Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Wiedzialem ze jak tu zajrze to nie bedzie ze mna za dobrze... I wcale sie nie mylilem... :lol2:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Siasek pisze:w wesolowskiej kiedys grala moja znajoma z gimazjum. mowila ze podobno ja poznala i jest faja [weslolowska]. ale sie potem pindrzyla i robila z siebie wielka gwaizde [ta kolezanka]. a wesolowksa mieszka obok mojej bylej szkoly. jak zwykle- duzo wnosze do tematu.
To niesamowite, załatw mi autograf. Albo chociaż od pana Dąbrowskiego, który jest woźnym sądowym ;)
Czy jakoś tak ;)

Awatar użytkownika
Cresus
Mudżahedin
Posty: 300

Post autor: Cresus »

To ja poproszę autograf dymanego kiciusia
Obrazek
taka mała dygresja :wink:
twoja stara to anna maria wesołowska

ściany się normalnie rozciapiają jak widzę ten temat
Obrazek
SZARŻAAA!!!
new steggie has super huge multi fire high strength big blowguns

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

ściany się normalnie rozciapiają
Co robią? :shock:
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

wozny sadowy... e tam. wg. mnie to ten ochroniarz co wprowadza i wyprowadza tych no... jencow czy swiadkow jest dorby ;] zajebisty wrecz neimalze.

a z TVN'owskich programow jegnak wg. mnie najlepsze jest W11. dedektyw karpiu i tez zony co to im meza zabito. "och nie! moj maz nei zyje? to niemozliwe! przecierz wyszedl tylko po kawe!" mowione maxymalnie baznamietnym i monotnonnym glosem.
a potem karpui!
ej stoj bo strzelam! jestem dedektyw karpiu!
pif paf i dedektyw karpi znow zwycieza jako wilki bohater wiejskiej polici. i na koneic ta puenta! "mariusz jakis tam zostal skazany na dwukrotne dozywocie. jego rodzina gra w bierki"
poprostu zyc nie umeirac.
a skoro jestesmy juz przy watku polskich filmow, to z tych z gornej polki polecam rowneiz wiedzmina. film tez jest super. i te efekty specjalne. no i efekty specjalne sa tez wrecz genialnie i oskarowe w starej basni. ta walaca sie weirze i ten piorun pod koniec... uhh... az mnie zyc boli jak pomysle ze stara basn napisal moj pradzaidek. no ale za to gra the wither- miodzio! miodzio miodzio miodzio! sie od kompa oderwac nie moge (nawiasem mowiac wkurza nie to bo mam gierke ale neimam odtwarzacza dvd bo mi sie zepsul w dzien kiedy mi gra przyjechała. sie wkurzylem) no ale niewarzne. poszedlem do kumpla zeby zagrac. normalnie o 7 neibios lepsza od filmu/serialu. grafika, system walki, fabula, scenariusz, realia to wszysko jest wrecz neisamowite. minusem jest wilkosc -(kolo 5-6 GB). spoko jest tez fifa 08. bez pada sie maxymalnei chujowo gra (ciekawe tomash czy doczytales do tego "chujowo") bo mozna sterowac perawie tylko gora dol, prawo lewo. no ale grafika nadrabia. optycznie sie swietna. uff- sie rozpisalem. spam! niezwykli! niezwykly spam forever!

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Wszystko będzie dobrze... ;)
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

fingor! gdzie z moja sygnaturka?! lapy precz nei twoja rzecz!!

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

"mariusz jakis tam zostal skazany na dwukrotne dozywocie. jego rodzina gra w bierki"
Tymi bierkami mnie zniszczyles... :lol2:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Cresus, Twój avatar mnie niszczy :lol: skąd go masz?

Obrazek
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

"mariusz jakis tam zostal skazany na dwukrotne dozywocie. jego rodzina gra w bierki"
Ale to jest w Detektywach... w W11 oni podają tylko kary a nie co robi rodzina ;)

Bartłomiej C. za dziesięciokrotny gwałt, dwudziestokrotne usiłowanie zabójstwa i psychiczne znęcanie się nad swoimi rybkami w akwarium dostał karę dożywotniego segregowania bitsów ze starych edycji więzieniu w Nottingham.

I w Detektywach dodają:

Jego żona, Anna, znalazła miłość życia w 20 lat młodszym trenerze ping ponga. Dwa lata później wyjechali do Włoch zbierać truskawki.

Jego syn, Maciej, nie skończył liceum. Został osadzony w więzieniu za wielokrotną kradzież wibratorów rozmiaru XXL z sex shopów. Wyszedł po pół roku za dobre sprawowanie. Dziś pracuje w jednym z sex shopów.

Jego córka, Aleksandra, nadal przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Mimo długoletniej terapii nadal wierzy, że jest trzepakiem do dywanów.

Losy ocalałych rybek są nieznane.

***
Te seriale niszczą!

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Zaraz umre... :lol2:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

ja skoncze liceum!

owszem serilae sa boskie.

losy twojej starej sa nieznane.

a Lost'ów ogladacie? ;] TO jest zajebisty serial ;] uzalerznia.
Ostatnio zmieniony 4 lis 2007, o 21:08 przez Siasek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Siasek pisze:ja skoncze liceum!
Rozumiem, że to jedyne, co nie zgadza się w opisie? :badgrin:

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

noo... cholera! ale spoko- nie napsialas przynajmniej ze oprocz trawy z amsterdamu przywiozlem mega fiutki rozmiar XXL. ale celnicy sie dziwili jak mnei macali...
przytoczylem im obrazek z podpisu MuKa.
kazdy ma prawo do jakiegos zboczenia/wydziwienia.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Siasek pisze:noo... cholera! ale spoko- nie napsialas przynajmniej ze oprocz trawy z amsterdamu przywiozlem mega fiutki rozmiar XXL. ale celnicy sie dziwili jak mnei macali...
:shock2:
Mutacja Chaosu!
Siasek pisze:kazdy ma prawo do jakiegos zboczenia/wydziwienia.
Pod tym hasłem wystawię moje figsy w następnym PMotM :twisted:

3000!

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

bedziesz wystawiala figurki z dwoma fiutkami? a mzoe figurke a'la czolg- z fiutkiem na czole. hmm... to by byla fajna konwersja. taki mega mhroczny i zly lord chaosu. ale taki narpawde mega- czarny zakrwawiony itp. i taki penis z jego czola ;]

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

@Siasek witam u uzależnieniu od Wiedźmina :P Gra miażdżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżzy mógłbym grac non stop :) Po prostu znalazłem jedna rzecz która mi sie nie podoba (czasem podczas dialogu ręka rozmówcy znika w jego ciele ;) ) Ale tak to grafa rozwala... jak pięknie wygląda walka z 6cioma przeciwnikami jak sie właduje w styl grupowy trochę punktów to potrafi kolesiowi jednemu głowę odciupać :P Albo wykańczanie kolesi :P Kolo pada na ziemie i miecz mu w brzuch ;) Znaki wiedźmińskie tez fajnie wyglądają ;) I nie ma czegoś takiego że nosi trylion broni... masz do wyboru 3 miecze i mała broń i tyle możesz unieść i oczywisćie wszystko co niesiesz widać na postaci... Dodatkowo nosisz jakieś tam jedzonko miksturki itp itd Realizm zabija... pada deszcz to wszyscy chowają się pod jakieś dachy czy coś takiego żeby na nich nie padało... Zamiast snu jest medytacja, można medytować u ludzi znajomych lub przy ogniskach na dworze. Drzewka skilli mocno rozbudowane na umiejętności walki bierne itp itd.. Po prostu dla meni bomba.. Dawno nie grałem w tak ciekawą grę ( ostatnio to był Baldurs Gate ;) )

A i kiedy nowe odcinki Lostów wypuszczają w USA ??

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Mam niezwykły problem :P :
http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?p=130090#130090
odpiszcie mi tam co zrobić, bo pewnie macie jakieś super pomysły, niezwykli ludzie :P

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Skavenblight pisze:3000!
No to zaczynamy kasowanie ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ale przecież Tomash masz 163 posty więcej :P Obawiasz sie o swoją pozycje ?? :P
@Piotr3K wymień myszkę :P :badgrin: Dziwny problem.. popytaj na forach kompjuterowych :)

Zablokowany