PlayMini Of The Month 6 - listopad

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

bless pisze:Ja z kolei proponuje rydwan, albo lekka jazde. Nie trafilem juz z malowaniem piechoty na miesiac piechoty a teraz mialbym nie trafic maszynami na miesiac maszyn? Byloby by mi przykro tak sie ciagle rozmijac.... :(
to spisek, zeby za zadne skarby nie pozwolic Ci wygrac kolejnej edycji ;-)
Obrazek

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Najlepiej rzeczywiście żeby było coś z tego co pisaliście, z każdej tej opcji mam coś do pomalowania :P
A z orkami w tym miesiacu już się raczej nie wyrobie :cry:

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Jeśli uprawiamy koncert życzeń, to ja bym się ucieszył, jakby w grudniu (analogicznie do listopada) był do pomalowania unit, ale za to special.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Asassello pisze:
bless pisze:Ja z kolei proponuje rydwan, albo lekka jazde. Nie trafilem juz z malowaniem piechoty na miesiac piechoty a teraz mialbym nie trafic maszynami na miesiac maszyn? Byloby by mi przykro tak sie ciagle rozmijac.... :(
to spisek, zeby za zadne skarby nie pozwolic Ci wygrac kolejnej edycji ;-)
o tym samym pomyslalem :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

jak z tych 2 bless to chyba light cavalery bo rydawnu zadnego jeszcze nie posiadam ale to i tak ode mnie nie zalezy ;)

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

No dobra, może być lekka kawaleria. :)
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

mam takie pytanko, czy mogę wystawic Eternali :D ??,mimo że special, mogą być przecież corami jak się ma Highborna.?

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

czy machina czy special unit nie robi mi roznicy bo chcialbym pomalowac Death rocket ... ale wiadomo ze temat nastepnego Potm bedzie zalezal od organizatora ... moze wymyslec cos jeszcze innego

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

znajac przychylnosc organizatora do propozycji przedstawionych przez potencjalnych uczestników tematem bedzie coś co nikomu nie bedzie pasowało ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Mnie już nic nie będzie pasowało, bo już wszystko do Mordheim było, a wózek do Carnivalu już mam ;)

Yori
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Yori »

Przepraszam, ale ja z pytaniem, jakoś mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Można zagłosować na konkursowe regimenty, tak stoi w regulaminie konkursu, gdzie jednak oddajemy ten głos? W temacie, w którym zaprezentowano figurki, czy tutaj, czy może jest jakiś odrębny temat? Pomóżcie, w przyszłym miesiącu będę już bardziej doświadczony :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Jeszcze nie głosujemy. Temat zostanie założony w odpowiednim czasie, cierpliwości ;)

Yori
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Yori »

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź, czekam więc na temat, a do północy może jeszcze się pojawi jakiś regimencik, choć ja już kogoś sobie upatrzyłem, na kogo postawię kreskę :)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Wow... poziom PMOTM rosnie z miesiaca na miesiac ! Tym razem mialem naprawde powazny problem z dokonaniem wyboru. W poprzednich edycjach faworyta mialem od razu, a tutaj same bardzo dobre, albo wrecz swietne prace ! Wahalem sie miedzy oddzialami krasnali, driadami a szkielami Shenqa, ale ostatecznie kreska poszla na driady, bo lubie takie czyste, staranne malowanie i zywe kolory. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Też miałam problem między krasnalami a krasnalami... [na siebie w ogóle można głosować? i tak bym tego nie zrobiła, bo mi to jakoś nie pasi, ale w sumie zaciekawiło mnie, czy można]...

Generalnie jeśli ktoś chce pozyskać mój głos, jest na to prosty przepis: wziąć baryłki z 5 ed., pomalować na co najmniej przyzwoity TT i... ma :)

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 700
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

A czemu nie ma w finalnej galerii moich Swordsmanów? :cry: Pewnie to wszystko wina układu...

http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=6392

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Z powodu dodania trzynastego uczestnika gry (po części z mojej, po cześci z uczestnika winy), chciałbym zwrócić uwagę że jeżeli ktoś chce zmienić głos, może to zrobić za pomocą funkcji edit, i ma na to czas do piątku.



Twoja i moja wina, nie układu. Nie postąpiłeś wg. regulaminu - każdy temat z pracą ma mieć PMOTM i numer edycji w temacie. Po prostu nie zauważyłem tej pracy. Jako że skończyłeś pracę przed terminem, włączyłem ją do konkursu i dałem info na obu tematach o zmianie ilości uczestników i możliwości zmiany głosu.

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 700
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Dziękuje i przepraszam za zamieszanie. Następnym będę pamiętał o numerku :wink:

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Skavenblight - faktycznie nie jest powiedziane ze nie mozna glosowac na siebie ... ale chyba to bylo by swinstwo glosowac na siebie samego ... i miejmy nadzieje ze nikt tak nie zrobi

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

prosze o zmiene zdjęcia, gdyz je zmieniłem a na Grudzien proponuje postacie magujące

ODPOWIEDZ