Kijowska brać LARP-a.

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Re: Kijowska brać LARP-a.

Post autor: likaon »

"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Wieszkto pisze:Obrazek
Ci są lepsi od reszty milicja z bronią gładką , bohaterowie dnia moim zdaniem.
A poza tym jestem od dziś za milicją, od kiedy zobaczyłem na majdanie flagę morderców z UPA . Za promowanie faszyzmu , faszystowskie hasła , za to co zrobili na Wołyniu nam Polakom .
Niech ich tam pałują.
Obrazek
Przecież tam wszędzie są flagi Ukrainy i upa ... głównie rewolucje popieraja osoby które popierają upa lub są za upa.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Jak dla mnie to tam banderowcy tłuką się z podległymi Rosji post-sowietam. I jedni i drudzy nas nie lubią, a i my nie mamy powodu by ich lubić.
Co najlepiej zrobić w takim wypadku, poczekać, aż zrobi się ta prawdziwy rozpierdziel i odebrać nasze (a przynajmniej ich część) dawne włości :twisted: . Lepsza okazja może się w najbliższym czasie nie powtórzyć :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Sarmor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sarmor »

Fuxiorr pisze:Przecież tam wszędzie są flagi Ukrainy i upa ... głównie rewolucje popieraja osoby które popierają upa lub są za upa.
Rewolucję popierają różne środowiska, problem w tym, że najlepiej zorganizowaną grupą (a więc najbardziej widoczną) jest Swoboda, która lubi UPA.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Co najlepiej zrobić w takim wypadku, poczekać, aż zrobi się ta prawdziwy rozpierdziel i odebrać nasze (a przynajmniej ich część) dawne włości :twisted: . Lepsza okazja może się w najbliższym czasie nie powtórzyć :wink: .
+1 na to nie wpadłem ^^
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Sarmor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sarmor »

Tullaris pisze:Co najlepiej zrobić w takim wypadku, poczekać, aż zrobi się ta prawdziwy rozpierdziel i odebrać nasze (a przynajmniej ich część) dawne włości :twisted: . Lepsza okazja może się w najbliższym czasie nie powtórzyć :wink: .
Abstrahując od wyniku takiego przejęcia, po co nam "dawne włości", w których obecnie Polacy stanowią nie więcej niż 10% mieszkańców? A na dodatek nie ma tam nic istotnego (Lwów ma znaczenie symboliczne) - po co poszerzać tzw. Polskę B?
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Bo to nasze :roll:
To ze nam ukradli to nie znaczy że teraz nie mamy to do tego prawa :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Eltharion pisze:Bo to nasze :roll:
To ze nam ukradli to nie znaczy że teraz nie mamy to do tego prawa :?
+1
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Niemcom też planujesz oddać zachód Polski - "bo ich" ???

abstrachując od realności pomysłu - to warto pamiętać o kosztach takiego przyłączenia (przykład ile milionów marek wydało RFN na przyłączenie NRD) + by nie powtórzył się tam Wołyń trzeba by zrobić ponownie akcję Wisła... a jakich zysków można się spodziewać ? Ukraiński czarnoziem ? ropa naftowa ?...

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Miałem coś napisać na temat "naszego" i "waszego", ale chyba sobie odpuszczę. Po co generować flame war. :)

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

lol też miałem już nic nie pisać (w ogóle o polityce) ale leje jak widzę teksty typu "nasze"

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Nie psujcie dobrego tematu polityką. Dyskusje polityczne na tym forum zawsze kończą się flejmem i kłódką, więc radzę wam nauczyć się po prostu nie brać w nich udziału. Ja już się tego dawno nauczyłem i polecam.

Dajcie lepiej nowe foty :mrgreen:

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Do tych chcących podbijać szabelką - wiecie, że istnieje i obowiązuje coś takiego jak Karta Narodów Zjednoczonych (na podstawie karty atlantyckiej) :mrgreen: . Już abstrachując od samego kuriozalnego i nielegalnego pomysłu podboju ziem innego kraju, to po co nam więcej, jeśli my mamy problemy na własnym podwórku?
Niektórzy z was myślą, że świat działa jak w XVIII-XIX wieku, a nawet wcześniej ;)

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Loizok nie stop :!: stop ..... obudzisz potwora. ok dajcie nowe foty !!!! ja póki co wrzuce banshe:

Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Żaba pisze:Niemcom też planujesz oddać zachód Polski - "bo ich" ???
Zapominasz iż około 700rne terytoria Słowian< plemiona spowinowacone z Polanami> sięgały do Berlina , także to nie jest ich , nie było ich , i jeszcze dużo są nam winni .
Sarmor pisze:Abstrahując od wyniku takiego przejęcia, po co nam "dawne włości", w których obecnie Polacy stanowią nie więcej niż 10% mieszkańców? A na dodatek nie ma tam nic istotnego (Lwów ma znaczenie symboliczne) - po co poszerzać tzw. Polskę B?
Bo to też jest nasze

Krótko i na temat nie chodzi o ludzi tylko o zasoby których na Ukrainie jest w hu..., uran, gazy, złoto , drewno itd
Chodzi o bogactwa naturalne i tyle .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Wieszkto napisz mi ile Szczecin należy do Polski? (łącznie)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Tullaris pisze: Co najlepiej zrobić w takim wypadku, poczekać, aż zrobi się ta prawdziwy rozpierdziel i odebrać nasze (a przynajmniej ich część) dawne włości :twisted: . Lepsza okazja może się w najbliższym czasie nie powtórzyć :wink: .
ekhm... Że tak nieśmiało zapytam: a jakie włości Kolega ma na myśli?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Yudokuno pisze:
Tullaris pisze: Co najlepiej zrobić w takim wypadku, poczekać, aż zrobi się ta prawdziwy rozpierdziel i odebrać nasze (a przynajmniej ich część) dawne włości :twisted: . Lepsza okazja może się w najbliższym czasie nie powtórzyć :wink: .
ekhm... Że tak nieśmiało zapytam: a jakie włości Kolega ma na myśli?
Chodzi o Lwów.. [ ale wiadomo ze Wilno też ważne :D ]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Siwy gołe cycki na zdjęciu zobaczyłeś i już na Kijów chcesz iść ich szukać :P
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Zablokowany