukam tego działu i nie mogę znaleźć....... podpowie kolega? :-) analogicznie chciałbym tez zrobić ustawkę z kimś na scenariusze rulebookowe - tak zupełnie for fun.... czy dział Ustawki to jest właściwe miejsce? Please advise :-)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Bingo! :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Aktualizacja!

Tabela po rundzie #2, oraz pary na rundę #3.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Wczoraj odbyłem bitwę z Adamem grającym skavenami....
Dziękuje ci Adamie za fairplay zachowania, zajeb...ta atmosferę oraz świetna zabawę. Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś uda się nam wspólnie ugadać i tym razem twoja magia będzie mocniejsza a moje rzuty na poison będą bardziej statystyczne :-D
Obrazek
ObrazekSzybki raport:-D
teren: u każdego gracza w strefie rozstawiana lasek oraz górka, na środku duży impas oraz przy bocznych krawędziach 2 małe...

moje siły: od lewego 12x skinki z javelinami , 6 c.o ridersów 12 skinkow z plujkami , 3x teradony schowane za duzym impasem, stegadon, kowboj oraz 12 skinkow z javelinami

skaveni ( jeśli adamie coś pokręcę to mów proszę)
od jego lewej strony 5 x gunter runers ( chyba) slavy ( pięknie zrobione z mrocznych elfów) storm vermini z 2 inżynierami abominacja oraz daleko z prawej 5 gunter runersów.....

1 t skv minimalne ruchy do przodu.magia słaba ( schodzi chyba tylko kilka skinkow) oraz czar dający minus do strzelania oraz ruch jednostek latających strzelanie nieefektywne walki wręcz brak
liz. podchodzę do abominacji skinkami, stagadonem a uciekam c,o oraz kowbojem za duży impas... terradony nic nie robia z powodu czaru uniemożliwiającego latanie. strzelanie słabo ( brak zasięgu)Obrazek
Obrazektak wygląda stół po 1 turze

2. abominacja oraz GR szarżują na moje skinki które odpowiadają strzelaniem w GR i z 5 zabijają 4:-) zostaje odpalona sztormówka natomiast magia jest mało efektywna w walce wręcz aboma zabija 8 skinkow, GR schodzą a skinki uciekają...
lizardmeni w 2 turze zbierają skinki, podchodzą stegadonem do abominacji, skinkami oraz robię przelot terradonami nad abominacja ( sztormówka przestaje działac) zrzucając kamienie i zadając 2 rany.... skar vet i c.o dalej okrążają siły wroga Obrazekw strzelaniu wbijam chyba jeszce jedna rane skinkami albo stegiem a w abominacje ale nie jestem pewien:-P

3.... tu zostałem zaskoczony .. slave i GR wbijaja sie w mojego kowboja w dosc dalekiej szarzy abominacja atakuje terradony. magia wybija mi odsiał skinkow ( zostaje chyba jeden który ucieka co sił w nogach przebiega obok stegadona który wytrzymuje test paniki i obok skinów z javelinami które w 1 turze otrzymały szarże od abominacji... te ociekają....
walka wręcz,, terradony umierają natomiast kowboj doskonale radzi sonie w walce wręcz ze slevami i GR
liz....4 skinki z javelinami uciakaja za stol, a jeden skink który został po turze magii skavenow wciąż jest na planszy lecz ucieka.... c.o riders szarżują we flanke GR związanych walka z moim weteranem, ostatnie skinki podchodza do abominacji tak by uniemożliwić jej szarże na stegadona. w walce wręcz c.o niszczą GR, s.v kroi slawów ale wciąż jeszcze stoi, w strzelaniu aboma dostaje chyba z 4 rany od skinkow oraz stega. umiera ale sie odradza mając 1 rane

4. abominacja nie atakuje skinkow tylko obraca sie w stronę walki s.v oraz c.o ( sam nie wiem czemu przeciwnik robi taki manewr).mag wychodzi z oddziału by widziec mojego s.v i razić go czarami wymagającymi testami na inicjatywę.magia efektywna ( testu inicjatywy nie zdają 3 kowboje ale weteran przechodzi) a w walce wręcz slave wybuchają zabijając mi jednego kawalerzystę( zostaje 2)
liz. atakuje weteranem w oddział storm verminów, 2 kawalerzystami w jego maga generała który wyszedł z oddziału a stegiem i skinkami w abominacje ( została jej jedna rana wiec powinna paść od impactów)
generał szczurów ucieka lecz zostaje dogoniony przez kawalerzystów. stormermini przegrywają walkę o dużo i uciekają przed weteranem który jest tuz za ich plecami.. abominacja przezywa walkę ze skinami i stegiem
wbija 3 rany stegowi i zabija ok 6 skinkow. steg ucieka a skini zostają na 2x1
Obrazek
5. abominacja kroi skinki, stormvermini uciakaja....
szarżuje c.o w abominacje ( co jest błędem ale wole to niż dostać szarże w weterana od abominacji) steg się zbiera. oczywiste c.o giną
6. abominacja próbuje dojść do weterana ale jej się nie udaje natomiast w mojej kolejce dostaje strzał od stegadona i umiera.. wynik 15:5 dla mnie


to moj 1 ( pierwszy) raport wiec poproszę o nie trolowanie i wyrozumiałość... jeśli coś popierniczyłem z przebiegiem bitwy to Adamie przepraszam..
Ostatnio zmieniony 1 gru 2013, o 20:23 przez lwieserce85, łącznie zmieniany 7 razy.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dobra bitwa, dobry raport!
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

=D> fajny raport. Szkoda, że Fotki się nie wczytują.

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Super raport! Przy okazji, zamieszczajcie też może takie rzeczy równolegle na forum GG, żeby i tam było co poczytać :)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Nie moge sie zalogowac w gg:(
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

trzeba próbować... i być dzielnym :-)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

@ lwie serce:
Prawdopodobnie popełniłes jakis bład przy rejestracji, bo chłopaki ze sklepu nie dostali maila z wnioskiem o aktywację konta.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

To trzeba pisac wniosek?
TAKA persona jak Ja?:-D
sadziłem ze obligatoryjnie za nazwisko zostane wpuszcony na forum:-P
a na serio kilka razy dzis probowałem.... znow sie nie udało.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Prowadzenie w lidze nie daje az takich przywilejów.. ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

grzeol
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Piastów

Post autor: grzeol »

lwieserce : grzeol
380 : 564

Popełniłem błąd i oddałem warloków za darmo, witchki zostały zredukowane do 1 modelu przez veterana i strzelanie
zabiłem bądź wygoniłem za stół wszystkie skinki i terradony, a generał jaszczurów w końcu nie zdał breaka i został zagoniony przez witchki - pech Tomka

dzięki za grę jeszcze raz

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

To ja dziękuje za kawę, ciastka ( przepis na maila poproszę) i zaje...ta atmosferę. Być Waszym gościem to wielka przyjemność. Mam nadzieje ze jeszcze się uda zgadać na większa bitewkę oraz przy okazji potruć się troch e C2H5OH :-D
Zaczynając grę powiedziałem ze moj Bohater ma w zwyczaju uciekać w najmniej spodziewanym momencie... znów mnie jaszczurek nie zawiódł:-D
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

ODPOWIEDZ