Czego słuchacie !REAKTYWACJA!

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir_Ling
Wałkarz
Posty: 59

Re: Czego słuchacie !REAKTYWACJA!

Post autor: Sir_Ling »

Ja tam słucham:
-Sabaton
-Linkin Park
-Manowar
-AC/DC
-Guns'n Roses
-Trochę Nightwisha
"Jak kobieta o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie chce. Zdarza się też, że kobieta mówi coś, a ma na myśli coś zupełnie innego.,, - Zoltan Chivay - gra Wiedźmin

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Obrazek

nie mogłam się powstrzymać :>
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Muehehehe

Dobre, typek nawet podobny do tego z avatara Sir Linga. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Eee tam. moim zdaniem, powinno się rozdzielać stare płyty LP od nowych. Hybrid Theory to genialna plyta, podobnie Meteora choć zrobiona na jedno kopyto pod pierwszą to też prezentowala zupelnie co innego niż nowy LP. W tej chwili ten zespól się mocno zeszmacil i niestety nic nie wskazuje na to by planowal powrót do korzeni :(
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

dokladnie tak jak napisal kolega wyzej, Hybrid Theory jest zajebista ;)

pzdr

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Spoko, każdy słucha tego co lubi. Ale zdjęcie i komentarz i tak śmieszne. :P
Jedni wolą muzykę z mtv, a inni jak ja wolą się podniecać tym, że ich ulubionej muzy nie można znaleźć nawet na youtube. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

+1 :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

też kiedyś słuchałam LP i nie żebym potępiała słuchaczy jakiegokolwiek zespołu, ale mam wrażenie, że z niektórych się wyrasta.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

byl ktos na trasie Nowej Ewangelii? ja wlasnie wrocilem z koncertu i musze calkowicie zmienic zdanie o Black River... zagrali najlepiej z calego koncert, mega sie wyrobili od grudnia 2008... az se nowa plytke chyba kupie :)
Behemoth zrobil to co mial zrobic + dodali sporo show efektow, za to pozostale dwa zespoly Hermh i Azarath zupelnie do mnie nie trafily...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

e tam :P

przypomniał mi się Testament :D

http://www.youtube.com/watch?v=v8h72Z47gXw
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

a mnie przypomnial sie nieodzalowany Headbangers Ball...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

niezle, niezle :mrgreen:

a ode mnie cos bardziej brutalnego - piracki, ale thrash, a nie jak przewaznie heavy-power ;)
http://www.youtube.com/watch?v=MTw86ySQ1D0
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

http://polskatimes.pl/dzienniklodzki/st ... ,id,t.html

na ile to pewniak? Orientuje się ktoś?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Ja lubię metal xD głównie heavy i melodic death
Z zespołów to : Children of Bodom i In flames są the best 8)
Czasem też Acid Drinkers, Metalica, Drowning Pool,Slipknot, Dope i Godsmack
I ostatnio troche Iron Maiden
Kiedyś Linkin Park, Disturbed ect :roll: ( z tych raczej wyrosłem )
I Polski metal owni :D
TSA ( na koncercie byłem ostatnio i było wycurwiście ) , Kar i Turbo

Albo psyho trance =P~
Infected mushroom 4tw ;D

pzdr
Hordes of Chaos.... To było to....

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

ja po raz kolejny widze termin 'wyroslem'

ktos mi wytlumaczy co to oznacza bo ja za bardzo nie rozumiem :D ?

chodzi o to ze ktos slucha muzyki 10h dziennie i juz czegos czego wczesniej sluchal nie puszcza... ? czy chodzi o to ze nie nazwalby sie maniakalnym sluchaczem danego zespolu (maniakalny = taki co slucha go 10h dziennie albo ugania sie na koncerty gdzie sie da)

ja nie uwazam zebym 'wyrosl' z zespolow od ktorych zaczynalem albo ktorych sluchalem na przestrzeni lat... do dzisiaj zajebiscie jest sobie raz na jakis czas pusic smash, the sickness hybrid theory czy proud like a god... moze kurcze to wynika z tego ze ja jestem 'starej daty' :D i muzyki slucham z CD a nie z mp3... wziecie plytki z poleczki i puszczenie z wiezy jest jakos mniej mechaniczne od klikniecia plikow z mp3, bardziej celebrowane...

chociaz nie :) w sumie to wyroslem, jak mialem 8 lat to lubilem fun factory a jak 10 spice girls :)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

dla mnie wyrastanie to jak ... np z kapelą Big Cyc , fajna muza jak jesteś w podstawówce albo gim , potem coraz bardziej prosta - dalej fajna ale już cię nudzi i nie słuchasz.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Jasiuuu pisze:dalej fajna ale już cię nudzi i nie słuchasz.
to mozna powiedziec o kazdej plycie ktora przesluchasz dajmy na to 100-200 razy :D
rozumiem o co chodzi przeciez sie drocze... ale mimo wszystko o moich ulubionych zespolach z czasow kiedy mialem 13-18 lat nigdy bym nie napisal ze z nich wyroslem :mrgreen: po prostu slucham ich raz na rok :twisted:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

wydaje mi się że to poprostu inne określenie na to samo zjawisko : )

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

thurion pisze:mimo wszystko o moich ulubionych zespolach z czasow kiedy mialem 13-18 lat nigdy bym nie napisal ze z nich wyroslem :mrgreen: po prostu slucham ich raz na rok :twisted:
otoz to!

BTW mam do sprzedania najnowsza plytke Five Finger Death Punch "War is the Answer". raz przesluchana. plyta rewelacyjna. sprzedaje, bo udalo mi sie dostac wersje limitowana, wiec standardowej juz nie potrzebuje.
z tego, co sie dowiadywalem, w Polsce plyty FFDP sa praktycznie nie do dostania. ja wszystkie swoje (wlacznie z pierwsza) kupowalem w jukeju.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ