Transfery klubowe 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
ślivek
Kretozord
Posty: 1660

Re: Transfery klubowe 2014

Post autor: ślivek »

Jak będziecie robili jakieś głosowania czy ustalenia to zważcie na to od razu że łatwo można stworzyć dużo graczy bezklubowych (także z topu) poprzez ogłoszenie upadłości jakiegoś klubu całkiem żywego. Jak zrobicie precedens to część z nich się zapisze podczas sezonu do innego klubu a reszta z powrotem się założy w wersji 1.01. Nie żebym podejrzewał kogokolwiek o takie zachowania ale warto zwrócić uwagę na delikatną różnicę między bezklubowcem (wyjadaczem) a bezklubowcem (nowym graczem). Najłatwiej to zrobić tak że kluby oficjalnie uznaje się za upadłe dopiero w najbliższym okienku transferowym od ogłoszenia upadłości przez klub.
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

A tak z innej beczki czy gdyby skasować w DMP zapisek że puchar może otrzymać tylko klub nie rozwiązało by to problemu?
Ostatnio zmieniony 6 lut 2014, o 19:14 przez JarekK, łącznie zmieniany 1 raz.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

JarekK pisze: A tak z innej beczki czy gdyby skasować w DMP zapisek że puchar może otrzymać tylko klub nie rozwiązało by to problemu?
tak. do momentu zrobienia teamow all stars.

wtedy bedzie narzekanie, ze co to za gra :P

choc w sumie gdyby skasowac dmp to tez by rozwiazalo problem

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Masz racje, nie pomyślałem o tym.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Shira
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Shira »

Bardzo prosiłabym o stworzenie możliwości dodawania nowych graczy do klubów. Przystań Gier jest klubem, które cały czas się rozwija, mamy nowych graczy i jeżeli dobrze zrozumiałam, dopiero w styczniu 2015 - wszystkie osoby, które zwerbujemy w Gorzowie podczas 2014 r., mogą być dopisane do Przystani?
Chyba bez problemu można tak skonstruować przepis aby w trakcie sezonu dodawać do klubów wyłącznie osoby z nowym ID.

Obecnie Laik może oskarżyć każdy nowy klub o to, że nie stoją za nim żadni gracze.... bo dopisać ich można dopiero w styczniu ;-)

Chyba, że taki przepis istnieje a go nie zauważyłam, podobnie jeżeli na ten temat była już dyskusja - jestem tu nowa.

Pozdrawiam

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Byl tam gdzies zapisek ze jak ktos niemial klubu wczesniej - ale nie że zmienił klub na "zaden:" a potem na "docelowy" to moze dołączyc - zgubiło sie po głosowaniu?

jakby co to po dmp jest drugie okienko
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Poza tym w na stronie ligi mogą Ci gracze być, tak jak i być w klubie, jednak zapisek na temat klubu na liście może pojawić się tylko w styczniu i po DMP.
Punkty do ligi mogą trzepać, a klub doda się później. Nikt im nie zabrania nosić klubowych koszulek czy też posługiwać się nazwą klubu.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

debelial pisze:Poza tym w na stronie ligi mogą Ci gracze być, tak jak i być w klubie, jednak zapisek na temat klubu na liście może pojawić się tylko w styczniu i po DMP.
Punkty do ligi mogą trzepać, a klub doda się później. Nikt im nie zabrania nosić klubowych koszulek czy też posługiwać się nazwą klubu.
Tu bardziej chodzi oto, że teraz pamiętam o tym a kto mi przypomni we wrześniu ?

Dajmy na to znowu umknie mi okienko bo we wrześniu mnie nie będzie i tak będę do usranej śmierci miał pilnować terminów aby wpisać nowego gracza ?

Chore... #-o
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Luc pisze:
debelial pisze:Poza tym w na stronie ligi mogą Ci gracze być, tak jak i być w klubie, jednak zapisek na temat klubu na liście może pojawić się tylko w styczniu i po DMP.
Punkty do ligi mogą trzepać, a klub doda się później. Nikt im nie zabrania nosić klubowych koszulek czy też posługiwać się nazwą klubu.
Tu bardziej chodzi oto, że teraz pamiętam o tym a kto mi przypomni we wrześniu ?

Dajmy na to znowu umknie mi okienko bo we wrześniu mnie nie będzie i tak będę do usranej śmierci miał pilnować terminów aby wpisać nowego gracza ?

Chore... #-o
Luc - nie szukajmy problemów gdzie ich nie ma - jak komuś zależy będzie pamiętał. Nie zmienia to faktu, że patrząc na LL zmianę wprowadzimy juz za chwilę
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Dlaczego nie można wprowadzać zmian na bieżąco, a jeśli wystąpi jakiś problem na DMP to dowodem jest czas, w jakim szef klubu prosił o zmiany? KrzysiekW robi swoje przez cały rok, a kluby wiedzą, że niektórzy ich członkowie nie są członkami na potrzeby DMP. Tyle.

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

debelial pisze:Poza tym w na stronie ligi mogą Ci gracze być, tak jak i być w klubie, jednak zapisek na temat klubu na liście może pojawić się tylko w styczniu i po DMP.
Punkty do ligi mogą trzepać, a klub doda się później. Nikt im nie zabrania nosić klubowych koszulek czy też posługiwać się nazwą klubu.
Czyli, że LL zrobiła świetne formalne ograniczenie, które i tak będzie trzeba omijać.
High five!
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Zmiany na stronie powinny być robione tak jak dotychczas.

Organizator DMP (bo tylko na tym turnieju ta przynależność klubowa jest istotna) powinien zrobić sobie zrzut z końcem stycznia i na podstawie tego weryfikować kto był w jakim klubie i komu można dać puchar jak wygra, itp.
Niech strona ligowa nadal żyje swoim życiem.


Robienie jakiegoś kosmicznego bufora i czekanie na wprowadzenia zmian aż na wrzesień prawdopodobnie całkowicie zniechęci KrzyśkaW do udzielania się jako koordynator ligi :)
Obrazek

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Ja poproszę o zmianę na bez klubu dla ID: 4028
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Asassello pisze:Zmiany na stronie powinny być robione tak jak dotychczas.

Organizator DMP (bo tylko na tym turnieju ta przynależność klubowa jest istotna) powinien zrobić sobie zrzut z końcem stycznia i na podstawie tego weryfikować kto był w jakim klubie i komu można dać puchar jak wygra, itp.
Niech strona ligowa nadal żyje swoim życiem.


Robienie jakiegoś kosmicznego bufora i czekanie na wprowadzenia zmian aż na wrzesień prawdopodobnie całkowicie zniechęci KrzyśkaW do udzielania się jako koordynator ligi :)
+1

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dydu pisze:
Asassello pisze:Zmiany na stronie powinny być robione tak jak dotychczas.

Organizator DMP (bo tylko na tym turnieju ta przynależność klubowa jest istotna) powinien zrobić sobie zrzut z końcem stycznia i na podstawie tego weryfikować kto był w jakim klubie i komu można dać puchar jak wygra, itp.
Niech strona ligowa nadal żyje swoim życiem.


Robienie jakiegoś kosmicznego bufora i czekanie na wprowadzenia zmian aż na wrzesień prawdopodobnie całkowicie zniechęci KrzyśkaW do udzielania się jako koordynator ligi :)
+1

Ma to sens.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ale zostaje problem pod tytułem, w marcu powstaje klub nowych graczy, a styczniowym screenie nie ma ich w żadnym klubie. Wygrywają te DMP i co teraz?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

Dymitr pisze:ale zostaje problem pod tytułem, w marcu powstaje klub nowych graczy, a styczniowym screenie nie ma ich w żadnym klubie. Wygrywają te DMP i co teraz?
Mamy nową repe kilka tygodni przed ETC ?

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3353
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Dymitr pisze:ale zostaje problem pod tytułem, w marcu powstaje klub nowych graczy, a styczniowym screenie nie ma ich w żadnym klubie. Wygrywają te DMP i co teraz?

Jest to taka sama sytuacja jak dopisanie do klubu swierzaka po terminie styczniowym, a przed DMP.

Dymitr. Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś i mógłbyś sie powstrzymać od szukania dziury w całym. Jest tylko jedna opcja na to że takowy klub wygra DMP i zgarnie puchar:
No owy turniej nie przyjeżdża TOP 10 z ostatniego DMP lub TOP 50 ostatniej ligi.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Squorell wrócić chce do wfb, kto wie kogo jeszcze przyiesie ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Dymitr pisze:ale zostaje problem pod tytułem, w marcu powstaje klub nowych graczy, a styczniowym screenie nie ma ich w żadnym klubie. Wygrywają te DMP i co teraz?
Chodzi o to, żeby sprawdzić czy dany gracz z tego teamu nie byl na koniec stycznia w innym klubie.

ODPOWIEDZ