[Warszawa] Drużynowe Mistrzostwa Polski 8-9.06.2024

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tapio
Mudżahedin
Posty: 294
Lokalizacja: Triclinium Bielawy

Re: [Warszawa] Drużynowe Mistrzostwa Polski 8-9.06.2024

Post autor: Tapio »

Ciara pisze: 4 cze 2024, o 18:48 Przecież Legiony Grzechu nie są demonami. :^)
A jak ktoś pije tylko browar to nie jest alkoholikiem. Percepcja tworzy wszechświaty 😉
Triclinium Thoruniensis

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3155
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Po konsultacjach z RCT i sędziami - rozpiska Janusa jest prawidłowa, intencją twórców było, aby demon mógł wziąć wszystkie manifestacje bez limitu. Jeśli dobrze rozumiem argumentację, demony biorą statystyki, troop type z AB DL. Natomiast options poniżej są unikalne dla Legion of Sin.

Rozpiska Azurixa też jest poprawna, błąd NR.

W teamie Gargulec zagra Bulwok, rozpiska:

Daemon Legions
Courtesan of Cibaresh, General (Greater Dominion), Wizard Master, Witchcraft, Iron Husk, Chitinous Scales, Unnatural Roots - 950
Vanadra's Scourge, Wizard Apprentice, Evocation, Living Shield, Chitinous Scales - 845
20x Myrmidons, Unhinging Jaw, Standard Bearer, Musician, Champion - 480
17x Lemures, Unnatural Roots, Standard Bearer, Musician, Champion - 430
10x Imps, Aura of Despair, Musician - 230
Hope Harvester, Engine of Damnation, Iron Husk - 430
Hope Harvester, Aura of Despair - 310
Threshing Engine, Legion Thresher, Standard Bearer - 360
3x Clawed Fiends, Musician - 260
5x Sirens - 205
4500
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3155
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zagramy na nowych mapach ETC Forest A 1-8, tutaj w wersji uproszczonej przeze mnie, bardziej przyjaznej dla drukarek:

https://drive.google.com/file/d/1jSX0S2 ... sp=sharing

Menu:
https://drive.google.com/file/d/1D8Etpk ... sp=sharing

Wegetarianie są proszeni i zgłaszanie się po swoją dobrą szamę bezpośrednio do obsługi.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1522
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Myth pisze: 5 cze 2024, o 21:04 Po konsultacjach z RCT i sędziami - rozpiska Janusa jest prawidłowa, intencją twórców było, aby demon mógł wziąć wszystkie manifestacje bez limitu. Jeśli dobrze rozumiem argumentację, demony biorą statystyki, troop type z AB DL. Natomiast options poniżej są unikalne dla Legion of Sin.
Ty no nie wiem, taką odpowiedź dostałem w temacie legionów na forum 9tki, od typa który chyba pracował przy tym booku.

Obrazek
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3155
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Widzę, że dyskusja tam trwa. W każdym razie mamy to od RCT i naszych sędziów. Głupio napisali tego booka.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1522
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Nom, w zasadzie chuck norris już sprostował więc all cool xd

Do zobaczenia na miejscu!
Obrazek

Kallor
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Kallor »

grimgorg pisze: 5 cze 2024, o 08:38 Pożyczę 5 orkowych dzików, odpłace się piwkiem :)
Jeżeli problem jest aktualny to mogę zabrać dodatkowe 5 dzikich orków na dzikich dzikach, do odbioru na stole 11 u ładniejszego gracza orków ;)

Awatar użytkownika
grimgorg
Warzywo
Posty: 18

Post autor: grimgorg »

Kallor pisze: 6 cze 2024, o 20:36
grimgorg pisze: 5 cze 2024, o 08:38 Pożyczę 5 orkowych dzików, odpłace się piwkiem :)
Jeżeli problem jest aktualny to mogę zabrać dodatkowe 5 dzikich orków na dzikich dzikach, do odbioru na stole 11 u ładniejszego gracza orków ;)
Aktualne, dogadani!
Zgłoszę się po nich jutro :)

Kallor
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Kallor »

Ok, spakowane chopaki

ślivek
Kretozord
Posty: 1665

Post autor: ślivek »

Po konsultacjach decyzja:

W przypadku niepełnej drużyny - 4 osoby zamiast 5:
Drużyna pełna wybiera gracza który w tej bitwie nie weźmie udziału. Parowanie odbywa się 4 vs 4 (instrukcja w temacie Kozackiego). Wynik z 5 stołu to 13:7 dla drużyny pełnej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dzięki za turniej, gratki dla Ordinu!
zasłużone zwycięstwo, powrót do korzeni - 4+najemnik to Wasza tajemnica sukcesu ;)

P.S. Ever chuj, żeby tak w warzywniaku farmic…

P.S.2 szacun dla Rogatego Szczura - prawilne fluffowe miejsce
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Tapio
Mudżahedin
Posty: 294
Lokalizacja: Triclinium Bielawy

Post autor: Tapio »

Dzięki wielkie za super turniej! Mega przeciwnicy, bez ciśnienia, co zawsze cieszy.
Triclinium Thoruniensis

WWSek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: WWSek »

Dzięki za super turniej, Marku, jak zawsze poziom expert! Dzięki za grę przeciwnikom i całemu teamowi. Do następnego:)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3155
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Serdeczne dzięki za wszystkie dobre słowa, za obecność i wsparcie :-) wyniki ogarnę jak odżyję ;-)

Na teraz trochę zdjęć: https://photos.app.goo.gl/virHjWRzPuGHLbvY6
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dzięki za super weekend, zwłaszcza organizatorom, drużynie i wyluzowanym przeciwnikom :)

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137

Post autor: lapamat »

Gratulacje dla Ordinu i całego podium!

Organizacja jak zawsze super, wyjątkowo dobra atmosfera przy stołach, friendly bitewki - o to w tym hobby chodzi.

Jedna uwaga z mojej strony: uważam że na turniejach rangi DMP nie powinniśmy dopuszczać suplementów. Mocno wypaczają mete, nikt nie do końca nie zna ich zasad, nie wie jak to gra i myślę, że to nie są oficjalne armie z jakiegoś powodu. Wd mnie suplementy powinny być dopuszczone na lokalach i masterach, ale nie na DMP.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Myth znowu profesjonalna organizacja!
Dzieki ci za to!

I z niecierpliwoscia wyczekuje do ESC :)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Dziękuję Myth za organizację. Profeska 10/10. Dziękuję za nagrody za Ligę.
Gratulacje dla Ordinu - zasłużone zwycięstwo.
Gents - drugie miejsce po super występie, gratki!

Bitewki tak friendly że samemu koledze ustawiałem unit żebym nie wychodził mu wrajtami z LOSa :D
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2064
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

lapamat pisze: 10 cze 2024, o 09:31 Jedna uwaga z mojej strony: uważam że na turniejach rangi DMP nie powinniśmy dopuszczać suplementów. Mocno wypaczają mete, nikt nie do końca nie zna ich zasad, nie wie jak to gra i myślę, że to nie są oficjalne armie z jakiegoś powodu. Wd mnie suplementy powinny być dopuszczone na lokalach i masterach, ale nie na DMP.
Dla mnie gra suplementem było ciekawą odmianą, po wynikach nie wybijają się wcale ponad inne armie, są w środku stawki. Zwykłe demony (np. rozpa Lipka) da się się lepiej złożyć.

Za to zdecydowanie High Elfy nie powinny być dopuszczone do żadnego turnieju, to dopiero wypacza grę!
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137

Post autor: lapamat »

@Janus - nie o wyniki mi tutaj chodzi, tylko o chaos jaki suplementy wprowadzają. Nikt nie zna do tego zasad, rozpiski są bardzo dziwne, np. ja grając z Azurixem nie wiedziałem zupełnie co się dzieje na stole, nagle jego unity miały po 10 defenca, potem się okazało że moje też z jakiegoś powodu mają, jakieś +1 co CR na całym stole, generalnie rozpierducha. Dlatego mówię - niech to będzie cały rok nawet grane, ale może nie na DMP...

ODPOWIEDZ