Armii Chaosu nie będzie można łączyć?

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

moim zdaniem fajnie - przynajmniej szybciej każda armia doczeka się 7-edycyjnej wersji - będzie sprawiedliwie i wyrównanie
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Tylko zy takie szybko tempo nie odbije sie na samej jakosci podrecznikow. jakosci fluffowej i samych zasad armii.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

trochę nie podobuje mi się to wszystko....
myślałem o drugiej armii, a konkretniej o Bestiach Tzeentcha, tylko chciałem do nich jakiegoś Czempiona dać, a może i oddział Warriorów czy Knightów, i jakieś pare demonów.... teraz trochę mi się zburzyła koncepcja....

a tak się jeszcze zastanawiam, jaki jest fluff w AB Demonów? tzn historia armii, bo nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek jakieś armie demonów maszerowały przez Stary (i Nowy) Świat (no poże poza Pierwszą Inwazją), przecież większość demonów siedzi na Pustkowiach Chaosu, czasem są przyzywane gdzieś indziej ale to raczej w niewielkich ilościach....

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Shino pisze:
Temple Guard pisze:
Shino pisze:moze... tylko niektorymi demonami...
Tak, oczywiście, ale tylko do listopada oraz jeśli nie będzie grał na AL z White Dwarfa, tylko na starym AB. Bardzo pocieszające.
ale ja mowilem o army liscie z white dwarfa :roll:
Ja nie słyszałem plotek o żadnych (z wyjątkiem Daemon Prince'a) demonach w tym AL, ale zobaczymy, może jesteś lepiej poinformowany.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Artein pisze: a tak się jeszcze zastanawiam, jaki jest fluff w AB Demonów? tzn historia armii, bo nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek jakieś armie demonów maszerowały przez Stary (i Nowy) Świat (no poże poza Pierwszą Inwazją), przecież większość demonów siedzi na Pustkowiach Chaosu, czasem są przyzywane gdzieś indziej ale to raczej w niewielkich ilościach....
A więc to wygląda tak. W krainei chaosu 4 bogowie walczą ze sobą o to kto jest najlepszy, przy tym są zawiązywane różne pakty itd itp. Największy Khorn (ale wcale nie najmocniejszy) później Tzeentch, Nurgle i najmłodszy Slanesh. Jest pewna świątynia znajdująca sie pomiędzy 4ema królestwami gdzie wszyscy mogą się spotkać i neutralnie dyskutować, ponieważ tam każdy jest wtedy na równi. Tam w debatach zazwyczaj Tzeentch przegaduje reszte, Slanesh prawie sie nie odzywa, a Khorn zawsze wrzeszczy :P NAtomiast w naszym malutkim świecie demony wypełzają najwięcej na północy i tez w kilku innych miejscach. Tu potrafią razem walczyć i siać zniszczenie. lecz kazdy z nich ma jakiś swój inny cel. No i później wracają do swojego planu i tam jest napierda*(&^% między nimi :) Bardzo fajnie są opisane wszystkie królestwa i pałace bóstw.

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

jak dla mnie to demony z hordami będą łączone na 100 %.
Tylko trzeba będzie trochę poczekać , gw na pewno na tym zyska.
Ja i pewnie wielu innych graczy średnio zapaliło sie do gry demonami , ale co do mortali to muszę przyznać ze codziennie myślę o nich. Wielu graczy co zbierać będzie mortale na pewno kupili by parę modeli demonów , ale po co skoro nie mozna ich łączyć. I gw na pewno gdzieś w grudniu albo na początku przyszłego roku dadzą jakąś errate czy kampanię w której bedzie mozna połączyć te 2 armie.
Chyba nie tylko ja chce zobaczyć armie z demonami i mortalami pod jednym kolorem.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

GW to ładnie wymyśliło zrobili oddzielne armie(wariors of chaos, demony i beasty) ale w FAQ napisali że nie przeszkadza to w łączeniu ich w jakichś wielkich bitwach ;)

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

Sykstus pisze:GW to ładnie wymyśliło zrobili oddzielne armie(wariors of chaos, demony i beasty) ale w FAQ napisali że nie przeszkadza to w łączeniu ich w jakichś wielkich bitwach ;)
tak to ja mogę sobie łączyć wszystkie armie :roll:

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Pewnie chodziło im o łączenie na zasadzie Legendary Battles.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Kokesz pisze:Pewnie chodziło im o łączenie na zasadzie Legendary Battles.
O właśnie o to mi chodziło :P

ODPOWIEDZ